REKLAMA

Wyprzedaż gadżetów UZL

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa UZL organizuje w najbliższą niedzielę wyprzedaż gadżetów z roku 2018. W Źródełku w godzinach 15-17 będziecie mogli zakupić UZaLeżnione vlepki z szóstej edycji (5 zł), koszulki "Takie Środowisko" w rozmiarach M i XL (40) oraz zgodowe czapki "Legia & Zagłębie" (30). Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na cele ultras.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Przemo - 06.01.2019 / 11:53, *.chello.pl

Grupa od gadżetów... chyba nie idą skoro wyprzedają. Ciekawe jakie cele ultras? nic nie robią

odpowiedz
Angielski - 05.01.2019 / 20:54, *.play-internet.pl

Wariacie podaj dane to Ci podeślę kupie I wyśle I się rozliczymy po kosztach

odpowiedz
cyniek - 05.01.2019 / 10:49, *.vectranet.pl

kiedy zacznie sie wysylka ? z zeszlego roku zamowilem vlepki 18 grudnia

odpowiedz
no...sz ku... - 05.01.2019 / 10:16, *.centertel.pl

zawsze macie te kiermasze dzień przed moim przylotem do Polski lub dzień po wylocie. To już chyba jakiś zart, sobie ktoś ze mnie robi ;)

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 05.01.2019 / 04:57, *.215.19

Koszulki i szaliki poprosze 100£ przeznaczam,jak zamòwić na wyspe?!

odpowiedz
Dor - 05.01.2019 / 19:29, *.mm.pl

@Cult⚽️Legia and Friends Forever wejdz na forum kibiców na tej stronie i tam szukaj albo daj jakiś namiar na siebie to najwyżej kupię tu na miejscu i prześlę Ci po cenie kupna +przesyłka

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends Forever - 06.01.2019 / 01:57, *.215.119

@Dor: Dziéki!

odpowiedz