fot. Dariusz Chojnacki
REKLAMA

Kibice Legii oddali ponad 300 litrów krwi w 2018 roku!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przygotowało raport o krwiodawcach za 2018 roku. W ubiegłym roku aż 737 honorowych krwiodawców oddając krew wskazało klub Legia Warszawa!

- Jest to o ponad 100 osób więcej niż w 2017 roku, z czego aż 64 osoby oddały krew po raz pierwszy w życiu. Łącznie wszyscy Ci krwiodawcy oddali 287,53 litrów krwi, 26,08 litrów płytek krwi oraz 9.11 litrów osocza. Ogromne dzięki dla Was! - informują Krewcy Legioniści.

Zachęcamy wszystkich sympatyków i kibiców Legii Warszawa o wskazywanie, przy oddawaniu krwi, klubu Legia Warszawa nr 126. Wskazanie takie uwzględniane jest tylko statystycznie i nie wiąże się z niczym innym. Wskazywać klub można we wszystkich oddziałach RCKiK w Warszawie i oddziałach.

Niebawem podamy terminy kolejnych akcji autokarowych, które w tym roku przygotują Krewcy Legioniści.

Więcej info o Krewkich Legionistach znajdziecie tutaj:
legionisci.com/krewcy
facebook.com/KrewcyLegionisci

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Afro - 14.01.2019 / 16:06, *.chello.pl

Jeżeli chcesz dołączyć do Krewkich to masz odnośnik do strony w artykule. Darek Ci wszystko wytłumaczy. Trzeba zapłacić 25 zł (przynajmniej 2 lata temu to było tyle) za członkostwo w Czerwonym Krzyżu.

Jak tylko chcesz oddać krew i się nie rejestrować nigdzie oficjalnie to podajesz przy rejestracji w okienku, że oddajesz z klubu nr 126. Nieważne czy oddajesz jeszcze dla kogoś czy nie.

odpowiedz
Kuj - 13.01.2019 / 13:19, *.pio-net.pl

Ja oddałem kilka razy, ale już teraz ze względów zdrowotnych nie mogę, szacun dla tych co oddają krew!

odpowiedz
Ciekawy - 11.01.2019 / 21:52, *.centertel.pl

Jak dołączyć do klubu trzeba jakiś numer podać przy oddawaniu

odpowiedz
kuba - 11.01.2019 / 21:18, *.chello.pl

Zachęcam wszystkich tych, którzy jeszcze nie oddali krwi do tej pory. Jest to świetna sprawa, by w ten sposób przyczynić się do tego, by pomóc chorym ludziom. Sam oddaję i nie zamierzam poprzestać na 24 litrach. Oddawać będę dopóki mi zdrowie pozwoli. Zdrowia Wszystkim!!!

odpowiedz
Bear - 11.01.2019 / 13:52, *.orange.pl

Gratulacje i szacunek dla wszystkich którzy oddali krew !
Zachęcam wszystkich do dalszego oddawania krwi, możemy w ten sposób uratować komuś życie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.