Dariusz Mioduski: | fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

GDZIE SĄ K......TRANSFERY!!! ;)

Woytek, źródło: Legionisci.com

Okienko transferowe zostało otwarte i już wkrótce możemy spodziewać się pierwszych transferów. Atmosferę w czwartek po południu podgrzał na Twitterze prezes klubu Dariusz Mioduski, który dodał wpis o treści: "GDZIE SĄ K......TRANSFERY!!! ;)"

Według nieoficjalnych informacji na początek Legię ma wzmocnić dwóch Portugalczyków. Jednym z nich będzie prawdopodobnie Salvador Agra, 27-letni prawoskrzydłowy.

[Aktualizacja 17:25] Możliwe jest zakontraktowanie zakontraktowanie 25-letniego lewego obrońcy Luisa Rochy z greckiego Panetolikosu i Tiago Rodrigues z CSKA Sofia.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (70)

+dodaj komentarz
Cccc - 06.01.2019 / 21:12, *.play-internet.pl

Oj tam po sylwestrze można wybaczyć taki wpis.

odpowiedz
gazza - 05.01.2019 / 17:48, *.inetia.pl

Czy tylko mnie zniesmaczył ten wpis ?
Czy od prezesa naszego klubu nie powinniśmy oczekiwać kultury i szacunku ???
Mioduski robi z siebie pośmiewisko wyskakując z takim żenującym wpisem...!

odpowiedz
WWL - 05.01.2019 / 13:03, *.chello.pl

Brać Arsenica póki gorący.
Na pewno pomógłby w Mistrzostwie i w PE.
Można będzie na nim w przyszłości kilka mln Euro zarobić

odpowiedz
siepacz - 04.01.2019 / 21:42, *.cyfrowypolsat.pl

A co tu robi na liście kandydatów jakiś Paqarada? Chciałby usłyszeć z trybun, że "Kosovo je Srbija"?

odpowiedz
Artur - 04.01.2019 / 16:03, *..play-internet.pl

Koledzy po szalu! Zdecydujcie sie: chcecie mlodych, zdolnych polakow (moneta, niezgoda, majecki, szymanski itp) cZy mistrzowstwo POlski I gre w pucharach? Bo tych dwoch rzeczy pogodzic sie nie da.

odpowiedz
Dżony Łoker - 04.01.2019 / 13:57, *..netfala.pl

Prowadź do Ligi Mistrzów Prezesie!

odpowiedz
asd - 04.01.2019 / 13:19, *..75.ipv4.supernova.orange.pl

polska piłka to fikcja - muszą popłynąć miliony jak baryłki ropy u araba aby tutaj coś ruszyć .
Nie ma co sie grzać L na krajowym podwórku będzie mocna a w europie jak zawsze może się uda .

odpowiedz
Warszawiak1234 - 04.01.2019 / 10:41, *..play-internet.pl

Troche wiecej szacunku dla prezesa Mioduskiemu......

odpowiedz
Oleg - 04.01.2019 / 22:27, *.play-internet.pl

@Warszawiak1234: ogarnij się dz iewczynko. Mioduski to pała, drugi cupial

odpowiedz
Domino - 04.01.2019 / 09:27, *..106

K...... - kolejne :)

odpowiedz
Zejgbo - 04.01.2019 / 08:58, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Prezesie zostaw Michała Kucharczyka!!!!!. KUCHY KING!!!!!!!!!. Chcemy Polaków!!!!!!.

odpowiedz
BIALY484 - 04.01.2019 / 08:58, *..mobile.kyivstar.net

Po pierwsze gratulacje dla Darka za poczucie humoru...po drugie Legia nie ma kupowac a wychowywac mlodych polakow po to szkolka i tylko tak polski zespol moze zarabiac pozadne pieniadze. A po trzecie prezesik jeszcze nikogo dobrego nie sciagnol bo nie daje super kontraktow jak za czasow Bogusia wiec nie przyjda grajki pokroju offeee... tyle ze to tez byli najemnicy ktorzy przyszli sie odbudowac i isc dalej pytanie co tam dalej poza zarobiona kasa zwojowali...??? To pokazuje sile naszej ligi tu gwiazdor na zachodzie zeroo....wiec moze ktorys z tych portugalskich kosmitow bedzie gwiazda ligi...

