Jakub Karolak - fot. Jacek Prondzynski
REKLAMA

Karolak: Musimy grać bardziej agresywnie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Graliśmy zbyt mało fizycznie. Rywale byli bardzo agresywni w obronie i odcinali nasze podania. Nie dawali nam rzucać z łatwych pozycji - myślę, że to zadecydowało o porażce - powiedział po meczu Jakub Karolak.

- Na początku czwartej kwarty wyszli bardzo zmotywowani, ostro grali w obronie, a my nie potrafiliśmy na to odpowiedzieć. Graliśmy zbyt miękko i dlatego nam odskoczyli. Musimy grać bardziej agresywnie, bardziej się "bić" i być bardziej zmotywowani na parkiecie - dodał zawodnik Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 08.01.2019 / 13:43, *.centertel.pl

No to graj, a nie mów. U was jedynie zawodnik z nr 7 gra cały czas na swoim poziomie. To jest żywe srebro.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.