Transfery | Michał Pazdan - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pazdan niechętny na Turcję

Wiśnia, źródło: Twitter

Przedłuża się saga związana z odejściem Michała Pazdana z Legii. W ostatnim czasie zgłosiły się po niego trzy tureckie zespoły: Akhisar Belediyespor, Erzurumspor oraz Yeni Malatyaspor, lecz obrońca nie trafi do żadnego z nich. Wydaje się, że piłkarz mistrzów Polski nie jest zdecydowany na ten kierunek, lecz na jego nieszczęście, to właśnie stamtąd pojawia się dla niego najwięcej ofert. Pazdan poleci więc z Legia na zgrupowanie do Portugalii.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
asd - 09.01.2019 / 15:10, *.orange.pl

Pazdan pewnie liczy , że w końcu zgłosi się real lub barca po niego - czekaj dalej .

odpowiedz
Wolfik - 08.01.2019 / 12:29, *.mm.pl

Nie wiem czy Koledzy pamiętają, ale po pamiętnym Euro kiedy były pojawiły się konkretne propozycje z Turcji transfer Michała zablokowała żona. Widocznie nie uśmiecha jej się ten kierunek, więc mnie nie taka sytuacja nie dziwi. Widocznie nie dla każdego kasa jest najważniejsza.

Widocznie w Legii nie jest wcale tak źle pod względem finansowym.
Mnie akurat pozostanie Michała w kadrze cieszy. Zagra jeszcze sezon lub dwa, jak się uda to wyjedzie w bardziej cywilizowane miejsca, a jak nie...to pewnie tez narzekał nie będzie.

odpowiedz
Bubu - 08.01.2019 / 09:56, *.vectranet.pl

Grac raczej nie bedzie ,wiec posiedzi kase zarobi ,fantastico

odpowiedz
luk - 08.01.2019 / 09:23, *.tpnet.pl

To jest przykład jak można zniszczyć piłkarza za którego powinno się wziąć 2-3 mln euro a za chwilę odda się go za darmo , gościa który 2 lata temu był jednym z lepszych obrońców na ME

odpowiedz
Jkjj - 08.01.2019 / 01:20, *.virginm.net

Chuba dalej czeka na kontrakt z klubem z Anglii czy Huszpanii - chyba niestety sie nie doczeka, nawet po Euro nie bylo na niego cisnienia.

odpowiedz
mojo jojo - 07.01.2019 / 23:37, *.t-mobile.pl

Michał zostan! nie graj u pastuchów!

odpowiedz
Rafał N. - 07.01.2019 / 21:00, *.t-mobile.pl

Znów to samo. W każdym okienku podawane są informacje o jego odejściu, ale nigdzie nie odchodzi. Różnica polega na tym, że jeżeli teraz zostanie to najprawdopodobniej nie będzie grał, chyba że na zgrupowaniu przekona do siebie trenera. Ale życzę Michałowi powodzenia.

odpowiedz
Pazdzioch - 07.01.2019 / 16:47, *.t-mobile.pl

Kebab neine!

odpowiedz
oLaf - 07.01.2019 / 15:06, *.vectranet.pl

to się Pazdanowi dziwię... za pół roku wyleci z Legii a tak to mógłby za dobrą kasę wziąć jakiś 2 letni kontrakt w Turcji....

... chyba że już jest umówiony w Polsce że przejdzie do jakiegoś Lecha a teraz jeszcze zedrze z Legii ładną pensyjkę przez pół roku obijania się na ławce rezerwowych.... wg. mnie to jedyna opcja, bo inaczej by w podskokach leciał do Turcji.

odpowiedz
toja - 07.01.2019 / 15:12, *.centertel.pl

@oLaf:
za pól roku będzie do wzięcia za darmo więctym bardziej łatwo znajdzie pracodawcę,

poza tym w Legii ma tyle, że to nie jest tak że w klubach poza najbogatsza czwórką dostanie w Turcji lepsze lub tym bardziej znaczaco lepsze pieniądze

odpowiedz
sedm - 07.01.2019 / 13:44, *.tpnet.pl

Oddajcie go za darmo to kiepski gracz i nie chce nigdzie odejść bo mu nigdzie nie zapłacą za pozorowanie gry tak jak LEGIA. Aby tylko nie przedłużali z nim kontraktu.

odpowiedz
Daniel - 07.01.2019 / 14:27, *.chello.pl

@sedm:
To tak samo jak z Kuchym. Jego tez nigdzie nie chca :/

odpowiedz
sedm - 07.01.2019 / 15:09, *.tpnet.pl

Prawda
@Daniel :

odpowiedz
Juri - 07.01.2019 / 11:57, *.centertel.pl

Oznacza to odejście Remy do Norwich.

odpowiedz
kibic(L) - 07.01.2019 / 11:49, *.bertelsmann.pl

A po co ma odchodzić do Turcji? Ma świetny kontrakt w Legii, poukładane życie rodzinne i wie, że jego kariera zbliża się do końca. Po co się na siłę porywać na zagranicę? Tutaj potrenuje a jak złapie formę to jeszcze będzie miał pewny plac w rundzie wiosennej. A jak nie to będzie trenował i kasował co się należy co miesiąc.

odpowiedz
zduneq - 07.01.2019 / 12:33, *.inetia.pl

@kibic(L):

jak to po co?po kasę.Turcja blisko, rodzina może regularnie przyjeżdżać na wczasy a kaska będzie się zgadzać.Pazdek moim zdaniem raczej sportowo wolałby zachód.