odpowiedz
mc - 04.01.2019 / 00:14, *..dynamic.chello.pl

Ludzie wyluzujcie. Nie każdy transfer musi być zdecydowanym wzmocnieniem składu. Rocha przychodzi jako konkurencja dla Hlouska, który przecież Marcelo czy Roberto Carlosem nie jest.
Agra jak na warunki naszej ligi, będzie wymiatał, a ten Tiago... Jeśli go zakontraktują to mamy jeden, mega porządny transfer do klubu. Uważam że przynajmniej na miarę VOO.

odpowiedz
Teraz - 04.01.2019 / 00:01, *..17-1.cable.virginm.net

Na obecna chwile najlepszymi naszymi pilkarzami w zespole sá Najemnicy Cafu Nagy Carlitos a za nimi Jedza,Remy,Martins,no i Kulenovic,bo przeciez jak czytam komentarze to wszedzie jest ze Kuchy be,Majecki be,Niezgoda jak gral tez dla Was byl be tak wiec o co chodzi??

odpowiedz
Co za glupty - 03.01.2019 / 23:56, *..17-1.cable.virginm.net

Niewiem co poniektórzy z Was biora piszac o najemnikach??Sklad z Ligoi Mistrzów czy ostatnich batali w grupie Ligi eEuropy prosze sobie spojrzec??Ofoe??Prijo??Rado???Nikolic??Gilulerme?I to sa ci nasi mlodzi zdolni??czy najemnicy którzy oprzyjechali zrobili dla druzny duzo i wyjechali??

odpowiedz
Martinesku - 03.01.2019 / 23:31, *..dynamic.telkab.pl

gdzie są k... ambitni młodzi Polacy panie prezesie? ludzie nie chcą oglądać i płacić drogich biletów za grajków z łapanki kolesi trenera z biedronki! Kibice głosują nogami, a fatalna frekfencja mówi sama za siebie !!!!!!!!!!!!!! ogarnij się kolo !

odpowiedz
Legionista - 03.01.2019 / 23:29, *..play-internet.pl

Tak jak wielu pyta,,, Gdzie sa transfery Polaków?!?
To jest Legia Warszawa a nie Legia Cudzoziemska!

odpowiedz
ambicja ponad wszystko - 03.01.2019 / 23:22, *..dynamic.telkab.pl

ma odejść 3 Polaków, a przyjść 5 zagraniczniaków. najemnicy często bez motywacji mentalnej i ambicjionalnej. kasa, kasa, kasa. Gdzie są transfery naszych młodych z niższych lig, z regionu, dla których to będzie życiowe wyróżnienie i jest takich na pewno wielu. prezesie, zobacz frekwencję, spada dramatycznie. Myślę, że ludzie nie chcą najemników, a chcą walczaków i wielu Polaków.

odpowiedz
Kibic sercem za Legią i Polakami - 03.01.2019 / 23:13, *..dynamic.telkab.pl

menadżery ściągają słabiaków z zagranicy byleby zgarnąć szybką prowizję. Zaraz z Wisły można brać zdolnych Polaków za darmo!!! ale na tym cwaniaki nie zarobią, a klub juch ich obchodzi. Chcemy Polaków w składzie a nie całą zbieraninę najemników.

odpowiedz
Marcin - 03.01.2019 / 23:10, *..dynamic.telkab.pl

gdzie są k.. transfery Polaków ???!!!!! z taką zagraniczną zbieraniną kibice nie chcą się identyfikować!!! myślę, że wielu tak myśli, co to za drużyna, że będzie 2 Polaków!!! wstyd!

