Tomasz Obuchowicz - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: Czerpaliśmy radość z gry

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Tomasz Obuchowicz: Zwycięstwo stanowi dla nas fajny prezent świąteczno-noworoczny. Cieszymy się, że udało nam się wygrać 3-0, za trzy punkty. Idealnie zakończyliśmy w ten sposób 2018 rok i mam nadzieję, że w kolejnym będziemy odnosić same zwycięstwa.

Czerpaliśmy radość z każdej przeprowadzanej w meczu akcji. W dwóch pierwszych setach praktycznie cały czas kontrolowaliśmy sytuację na boisku. W ostatnim wprawdzie trochę „uciekło” nam przyjęcie, ale cieszę się, że i tę część pojedynku wygraliśmy.

Z okazji okresu świąteczno-noworocznego życzylibyśmy sobie na pewno zdrowia oraz jak najwięcej wygranych w drugiej rundzie rozgrywek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.