Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piast i Górnik chcą Jodłowca

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl

Zakończyło się wypożyczenie Tomasza Jodłowca do Piasta Gliwice. 33-letni pomocnik przez ostatni rok występował w śląskim klubie. W styczniu ubiegłego roku został wypożyczony na pół roku z opcją przedłużenia o kolejne pół. Piast zdecydował się na skorzystanie z tego zapisu.
Umowa Jodłowca z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku i w tej chwili jest ponownie zawodnikiem Legii do dyspozycji Ricardo Sa Pinto. Jednak jest mało prawdopodobne, by "Jodła" zagrzał dłużej miejsce w ekipie mistrzów Polski.

Piast jest zainteresowany dalszymi usługami Jodłowca, ale do gry wkroczył także walczący o utrzymanie Górnik Zabrze. Według informacji Przegląd Sportowego w grę wchodzi także taki wariant, że Jodłowiec rozwiąże umowę z Legią za porozumieniem stron.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 03.01.2019 / 13:02, *..centertel.pl

@oLaf: rozumiem,ale naprawdę przeczytaj dokładnie, co napisałem... pozdrawiam.

odpowiedz
wojti - 03.01.2019 / 09:50, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jodła rozwinął się w Piaście...są gorsi zawodnicy którzy nic nie wnoszą do Legii ich sprzedać....Jodła ma swoje lata ale jeszcze pogra i będzie to obry ruch by go zatrzymać

odpowiedz
Zenobiusz - 03.01.2019 / 03:13, *..199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Moim zdaniem powinien on zostać w Legii i regularnie grać, bo jest bardzo dobrym piłkarzem z dobrymi warunkami fizycznymi i znakomitym przeglądem pola. Myślę, że zostanie w Legii. Problem w tym, że gdy Krystyna nie ma dziesiątek i dzwoni do wrotki to albo zajęte, albo wrotka każe dzwonić na drugi numer, bo akurat robi koszyki prezentowe.

odpowiedz
filand - 03.01.2019 / 02:05, *..61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To są jaja. Chłopak dostaje pozwolenie na wyjazd w rodzinne strony aby zbudować dom. Kiedy przychodzi czas powrotu z urlopu to zaczynają się schodki.
Jodłowiec albo Ty jesteś z Polonia Warszawa albo z #Legia???

odpowiedz
DarceLi - 02.01.2019 / 23:32, *..ip-point.pl

Za 200 -300 k € do Turcji na spokojnie by go puscili...więc niech i kopalnia dołoży i niech biorą ...my czyścimy 3ci garnitur za słaby na pierwszą jedenastkę a reszta zyskuje solidnych graczy jak na swoje możliwości

odpowiedz
kljn - 02.01.2019 / 22:57, *..9-2.cable.virginm.net

W najgorszym wypadku oddac za darmo, na pewno nie rozwiazywac kontrakty z czescia wyplaty - juz lepiej niech grac w rezerwach i pomoze im awansowac.

odpowiedz
cyniek - 02.01.2019 / 22:38, *..gostynin.vectranet.pl

czemu ma rozwiazywac gorszy od PILIPSA nie jest a wrecz o niebo lepszy a jak chca Jodle to niech go kupia nam by krzykneli miliony za grajka wiec czemu mamy my im dawac za darmo

odpowiedz
olew - 02.01.2019 / 18:48, *..warszawa.vectranet.pl

Niezły grajek, ale na Legię Mistrzów zbyt słaby. Podobnie grał kiedyś Mandziejewicz , ale był bardziej agresywny. Trzeba mu życzyć powodzenia, bo to nasz grajek !!! lepiej rokuje Zabrze...

odpowiedz
Arek - 02.01.2019 / 15:54, *..centertel.pl

A ja jestem zdania, ze skoro chca to niech sobie kupia.?

odpowiedz
wrt - 02.01.2019 / 14:54, *..play-internet.pl

od Philipsa i Antolica wiadomo ,że lepszy , ale czy od Cafu i Martinsa też? Wolałbym go zamiast któregoś z dwóch pierwszych w kadrze , pytanie czego będzie chciał Jodła bo u nas będzie miał o wiele trudniej o pierwszy plac niż gdziekolwiek w naszej lidze, na tą chwilę wolałbym go jako DP nr3 ,szczególnie w kontekście eliminacji do pucharów latem, dwaj pierwsi wymienieni już się wykazali w tym temacie, może i zasługują na drugą szansę z lepszym trenerem, ale Jodła tym bardziej

odpowiedz
Znawca - 02.01.2019 / 14:44, *..ip-point.pl

Sprzedac nie zastanawiac sie drewna u nas pod dostatkiem

odpowiedz
Mr T - 02.01.2019 / 14:23, *..125

I ja jestem zdania, że Jodłowiec lepszy niż Antolić i Phillips. Mam nadzieję, że klub rozwiąże sprawy w dobry sposób pod względem finansów.

odpowiedz
oLaf - 02.01.2019 / 12:10, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

kuba ma rację - straty Jodły i po tym kontry były zabójcze. Wg. mnie zbyt wolny - wolno przyjm uje, mysli wolno a tymczasem przeciwnik doskakuje...