odpowiedz
Wolfik - 03.01.2019 / 22:45, *..dynamic.mm.pl

@T: ...podobno ci kosmici wykorzystywali go seksualnie... (cytat z filmu "Dzień niepodległości).

odpowiedz
Kabanos - 03.01.2019 / 22:16, *..231

Dawac Arsenica z Wisly. Jest do wziecia za free !!!

odpowiedz
magoo - 03.01.2019 / 21:17, *..dynamic.chello.pl

Pierwszy k...... nie powala...

odpowiedz
Gela - 03.01.2019 / 20:58, *..165.ipv4.supernova.orange.pl

Pyry mają mega treneiro a Legia kopciuszka, nawet majster jest zagrożony, jeśli leśny wróci do ekstraklapy to wiadomość stulecia, szczerze mu kibicuję

odpowiedz
oLaf - 03.01.2019 / 20:26, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

no naprawdę trochę żenujące poczucie humoru....

gościu, zrób 1 (słownie: jeden) transfer ALE bardzo dobry!!!!!

A nie znowu 10 kasztanów.... (Carlitos przyznaję - był dobry, i "był ale się zmył"... kompletnie : (

PS i mniej pij w Sylwka ; ))

odpowiedz
m4 - 03.01.2019 / 20:08, *..dynamic.chello.pl

Blaszczykowski juz spakowany i czeka na lot do Warszawy xD

odpowiedz
t - 03.01.2019 / 19:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest kilku zawodników w rozpadającej się Wiśle Kraków, którymi mogłaby zainteresować się Legia (Imaz, Pietrzak, Sadlok).
Choć podobno ratować Wisłę chce Leśnodorski!!!

odpowiedz
R - 03.01.2019 / 19:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

naściągają szrotu i się podnieca transferami. Miodek jeszcze nikogo konkretnego nigdy nieściągna, no sorry Carlitosa, ale on akurat uja gra

odpowiedz
Rio - 03.01.2019 / 19:31, *..ip.oxynet.pl

Kuba Błaszczykowski w Legii

odpowiedz
Eryk - 03.01.2019 / 19:13, *..play-internet.pl

Ofensywny pomocnik Tiago Rodriguez prawdopodobnie jest bliski podpisania kontraktu z Legią. Na transfer market wyceniany jest na 3 mln euro. Ostatnio grał w CSKA Sofia.

odpowiedz
KIBIC LEGII - 03.01.2019 / 19:05, *..24

BŁASZCZYKOWSKI MIAŁ PRZEJŚĆ DO WISŁY , ALE NIE MA JUŻ DO CZEGO , A JEST WOLNYM ZAWODNIKIEM . KUBA NAWET DZIŚ BYŁBY NAJLEPSZYM SKRZYDŁOWEM W LEGII , A JAK DOSZEDŁBY DO FORMY W WARSZAWIE TO BYŁBY NAJLEPSZYM SKRZYDŁOWYM W TEJ LIDZE . WARTO ZATEM POSTARAĆ SIĘ O KUBĘ .

odpowiedz
Andrzej - 03.01.2019 / 18:54, *..dynamic.gprs.plus.pl

https://corner.dir.bg/futbol/tsska-prodade-edna-ot-zvezdite-si-na-shampiona-na-polsha

odpowiedz
LordV75 - 03.01.2019 / 18:34, *..28

K....... = Kuba Błaszczykowski :)

odpowiedz
Pako - 03.01.2019 / 18:09, *..176.ip4.krucznet.com.pl

https://www.transfermarkt.com/luis-rocha/profil/spieler/235639

odpowiedz
Pako - 03.01.2019 / 18:04, *..176.ip4.krucznet.com.pl

Luis Rocha

odpowiedz
Blurppp - 03.01.2019 / 18:04, *..static.ip.netia.com.pl

K...
Kozackie
Albo krajowe

odpowiedz
Heros - 03.01.2019 / 18:00, *..adsl.inetia.pl

Widze ze prezes ma ogromne poczucie humoru :)

odpowiedz
Pio - 03.01.2019 / 17:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten drugi nie podany w artykule to Tiago Rodrigues z CSKA Sofia. Wygląda solidnie. Na transfertmarkt 3mln i to zyskuje na wartości. Fakt ostatnio nie najlepsze występy, ale może dlatego, że na skrzydło przesunięty. Kontrakt do 06.2019, więc domyślam się, że za darmo. Jak nic zaraz Szymański pójdzie, bo koleś na jego pozycję.

