Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

29. urodziny Martinsa

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

29. urodziny obchodzi dziś Andre Martins. W Legii zadebiutował 16 września ubiegłego roku w wygranym 1-0 meczu z Lechem Poznań. Portugalczyk bardzo szybko stał się zawodnikiem pierwszego składu. Z "eLką" na piersi rozegrał dotychczas 14 spotkań, w których udało mu się zdobyć jednego gola.

Z okazji urodzin życzymy Andre dużo zdrowia, pomyślności oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LWL - 21.01.2019 / 12:33, *.tpnet.pl

Oczekujemy jeszcze lepszej gry w "L" ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 21.01.2019 / 12:32, *.tpnet.pl

Zdrowia bo to najwazniejsze ! "L" !!!

odpowiedz
ja - 21.01.2019 / 12:24, *.vectranet.pl

30 czerwca to nie było nie tylko Martinsa i meczu z Lechem, ale także i rozgrywek ligowych, więc pudło

odpowiedz
Bolo - 21.01.2019 / 12:03, *.plus.pl

Taki ogórowaty ten Martens szczerze mówiąc.

odpowiedz
Pumw - 21.01.2019 / 11:05, *.play-internet.pl

Wydaje mi się, że w tekście jest błąd. Bo 30 czerwca to jeszcze byl Klafuric, a Martins przyszedł po Pinto. W każdym razie, bardzo dobry transfer, chłop się odbudował, a teraz po obozie powinien pokazać jeszcze więcej. Wszystkiego najlepszego Andre

odpowiedz
Piekario - 21.01.2019 / 10:48, *.t-mobile.pl

@Jasio: ale z nie powaznej ligi gdzie tanio moze kupic np. Mistrz Bulgarii lub Ukrainy.

odpowiedz
Marcel - 21.01.2019 / 08:01, *.t-mobile.pl

Hepi bersdej, mister Martins! :-)

odpowiedz
Jasio - 21.01.2019 / 06:20, *.telkab.pl

On taki juz stary?
To w sumie dobra wiadomosc. Pokopie u nas jeszcze ze 2-3 lata. Nikt powazny nie kupi starego dziada z polskiej ligi. Nawet wyrozniajacego sie.

odpowiedz