do Sebo(L) - Jodła ma zapewne jeden z najwyższych kontraktów i ''w cholerę'' trzeba dać mu odejść bo i tak będzie nas kosztował 2 mln zł... Zgadza się, że lepiej byłoby jeszcze na nim zarobić.... ale to nie takie łatwe bo ''golasy" (Piast/Górnik) oczywiście chcą Jodłę ale.... za friko + pewnie moga zpłacić tylko 50% tego co Legia jako pensja. No i tu trzeba pomyśleć: czy chcemy Jodłe jako rezerwowego i stracimy na nim np. 2 mln zł czy ... lepiej stracić tylko 1 mln zł.... Też nie jestem fanem tego rozwiązania ale pewnie tak to jest....

odpowiedz
Hmmm - 02.01.2019 / 11:33, *..ap-media.pl

A dlaczego go nie sprzedać, póki jest jeszcze możliwość na nim zarobić zamiast rozwiązywać kontrakt?

odpowiedz
Drwal - 02.01.2019 / 10:53, *..137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chcemy Jodły. Nasza drewniana pomoc do wyrębu.

odpowiedz
SEBO(L) - 02.01.2019 / 10:26, *..centertel.pl

Rozwiązanie umowy za porozumieniem stron? Tak,ale niewiążące się z wypłatą kilku pensji (info wg PS),jak w przypadku Dąbrowskiego.Ma ważny kontrakt?Ma.Są zainteresowani?Są.Płacone jest?Pewnie jest.Jedzie na zgrupowanie,a do ligi jest raptem miesiąc,czyli jedna pensja.Jaki sens ma wypłacanie mu kilku pensji,skoro jako wolny zawodnik skasuje pieniądze za tzw. podpis? Ktoś chce te pieniądze dać jemu,niech da nam jako klubowi.Czy to będzie 100 czy 200 czy ileś tam tysięcy złotych czy euro - pieniądze wpadają.Nie chcą płacić za ciebie?No to tak cię właśnie chłopie "potrzebują"! Chcesz odejść przed czasem? To wykup swój kontrakt! Gdy będzie np. po drugim zgrupowaniu wiedział,że czekają go rezerwy,opcję postrzegania własnej sytuacji zmienią się jemu i chętnym na jego usługi. Szanujmy się,i nie ulegajmy grze zawodników,klubów i menadżerów. Masz płaconą pensję i masz grać,choćby w rezerwach.W tym czasie zarobił u nas 2-3 mln złotych,to teraz trzeba zapłacić, żeby zarabiał gdzie indziej? Ciekawy biznes...

odpowiedz
kuba - 02.01.2019 / 10:02, *..net136.okay.pl

Panowie "w" i "RMFC" ja również pamiętam dobre zagrania i mecze Jodły, ale pamiętam również jego liczne ograniczenia. Ja wiem że w pamięci zapadają dobre chwile, złe nasz superkomputer mózg, usuwa. Ale przecież każda próba obrotu z piłką w środku pola kończyła się stratą. Pod koniec większość zespołów tak się ustawiała, że doskakiwała jak tylko piłka szła do środka, pach strata i kontra. Napastnik może grać tyłem do bramki, ale jednak u środkowego, defensywnego pomocnika obrót z piłką i ogólnie gra przodem do bramki to podstawa. Pamiętam również wypuszczanie piłki kilometr za daleko i z tego tytułu również wynikające straty. Nie twierdze że Jodła jest słaby. Do Legii jednak pasował tylko wtedy, kiedy był w formie na 100% i kiedy grał na 100%. Można jechać po Antoliciu ale poziomem techniki zjada Jodłe na kolacje. Jak masz dobrą technikę w środku pola, to cały zespół gra spokojniej. Popatrzmy teraz na duet Martins/Cafu czy Cafu/Antolic. Strat praktycznie brak, podania do przodu napędzające grę, odbiory itp. Philips tu pełna zgoda. Nie ta para kaloszy, na Legie za cieńki. Jedynie wrzutki za obronców czasami się zgadzały. Tak to słabiutko. Uważam że Jodła powinien iść tam gdzie będzie niezbędny _ Górnik, Piast. Wtedy wzrasta pewność siebie i Jodła potrafi dać drużynie dużo.
Szczęśliwego Nowego Roku.
Pozdro

odpowiedz
Bear - 02.01.2019 / 09:52, *..6.ipv4.supernova.orange.pl

Pozbyć się Mączyńskiego, Philipsa i Antolicia.
Jodłowiec odbudował się w Piaście, ma już swoje lata, ale w piłkę potrafi grać.

odpowiedz
RMFC - 02.01.2019 / 09:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jodłowiec Philipsa i Antolicia nakrywa czapką. Żaden z tych przepłaconych grajków nie zbliżył się do poziomu Jodły. Antolić to jest mistrz łapania czerwonych kartek i nic poza tym.

odpowiedz
w - 02.01.2019 / 09:10, *..154

lepszy niz Antolic i Philips razem wzieci

odpowiedz