fot. Instagram
REKLAMA

Przygotowania

Legioniści wrócili do pracy

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielne poranek piłkarze Legii stawili się przy Łazienkowskiej 3 i rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Pierwszy dzień stoi pod znakiem testów medycznych - zespół podzielony był na dwie grupy. W poniedziałek po południu drużyna poleci na pierwsze zgrupowanie, które odbędzie się na półwyspie w miejscowości Troia Peninsula.

Zapraszamy do śledzenia naszych relacji z pobytu "Wojskowych" w Portugalii.






przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
kibic(L) - 07.01.2019 / 11:45, *.bertelsmann.pl

Szymański, na ch.j ci te tatuaże? Trenuj i walcz a nie pierwsze co to do studia tatuażu. Zamiast się tatuować to lepiej te pieniądze do skarpety schowaj żebyś za 10 lat nie pisał swojej biografii jak przegrałeś swoją karierę i nie masz na chleb i utrzymanie rodziny.

odpowiedz
Marcin(L) - 07.01.2019 / 16:22, *.play-internet.pl

@kibic(L):
Co maja tatuaze do trenowania? Wygrales dzisiaj na posta dnia ktory mi poprawil humor

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.01.2019 / 09:20, *.play-internet.pl

@kibic(L):Wiadomo po co.Nie dość,że "byku",to jeszcze wydziabany,jeszcze tylko bańkę na zero ogoli-normalnie postrach pola karnego.

odpowiedz
Jimmy L - 07.01.2019 / 11:40, *.t-ipconnect.de

I do roboty !! Trenowac. Zapier,,,,,.lac najpierw Mistrz a potem witamy w LM. Taki Mamy Plan na 2019 rok

odpowiedz
kontroler_biletow - 07.01.2019 / 07:08, *.chello.pl

Koniec przerwy świątecznej

odpowiedz
amator - 06.01.2019 / 22:54, *.chello.pl

gdzie znaleźć skład tych co lecą ?

odpowiedz
Gepetto - 06.01.2019 / 23:23, *.chello.pl

@amator: https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/797759/trzech-zawodnikow-odejdzie-z-legii-sa-pinto-oglosil-kadre-na-zgrupowanie

odpowiedz
Darek - 06.01.2019 / 22:24, *.t-ipconnect.de

To Kante nie leci do Portugalii.Dopiero co przyszedl do Legii.Rozumie ze ogor Philips nie leci czy skreslony juz jakis czas temu Maczynski.Ale Kante.
O co chodzi z Kante ze moze juz sobie szukac nowego klubu?

odpowiedz
brasu - 06.01.2019 / 22:57, *.vectranet.pl

@Darek : Kante podobno podpadl na treningach - slabe zaangazowanie, a wlasciwie jego brak.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew - 07.01.2019 / 07:58, *.inetia.pl

@brasu: Jeśli to prawda to słuszna decyzja ! Może to się wielu z Was nie spodoba ( ze względu na kontrowersyjną postać ) ale przypomnę słynne powiedzenie Gen. Jaruzelskiego " im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju " ! Czyż nie tak ?

odpowiedz
kaktus - 06.01.2019 / 22:13, *.tpnet.pl

jak dla mnie bez sensu, że nie polecieli wszyscy, razem z Jodłą, Mąką, Kante, Pasquado i Philipsem...

odpowiedz
arek - 07.01.2019 / 15:44, *.centertel.pl

@kaktus:
zgadzam się, pierwszy obóz to motoryka, jakby ich Pinto przegonił to albo zrozumieliby co to ciężka praca albo odpadli bez żalu

pamiętajmy też że tych którzy są w reżimie treningowym lub meczowym zawsze łatwiej sprzedać niż wyciągniętych z szafy a Mąka już teraz ma taki status, dorobimy go Phillipsowi i Kante?

odpowiedz
Andrew - 06.01.2019 / 22:11, *.chello.pl

Ciekawe czy ta baba płakała ze musi w weekendy pracowac.