odpowiedz
Bear - 07.01.2019 / 11:43, *.orange.pl

Nie rozumiem trochę Michała, podczas Euro 2016 miał fantastyczną formę i był filarem reprezentacji i Legii, wtedy mógł odejść do lepszej ligi, nie pamiętam czy jakieś ligi zachodnie mu proponowały kontrakt.
Do Turcji, wiadomo nie każdy chce iść, a jeżeli już idzie to głównie po to żeby zarobić. Tylko Michał z obecną formą na zachodzie nic nie ugra i podejrzewam że nikt nawet nie będzie chciał go kupić.
Więc albo przyjmie ofertę z Turcji albo weźmie się ostro w garść i powalczy jeszcze o miejsce w składzie Legii. On ma 31 lat, więc śmiało może jeszcze pograć.

odpowiedz
Bloom - 07.01.2019 / 11:16, *.175.146

Podstawowe pytanie brzmi czy Pazdan był kiedykolwiek dobry zazwyczaj te jego efektowne wejścia były spowodowane naprawianiem własnych błędów i złego ustawiania się, jest to przeciętny zawodnik po praktycznie rocznej przerwie w grze, i jeszcze wybrzydza, co on myśli że się po niego zgłosi Barcelona. Kuchy, czy on kiedykolwiek poza przypadkami był w formie, no raczej nie i to się już nie zmieni, Radovic, Malarz wasz czas dobiegł końca i czas się z tym pogodzić, Sa Pinto robi dobrą robotę nie patrzy na nazwiska tylko na przydatność do zespołu.

odpowiedz
Pg - 08.01.2019 / 07:45, *.chello.pl

@Bloom: dobrze ze im to zakomunikowales

odpowiedz
Mr T - 07.01.2019 / 11:01, *.101.125

Albo Remy albo Pazdan. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy dwóch mieli pożegnać. Pazdan jest lepszy od Wieteski. Remy to obok Cafu nasz najlepszy zawodnik.

odpowiedz
Jimmy L - 07.01.2019 / 10:29, *.t-ipconnect.de

Pazdanowi dziekujemy, to chimeryczny zawodnik raz gra dobrze a raz straszna kaszane,jesli chcemy cos osiagnac w europie to nie z Pazdanami. Legia to nie przytulek albo jestes dobry albo wypad.Sa Pinto robi dobra robote jeszcze rado monciciel wypad!!! Niech Wraca do Chin tego mu nie zapomne nigdy!!!!

odpowiedz
LP7 - 07.01.2019 / 10:28, *.play-internet.pl

Pazdek to jest typ trochę jak Kurzawa, wyjedzie, zwłaszcza do nieeuropejskiego kraju, to mogą być problemy natury ludzkiej...
Szkoda go, fajnie by było gdyby się odbudował do formy z 2016 u nas i został

odpowiedz
x - 07.01.2019 / 12:11, *.aster.pl

@LP7: dlatego, ze obaj sa lysi? :)

odpowiedz
Kipkorir - 07.01.2019 / 09:46, *.chello.pl

Skończy się jak na "Weselu" Wyspiańskiego: "Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór. Czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur"

odpowiedz
(L) - 07.01.2019 / 09:05, *.tpnet.pl

Czyli Remy zapewne odleci na wyspy a Pazdek wróci do pierwszej jedenastki..

odpowiedz
Lucky123 - 07.01.2019 / 10:06, *.chello.pl

@(L): Też tak sądzę :/

odpowiedz
Olek Kibolek - 07.01.2019 / 09:00, *.inetia.pl

Pazdan? Co? Tiraspol!! Nigdy ci tego nie zapomnę, amatorko ty jedna....

odpowiedz
. - 07.01.2019 / 08:37, *.t-mobile.pl

czy sie siedzi czy sie lezy, kasa z kontraktu sie nalezy

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew - 07.01.2019 / 07:49, *.inetia.pl

Ja myślę, że Michał gdzieś przekalkulował, a to przełożyło się niestety przede wszystkim na obniżenie jego formy. Możliwe, że w końcu prezio zapytał go - " chłopie powiedz wreszcie czego ty chcesz ? " i stąd może ten wyjazd na zgrupowanie ? Mi to osobiście szkoda jednak Jodły ?

odpowiedz
Daniel - 07.01.2019 / 10:20, *.chello.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew:

Nikogo nie interesuje twoje zdanie.
Szkoda ze tamtych dwoch lewych nóg nikt nie chce wziąć. Nawet Turcja dostrzegła jego "talent" i marnych 300 tysiecy nie chce prze/za/płacić

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel - 07.01.2019 / 16:28, *.inetia.pl

@Daniel : A kogo obchodzi pało co ty napisałeś ? Dalej te same dyrdymały. Czy ten Kuchy bzyknął ci ukochaną ?

odpowiedz
:) - 08.01.2019 / 12:44, *.62.94

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel:

chyba ukochanego

odpowiedz
Klik - 07.01.2019 / 07:33, *.t-mobile.pl

Michał powinien zostać u nas , myślę że stać go aby znów grać na najwyższym poziomie a wtedy będzie najlepszym naszym obrońcą

odpowiedz
Alex Bielany - 07.01.2019 / 06:12, *.chello.pl

Nie dziwie mu sie, chociaz kiepskiego ma menago

odpowiedz
Hoh - 07.01.2019 / 05:30, *.centertel.pl

Jeśli zgodzi się na obniżkę kontraktu o jakieś 30-40%, to niech przedłużą z nim kontrakt o kolejny rok. W innym wypadku wypad.

odpowiedz
BIALY484 - 07.01.2019 / 00:47, *.kyivstar.net

Bedzie dobry rezerwowy w razie kontuzji....

odpowiedz