fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nabór do drużyn młodzieżowych

Woytek

Już w najbliższy piątek, 4 stycznia na bocznym boisku Legii (balon) odbędzie się nabór do młodzieżowych drużyn sekcji rugby. Zapraszamy na godzinę 20:30, wejście bramą nr 4.

Junior - roczniki 2001-2002
Kadet - roczniki 2003-2004

Jeżeli potrzebujecie więcej informacji, skontaktujcie się z bezpośrednio z trenerem Mateuszem Jamrozem (793 99 21 21) lub piszcie na Fanpage rugbistów.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.