odpowiedz
Boss - 06.01.2019 / 21:58, *.206.66

Za jakość pierwszej części sezonu , wiosenny powrót powinien być za połowę stawki .

odpowiedz
Lesser - 06.01.2019 / 20:31, *.t-mobile.pl

Do etatu na Istagramie chyba hehe

odpowiedz
Darek - 06.01.2019 / 19:00, *.t-ipconnect.de

Zbyc duzo zawodnikow przychodzi i odchodzi co okienko.Nie ma trzonu druzyny.Kazdy jest na sprzedaz.Tak nie zbuduje sie silnej druzyny w Polsce i sredniej w europie.Zbyt duzy przemial.W ten sposob mozna wciskac tylko ciemnemu ludowi ze jest dziura budżetowa i trzeba ja zalatac.A pieniadze cyk do swojej kieszeni i dalej opowiadanie bajek o dziurze budzetowej.A kibic lyka wszystko i na wszystko sie godzi by klub nie skonczyl jak krakowska wisla.Tylko pytanie czemu caly czas mamy dziure w budzecie?Kto do tego doprowadzil?Czemu dziura sie powieksza?
Wedlug mnie dziure w budzecie mamy przez krotkowzrocznosc prezesa ktory woli rozsprzedac druzyne niz zrobic solidna ekipe ktora zarobi dla niego 2 razy tyle z europejskich pucharow.
Kasa na juz.Na tu i teraz.To sa priorytety prezesa.A reszta albo sie ulozy albo nie.

odpowiedz
Michal - 06.01.2019 / 18:32, *.154.201

Malarz nie pakuje sie do Gliwic czy innej Legnicy, tylko robi glupie fotki na zgrupowaniu? Dziwne

odpowiedz
co ja paczę? - 06.01.2019 / 18:20, *.com.pl

No paczę i widzę Jędrzejczyka na mieście, gdzieś około 16:00. Nie pojechał? Why? Źle to wróży.

odpowiedz
Raf - 06.01.2019 / 23:16, *.play-internet.pl

@co ja paczę?: Może dlatego go widziałeś, że na zgrupowanie jadą jutro??? Dziś mieli badania.

odpowiedz
co ja paczę? - 07.01.2019 / 07:18, *.com.pl

@Raf: oka, dzięki. Faktycznie. Nie wiem dlaczego zapamiętałem, że wylatują w niedzielę. :/

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.01.2019 / 17:18, *.play-internet.pl

MP(L)87-Poniekąd masz rację,że polityka prowadzenia klubu przez El Loko Mioduskiego jest skierowana na szybki zarobek,a nie na budowanie silnej,a chociażby stabilnej drużyny.Zresztą ja ogólnie nie mam zaufania do "biznesmenów"którzy współpracowali ze Ś.P(podobno)Janem Kulczykiem.Poprostu trzeba uprać "pare złotych" i tyle.Już dawno pisałem,że tak naprawdę to wystarczy dobra księgowa,żeby El Loko pomimo "wiecznych inwestycji"był zarobiony.Bo przecież wątpię,aby któryś z Was był na tyle naiwny,żeby sądził,że D.Mioduski swoje "ciężko zarobione pieniądze"lekką ręką inwestuje w jakichś czukwuw,czy innych Sadików.No hello.

odpowiedz
Gienek - 06.01.2019 / 16:18, *.247.204

Ja chciałem tylko zapytać, co z tym zapowiadanym mega-wzmocnieniem: Kucharczyk odchodzi, czy ostatni raz jedzie na wczasy z Drużyną?

