Kadra do Portugalii | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Malarz, Pasquato, Kante i Philipps poza kadrą!

Woytek, źródło: Legia.com

26 zawodników znalazło się w kadrze Legii Warszawa na zimowe zgrupowanie w portugalskiej Troi. Zespół mistrza Polski w poniedziałek rozpocznie pierwszy etap przygotowań, który potrwa do 18 stycznia. W składzie zabrakło miejsca dla Arkadiusza Malarza, Chrisa Philippsa, Cristiana Pasquato, Jose Kante!

Zawodnicy, dla których zabrakło miejsca w samolocie do Lizbony, będą przygotowywać się do rundy wiosennej z drugim zespołem. Oznacza to, że mają wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców.

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Cezary Miszta

Obrońcy: Inaki Astiz, Adam Hlousek, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, William Remy, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Salvador Agra, Domagoj Antolić, Cafu, Kasper Hamalainen, Michał Karbownik, Michał Kucharczyk, Andre Martins, Dominik Nagy, Mateusz Praszelik, Miroslav Radović, Sebastian Szymański, Marko Vesović

Napastnicy: Carlitos, Sandro Kulenović, Jarosław Niezgoda

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (163)

+dodaj komentarz
Sasza - 10.01.2019 / 14:13, *.net.pl

Nastały takie czasy że nasi piłkarze wreszcie dowiadują się na czym polega profesjonalny futbol. Do tej pory takie twarde zderzenie z zawodową piłką następowało dopiero po wyjeździe do klubu zachodniego. Dopiero tam nasi piłkarze orientowali się że nikt się a nimi cackał nie będzie, treningi są ciężkie a powiedzenie że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz nabierało rzeczywistego znaczenia :)

odpowiedz
Jerry - 09.01.2019 / 18:47, *.com.pl

Prove or gtfo!

odpowiedz
Mlbets - 09.01.2019 / 18:05, *.centertel.pl

Dokładnie, tak jak ktoś pisał, u Arka nie chodzi o sam poziom sportowy, ale o to, że nie liże dupy Portugalczykowi i gdy ten odsunął od trenowania Dowhania, Arek nie bał się powiedzieć co o tym myśli.

odpowiedz
Bie(L)any - 09.01.2019 / 15:34, *.lsas.aero

... podobno Arek M stanął w obronie Krzysztofa Dowhania trenera bramkarzy o którym w samych superlatywach wypowiadali się Szczęsny Fabiański Szmotulski Mucha Kuciak Stanew Boruc Kowalewski ... także jeśli człowiek który jest związany z Naszym Klubem kilkanaście lat szanuję baaaardzo p. Lucjana Brychczego i jest usunięty tylko dlatego żeby zrobić miejsce w sztabie przydupasowi sa pinto ... to "szacun" dla tych co plują teraz na Arka Malarza.... Przypomnę tylko że ten wasz nowy idol sa pinto był tak dobrze wychowany taktowny i z zasadami że pobił swojego trenera selekcjonera.....
Pozdrawiam Wszystkich Prawdziwych Kibiców LEGII

odpowiedz
Legia⚽️News - 08.01.2019 / 21:59, *.204.9

Pozbywa sie tych co ich dobrze prześwietlił i tu plus ,za ściâganie swoich I brak miejsc dla Polaków nie ma przebaczenia...

odpowiedz
Jędrek - 08.01.2019 / 20:35, *.jmdi.pl

Sa Pinto rozwali Legię tak jak poprzednie kluby. Facet ma problemy natury osobowościowej. Niedługo piłkarze spuszczą go do "rezerw".

odpowiedz
WWL - 08.01.2019 / 15:00, *.play-internet.pl

Za PS


W żadnym innym zespole nie ma takich zasad. Jedną z nich jest zakaz oddalania się od klubu (nawet w dniu wolnym) na odległość większą niż 30 km. Portugalczyk wprowadził go po tym, jak William Remy wolny weekend wykorzystał na pobyt w Paryżu. Ofiarą tego zapisu stał się Kante. Podczas listopadowej przerwy na mecze kadry napastnik chciał polecieć do syna w Hiszpanii. Legioniści ostatnie spotkanie przed przerwą rozgrywali w Szczecinie i Kante już wcześniej wykupił lot z Berlina, bo tam miał najbliżej. Po meczu z Pogonią wyjechał, wbrew regulaminowi. Sa Pinto mu tego nie wybaczył. Po starciu z Portowcami wpuścił tylko na kilka minut w spotkaniu z Lechią (0:0), teraz zawodnik usłyszał, że może szukać nowego pracodawcy. 

