Krzysztof Dowhań i Ricardo Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

63. urodziny Krzysztofa Dowhania

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W sobotę swoje 63. urodziny obchodzi Krzysztof Dowhań. Trener bramkarzy Legii urodził się 5 stycznia 1956 roku w Warszawie. Ze stołecznym klubem związany jest już od 18 lat. W swojej karierze szkolił wielu utalentowanych golkiperów, m,in. Artura Boruca, Łukasza Fabiańskiego, Wojciecha Szczęsnego czy obecnie Radosława Majeckiego. Z okazji urodzin życzymy trenerowi dużo zdrowia oraz wielu sukcesów osiąganych z Legią.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 06.01.2019 / 15:03, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego Trenerze! Dużo zdrowia, dużo cierpliwości dla swoich podopiecznych i oczywiście wielu talentów "Made by Dowhań" ;-)

odpowiedz
Tom@zino - 05.01.2019 / 18:43, *.chello.pl

Dużo zdrowia i szczęścia, Panie Trenerze!

odpowiedz
Piaseczno - 05.01.2019 / 17:28, *.chello.pl

Sto lat panie Krzysztofie

odpowiedz
Ka(L)in - 05.01.2019 / 17:27, *.plus.pl

Sto lat i długo długo więcej :)

odpowiedz
Rafa(L) - 05.01.2019 / 17:13, *.com.pl

Sto 100 (L)at i zdrowia panie Krzysztofie.Takich ludzi potrzebujemy w zespole!

odpowiedz
wrt - 05.01.2019 / 16:34, *.play-internet.pl

zdrówka Mistrzuniu

odpowiedz
miron - 05.01.2019 / 15:56, *.play-internet.pl

Wszystkiego Najlepszego Panie Krzysztofie sto lat.

odpowiedz
Witkacy - 05.01.2019 / 14:59, *.centertel.pl

Sto lat i wszystkiego najlepszego!!! Trenuj tak dalej Mistrzu!!!

odpowiedz
Pawel - 05.01.2019 / 14:42, *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do pelni sil

odpowiedz
Wsciek(L) y - 05.01.2019 / 14:31, *.mm.pl

Dużo zdrowia i sto lat. Panie Krzysztofie Mistrzu

odpowiedz
Darek - 05.01.2019 / 12:32, *.t-ipconnect.de

Wszystkiego Najlepszego.Zdrowka.

odpowiedz
Gibon - 05.01.2019 / 12:26, *.chello.pl

Żyj nam 100 lat Czapka!

odpowiedz
dens - 05.01.2019 / 12:01, *.t-mobile.pl

Dużo zdrowia Mistrzu.

odpowiedz
Maaciekw - 05.01.2019 / 11:24, *.orange.pl

Sto lat i 100 podopiecznych!

odpowiedz