odpowiedz
zenekmartynitłuk - 06.01.2019 / 16:08, *.centertel.pl

praca to nie, raczej hobby football :-) 200 koła zł to zarabiaja "w realu" najwieksze kozaki. realnie powinni dostawac 7-8 tys euro na miesiac max dla gwiazd, rezerwowi po 4

odpowiedz
MP(L)87 - 06.01.2019 / 14:59, *.virginm.net

Pazdan i Remy odejda haha do tego Majecki, Szymanski i Nagy. Miodek nigdy nie stworzy silnej druzyny takiej o ktorej tyle gada i mydli nam wszystkim oczy! Co okno transferowe to historia sie powtarza. A tlumaczenia te same... a to ze pilkarz afere kreci bo chce odejsc albo ze oferta nie odrzucenia. Takie oferty nie odrzucenia to sie powinny w Legii zaczynac od 10 baniek i wtedy to ja rozumiem ze sprzedajemy! Loczek nas wszystkich klamie i ma wyjebane na konkretny rozwoj! Bo co to za logika rozprzedawac wyrozniajacych sie pilkarzy zamiast zdobyc z nimi trofea i pokazac sie w europie i samemu podbijac za pilkarzy ceny pozniej. Przeraza mnie polskie podejscie jestesmy dostarczycielami pilkarzy na rynek zachodni! Blazenada smieja sie z nas a my powtarzamy ze jestesmy wielcy. Tak juz mnie to wkur...a od paru lat ze przestalem ladowac kase w ten klub. Nie bede wspieral Miodka i jego nie zrozumialej polityki. Pozdrawiam wszystkich kumatych ktorzy Legie maja w sercu elo!

odpowiedz
Mister of Pumpernikiel - 06.01.2019 / 15:09, *.chello.pl

@MP(L)87: Mocne słowa jak na 11-latka ;)

odpowiedz
MP(L)87 - 06.01.2019 / 15:13, *.virginm.net

@Mister of Pumpernikiel:
Nie wlaczaj kompa na mefedronie ;)

odpowiedz
Master of Pumpernikiel - 06.01.2019 / 15:15, *.chello.pl

@MP(L)87: a co to ??
Ja tylko czystą :)

odpowiedz
MP(L)87 - 06.01.2019 / 15:37, *.virginm.net

@Master of Pumpernikiel:
Cos jednak sponiewiera twoj umysl haha! Dobra zmykaj tam sledzic amice czy komu tam kibicujesz i nie probuj juz tu podkrecac jakis glupich sprzeczek koleszko. Zdrowka

odpowiedz
SEBO(L) - 06.01.2019 / 15:47, *.centertel.pl

@MP(L)87: Jeśli ktoś pisze,że "nas wszystkich kłamie",a do tego nie używa przecinków,i robi błędy typu "koleszko" itp.,to ciężko sądzić, że masz więcej niż kilkanaście lat. Więc zostaw swoje żale i "twórcze" pomysły dla siebie,"kumaty" chłopcze.

odpowiedz
Master of łazanka - 06.01.2019 / 16:00, *.chello.pl

@MP(L)87: Chłopczyku, ja przynajmniej nie mam w adresie IP virgin ;)
KMWTW ;)

odpowiedz
MP(L)87 - 06.01.2019 / 16:02, *.virginm.net

@SEBO(L):
Po to istnieja te serwery i strony zeby dzielic sie opiniamii. Jezeli nie umiesz jeden z drugim sie odniesc obiektywnie do mojej opinii to darujcie sobie po pierwsze : Poprawianie czyjejs gramatyki ( widocznie mineliscie sie z przeznaczeniem i powinniscie byc polonistami) przypier...ajac sie o jakis przecinek haha! I po drugie tak jak ten kolega co vodke uwielbia nie umie sam paru slow wycisnac z siebie to z watroby dal aluzje xD . Moj koment moje przemyslenia i tyle. Nie masz nic do powiedzenia to nie pruj sie "chlopcze" bo ja nikomu nic zlego nie powiedzialem. GNAJ!

odpowiedz
kaktus - 06.01.2019 / 16:05, *.tpnet.pl

@MP(L)87:
odrobiłeś już lekcje? jutro do szkoły...

