fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W niedzielę początek przygotowań

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę Legia Warszawa rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19. Pierwszego dnia zawodnicy będą mieli wykonane testy medyczne przy Łazienkowskiej 3. W poniedziałek po godzinie 14 wyruszą do Portugalii.

Zespół Ricardo Sa Pinto wyląduje po godzinie 18 w Lizbonie i uda się w półtoragodzinną podróż do wakacyjnej miejscowości Tróia Peninsula. Legioniści będą zakwaterowani w hotelu Troiaresort Aqualuz, a trenować mają na boiskach OneTroia Jose Mourinho Training Center.

Pierwszy trening zaplanowano na wtorek, a zgrupowanie potrwa do 18 stycznia. Następnie zespół wróci na kilka dni do stolicy i 22 stycznia ponownie wyruszy w to samo miejsce, gdzie będzie przebywał do 2 lutego. Sztab szkoleniowy zaplanował sześć gier treningowych - przeciwnicy nie są jeszcze potwierdzeni.

Już teraz zapraszamy do odwiedzania naszej strony przez cały styczeń - tradycyjnie będziemy relacjonowali dla Was przebieg przygotowań do sezonu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 06.01.2019 / 17:02, *.play-internet.pl

Władeczku-ponawiam pytanie.Ty tak naprawdę "myślisz",czy za hajsy takie głupoty wypisujesz?.

odpowiedz
Smo(L)na - 06.01.2019 / 10:38, *.centertel.pl

Lecą Agra i Rocha, są już po badaniach.

odpowiedz
Tomasz Grochów - 06.01.2019 / 09:05, *.tpnet.pl

Jutro wylot a klub nie podaje kto leci a kto zostaje.

Z kim gramy sparingi..
Powiem szczerze, ze pierwszy raz tak to sie u nas uklada.

odpowiedz
Jari - 05.01.2019 / 21:04, *.plus.pl

W Stolicy nie używa się w ten sposób słowa „czego”. Chyba że na głębokiej prowincji... tam słyszałem, tak mówią...

odpowiedz
oLaf - 05.01.2019 / 23:59, *.vectranet.pl

@Jari: he, he, dobrze Władeczka rozszyfrowałeś!!!

Doprecyzuję: tak mówią w Krakowie! Serio, z kilkoma pracowałem i ci tak mówią: "pociąg odchodzi z peronu czeciego" lub :jest w pół do czeciej" normalnie beka na całego!!!! ; )))))))

odpowiedz
Do Andreasa - 05.01.2019 / 17:37, *.opera-mini.net

Karbownik,Praszelik i Miszta

odpowiedz
<> - 05.01.2019 / 16:57, *.chello.pl

Do Redakcji - czy będzie tradycyjny mecz połączonych sił redakcji LL, L.net i innych ze sztabem szkoleniowym?? Ryszard i Kudłaty wiedzą o tej tradycji?

odpowiedz
Desant - 05.01.2019 / 10:05, *.play-internet.pl

Ja mam nadzieję, że pasquato poleci i wkoncu udowodni, że zasługuje na prawdziwą szansę czyli dać mu pograć 2-3 mecze w pełnym wymiarze czasowym. Jeżeli sprzedamy Szymańskiego no nie widzę przeszkody żeby grał. Wiadomo młodego trzeba promować żeby na nim zarobić pomimo przeciętnej gry jak na jego możliwości

odpowiedz
Arek - 04.01.2019 / 23:17, *.tpnet.pl

A już myślałem, że Pinto wszystkie treningi i sparingi tam pozamykał:)

odpowiedz
do kurak - 04.01.2019 / 19:24, *..dynamic.chello.pl

przeciez oni też mają rodziny, niech choc ze 2-3 dni "pobędą" z żonkami :):):)

odpowiedz
Kurak - 04.01.2019 / 18:00, *..85.ipv4.supernova.orange.pl

Po chu wrcamy 18 by 22 leciec z powrotem.
Jaki tu sens???

odpowiedz
Cichy - 05.01.2019 / 21:07, *.55.89

@Kurak: po to zeby od siebie odpoczeli a nie ciagle patrzec na te ryje same. I z rodzinka posiedziec...

odpowiedz
Le Ja - 04.01.2019 / 15:45, *..41.ipv4.supernova.orange.pl

@Władeczek ty tak na serio piszesz? Czy sobie jaja robisz?

odpowiedz
Do Władeczek - 04.01.2019 / 15:29, *..centertel.pl

Dzięki, ale nieźle to wymyśliłeś, normalnie szok... zadzwoń so Pinto z dobrą radą!

odpowiedz
Władeczek - 04.01.2019 / 13:54, *..netfala.pl

Kurcze przecież oni będą trenować u Mourinho, tego słynnego trenera! Wy to kminicie? Może nawet go spotkają, ale jajca będą wtedy. Może nawet im podpowie jak zagrać, żeby wygrać po raz kolejny mistrzostwo Polski. Pewnie wskazówki tak zacnego trenera byłyby nie do przecenienia. W Pucharze Polski też pewnie by nam się przydały. Mógłby dać wskazówki jak zagrać z Rakowem Częstochowa, żeby pewnie z nimi wygrać. No to już teraz rozumię, czego wybrali ten ośrodek w Portugalii! Jeśli ktoś tego nie wiedział lub jest mniej rozgarnięty, to dałem ściągę :)

odpowiedz
jose - 06.01.2019 / 15:40, *.tpnet.pl

@Władeczek:Kurcze to taki udomowiony ptak rodzaju damskiego?

odpowiedz
andreas - 04.01.2019 / 10:05, *..rev.snt.net.pl

Ciekawe kto się załapie do samolotu w poniedziałek? Z 13 którym kończą się kontrakty w czerwcu kilku nie poleci, ciekawe czy jakaś młodzież się załapie nie licząc Majeckiego i Szymańskiego.

odpowiedz