Tomasz Bartnik - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Bartnik 20. w Plebiscycie PS na Sportowca Roku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tomasz Bartnik, zawodnik sekcji strzeleckiej Legii Warszawa, który wywalczył w minionym roku złoty medal mistrzostw Świata oraz kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, zajął 20. miejsce w 84. plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski 2018 roku. Zwycięstwo przypadło siatkarzowi, Bartoszowi Kurkowi, który wyprzedził Kamila Stocha i Michała Kubiaka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.