odpowiedz
Bu"L"i - 06.01.2019 / 20:35, *.inetia.pl

@MP(L)87: to zainwestuj w krakowie. Tam wisełka szuka sponsorów;

odpowiedz
Jack - 06.01.2019 / 22:25, *.play-internet.pl

@MP(L)87: 4M za każdego piłkarza 24lata++ z tej ligi to bardzo dobra cena. Młodszych przepłaca się za 'potencjal'. Jeśli nie sprzedaz zawodnika za dobry hajs póki jest okazja, to:
1. Klub traci opinie w srodowisku i trudniej będzie pozyskać nowych obiecujących, bo jak mamy blokować transfery, to pójdą tam, gdzie można się szybciej wybić.
2. Masz przykłady z Pazdanem, Gui, Jodła. Nie sprzedano ich w odpowiednim momencie i nic się na nich nie zarobili.
3. Jak zawodnikom blokuje się transfery do klubów gdzie mogą zarobić więcej, to nie maja motywacji, drużyna traci morale, bo taki chodzi i marudzi, a oni widzą co się dzieje.

odpowiedz
BIALY484 - 07.01.2019 / 01:02, *.kyivstar.net

@MP(L)87: moze dlatego co roku wyprzedaje najlepszych bo to dobry biznes a od paru lat i tak w tej nedznej lidze wszystkie trofea wymiata....no chyba ze masz na mysli zdobycie ligi mistrzow czy cos w tym stylu....no i zasmuca fakt ze przestales finansowac naszej Legii wielka szkoda..... ;)

odpowiedz
MP(L)87 - 07.01.2019 / 20:05, *.forcepoint.net

@BIALY484:
Napisanr masz jasno ze ja nie inwestuje swojego hajsu w gadzety i tyle. A skoro twoim szczytem ambicji jest wygrywanie tej hooyowej ligi i ci tyle starczy to prosze bardzo. Ja chce Dobrych meczow w LE a nie wpier...lu od ekip z luksemburga czy jakiegos kazachstanu. Interes w na pilkarzach to sie zgadza + naiwni kibice co kupuja nawet spinki do koszuli z logotypem Legii. Loczek siedzi i sie smieje heee odcinajac kupony. To dlatego rozstal sie z Lesnym! Rozkmin!

odpowiedz
Master of hooy wi co ;) - 07.01.2019 / 20:47, *.chello.pl

@MP(L)87: Zobacz jak z jednego głupiego wpisu poleciał hejt na ciebie. Uwaga! Piszę tu o moim wpisie.
Co się z Wami bracia dzieje ?
ja sobie zażartowałem, że 11-latek, choć z nicku jasno wynika iż chłop po 30-ce, a tu już huuzia na Yoozia, od gimbaz chłopaka wyzywać...
Weźcie trochę na wstrzymanie, czego Wam w nadchodzącym roku życzę :)

MP, a ty też tak chłopie się nie spinaj bo ci stringi puszczą i będziesz loozem latał po dżinsach ;)

odpowiedz
Rafał N. - 06.01.2019 / 14:43, *.t-mobile.pl

Dobrej formy i zero kontuzji dla wszystkich zawodników, a w rundzie wiosennej samych zwycięstw :-) Powodzenia! :-)

odpowiedz
SEBO(L) - 06.01.2019 / 14:42, *.centertel.pl

Nadszedł czas uczciwie poza.ierdalać na swoją wypłatę.Ulubiony czas Miro Radoviča ;)

odpowiedz
LWL - 06.01.2019 / 14:28, *.tpnet.pl

Zaczynamy i to ostro ! "L" !!!

odpowiedz
Barczi - 06.01.2019 / 14:15, *.chello.pl

Zapie..lać albo wypie...lać !

odpowiedz
Jaro - 06.01.2019 / 13:36, *.plus.pl

Walczyć trenować Warszawa musi panować

odpowiedz
KuraqL - 06.01.2019 / 13:20, *.32.241

Do robotyyy,do rrrobotyyyy... ;) Jak mawiał klasyk. Pozdrawiam.

odpowiedz