odpowiedz
Znawca - 03.01.2019 / 17:44, *..ip-point.pl

Przyjdą same drewna

odpowiedz
murarz - 03.01.2019 / 17:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

brać jezusa z wisły, (L)

odpowiedz
tekken (L) - 03.01.2019 / 17:01, *..dynamic.chello.pl

Brałbym Imaza z Wisły. Trzeba im trochę pomóc to może sprzedadzą jakoś niedrogo.

odpowiedz
:-) - 03.01.2019 / 16:56, *..dynamic.gprs.plus.pl

Was to nie powinno sie karać was trzeba leczyć :-) Ogólnie spokojnie po co sie nakrecacie a wpisy gości pokroju Tomka są słabe

odpowiedz
olew - 03.01.2019 / 16:50, *..warszawa.vectranet.pl

słabe to

odpowiedz
Wronkie - 03.01.2019 / 16:45, *..play-internet.pl

Nie wiem czy zauważyliście panowie, ale w gronie zainteresowania nie ma żadnego Polaka. Słabe to trochę, bo jak tak dalej pójdzie to zrobi nam się tu naprawdę Legia Cudzoziemska...

odpowiedz
Hassan83 - 03.01.2019 / 16:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Na co nam taki kurdupel?

odpowiedz
Bubu - 03.01.2019 / 16:11, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Beda ,jak pan splaci dlug z wlasnych ,i jak zarobi okragla sumke ,moze beda ,tylko jakiej jakosci .

odpowiedz
Kolo - 03.01.2019 / 16:06, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Nie gdzie są transfery
Gdzie są Polacy!!!!!!!!!
K...mac

odpowiedz
SEBO(L) - 03.01.2019 / 15:57, *..centertel.pl

Łebski kolunio z wykształceniem,a zapomniał (?), że wypowiedź z "gdzie" należy oznaczyć znakiem "?". I skoro prezes taki zabawny,to chcę zauważyć,że ilość kropek po literze "k" daje mnogość ewentualności,np "GDZIE SĄ KOLEJNE TRANSFERY!!!!",albo "GDZIE SĄ KUT.SIE TRANSFERY!!!!" Czy już wszyscy, łącznie z prezesem,uśmiechnięci ? "!!!!" ;)

odpowiedz
Gienek - 03.01.2019 / 15:33, *..netfala.pl

Nie poznaję kudłatego ;-)

odpowiedz
brać Pietrzaka z Wisły !!! - 03.01.2019 / 15:26, *..centertel.pl

i to natychmiast!

odpowiedz
Ka (L)isz - 03.01.2019 / 15:18, *..adsl.inetia.pl

Do tomka kup sobie klub pilkarski i sprowadzaj kolesi za grube miliony messi pogba i bedziesz zadowolony

odpowiedz
Oskar - 03.01.2019 / 15:18, *..ip-point.pl

Oj gimmie zdziwisz się.
Jeśli odzyska formę sprzed 2 lat to będziemy mieli najlepszego skrzydłowego ligi.

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 03.01.2019 / 15:15, *..dynamic.chello.pl

Jak to gdzie przecież Moneta wrócił.
Brać Pietrzaka i Kolara za darmo.

odpowiedz
Yhyyy - 03.01.2019 / 15:15, *..dynamic.chello.pl

Polacy, byłoby super ale wyobraź sobie że Legia pyta o Zurkowskiego i co? Min 3 mln euro krzyczą, tak to teraz wygląda.

odpowiedz
biboL - 03.01.2019 / 15:13, *..nycmny.fios.verizon.net

moze mu chodzi o to, ze nikt sie nie zglasza po tych partaczy co wystawil na sprzedaz ;-)

odpowiedz
Ale jaja - 03.01.2019 / 15:12, *..skranetcan.pl

Darujmy sobie te pseudo transfery , co przychodzi nowy trener to ściąga swoich kopaczy tak kopaczy którzy nieutozsamiaja się z klubem tylko czekają na comiesięczny przelew
ZACZNIJMY STAWIAC NA POLSKICH PILKARZY

odpowiedz
253 - 03.01.2019 / 15:10, *..centertel.pl

Do kokos
Też tak myślę..... :)

odpowiedz
235 - 03.01.2019 / 15:07, *..centertel.pl

Yhhh

odpowiedz
kokos - 03.01.2019 / 14:57, *..178.ipv4.supernova.orange.pl

A to nie jest beka z Wisły? Przelew to też transfer :P

odpowiedz
Obcy - 03.01.2019 / 14:56, *..215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale prezes z nowym rokiem zrobił się wulgarny.

odpowiedz
Max - 03.01.2019 / 14:54, *..telnaptelecom.pl

Brać Wojtkowskiego i Pietrzaka

odpowiedz
lolerz - 03.01.2019 / 14:50, *..dynamic.chello.pl

Do Tomek
Przynajmniej dba o finanse byśmy nie skończyli jak wisełka.Maży Ci się znowu glonojad co zatrudnił dzide która nas wyeliminowała z LM??

odpowiedz
Mrni - 03.01.2019 / 14:47, *..dynamic.chello.pl

Mamy super Prezesa, wszystkich Bogusio onanistow odsyłam do przeglądu pozostałych Prezesów ekstraklapy. Taki facet na tym stanowisku to skarb obyśmy się szybko nie przekonali jak to jest jak klubem zaczynają rządzić kumaci i ich pupile..

odpowiedz
Jjj - 03.01.2019 / 14:46, *..dynamic.chello.pl

Pietrzak z wisly za darmo jest

odpowiedz
Tomek - 03.01.2019 / 14:39, *..189

Mioduski zabłysnąłeś tym wpisem tak samo jak Malarz gdy się żalił, że trener Go nie lubi... Dzisiaj śmiejesz się na twitterze a zobaczymy jakiej jakości będą te transfery. Wtedy podejrzewam że już taki rozbawiony nie będziesz, bo kupisz znowu zawodników pokroju Mauricio, Hildeberto, Sadiku czy inny Moneta

odpowiedz
Tomek - 03.01.2019 / 14:39, *..189

Mioduski zabłysnąłeś tym wpisem tak samo jak Malarz gdy się żalił, że trener Go nie lubi... Dzisiaj śmiejesz się na twitterze a zobaczymy jakiej jakości będą te transfery. Wtedy podejrzewam że już taki rozbawiony nie będziesz, bo kupisz znowu zawodników pokroju Mauricio, Hildeberto, Sadiku czy inny Moneta

odpowiedz
gimmie - 03.01.2019 / 14:34, *..static.ip.netia.com.pl

Mówiąc dyplomatycznie niczym nie powala ten Salvador Agra. Ani osiągnięciami ani wzrostem. Nie idźmy tą drogą...

odpowiedz
Ka (L)isz - 03.01.2019 / 14:32, *..adsl.inetia.pl

Taki prezes to skarb

odpowiedz
Marcin77 - 03.01.2019 / 14:31, *..know.cable.virginm.net

Musiał ostro pochlać w Sylwestra, jeszcze trzyma.

odpowiedz
Nie wierze - 03.01.2019 / 14:29, *..126.ipv4.supernova.orange.pl

LOL, grubo

odpowiedz