Czy to normalne nie puścić w przerwie ojca do syna???

odpowiedz
marcin b - 08.01.2019 / 14:42, *.play-internet.pl

Gdyby nie Malarz, u zeszlym sezonie nie bylo by was nawet na pudle

odpowiedz
dejne3 - 09.01.2019 / 07:17, *.plus.pl

@marcin b: A ty nie miałbyś co napisać Marcinie z nikąd

odpowiedz
Wolfik - 08.01.2019 / 11:49, *.mm.pl

Bardzo dobry i rzeczowy komentarz przedstawił tutaj Kolega Shed. Gdy przeczytałem newsa na myśl przyszło mi dokładnie to samo słowo: szkoda.
Taki bowiem mam charakter, że zawsze szkoda mi ludzi którzy muszą odejść (z różnych względów) a z którymi miałem do czynienia. Tak jest również w przypadku wymienionych zawodników.
Często również powtarzam, że nie znając codzienności szatni nie mamy jasnego obrazu na postawę poszczególnych ludzi. Trener jest jak wódz - widzi, ocenia, wyciąga wnioski i podejmuje decyzję. Skoro tak postanowił, pewnie były ku temu powody.

A zawodników szkoda, każdy coś wniósł do tego zespołu. Zastąpią ich inni a po nich będą następni. Taki "life". Czy wszyscy dobrze wykorzystali czas będąc z Legii??? Każdy ma na to swoja odpowiedź. Oni również.

odpowiedz
Tomek - 08.01.2019 / 11:30, *.tpnet.pl

Szkoda mi Jose Kante, moim zdaniem byłby idealnym uzupełnieniem w ataku ma dobre warunki fizyczne i potrafi ściągnąć na siebie uwagę obrońców. W sumie daje to więcej swobody drugiemu napastnikowi, takiej typowej 9.

odpowiedz
bkt - 08.01.2019 / 04:21, *.65.227

W kwestii Arka - sa bramkarze ktorzy na dobrym poziomie swiatowej pilki bronil jako 1 bedac 10 lat starszymi od Arka. Nie uwazalem go za taki talent jak Artur Boruc/Fabian/Szamo nigdy ale ostatnie 3-4 lata zrobil duzy postep i nie gral zle. Za jego wypowiedzi, poukladane i sensowne (nie za qrwy) i charakter oraz osobowosc u mnie zyskał wiele, polubilem go i tez uwazam ze trener nie powinien go odstawiac, w ogole jak Cierzniak zaczal bronic wiecej to sie zdziwilem.

Arek, jestem z Toba!

odpowiedz
pacho - 08.01.2019 / 00:31, *.55.84

A ja nie mogę zrozumieć czemu na obozie nie ma Stańka, Ratajczyka, Pisza, Szczęsnego, Kowalczyka, Jóźwiaka, Bednarza, Jałochy, Wieszczyckiego i jeszcze paru innych. Za to co zrobili jak można było....?

odpowiedz
oLaf - 09.01.2019 / 14:39, *.vectranet.pl

@pacho: dobre! : )

odpowiedz
Gepetto - 07.01.2019 / 23:36, *.chello.pl

Brakuje mi ewidentnie pinokia tfu rado i Antolicia. Poszukać zastępstw na lato za Astiza, Cierzniaka, Hamalaina.

odpowiedz
Gepetto - 08.01.2019 / 00:31, *.chello.pl

Ci co nie pojechali i są z rezerwami. Oddać do Sosnowca i niech pokażą, że utrzymana zostanie ekstraklasa na Zagłębiu.

odpowiedz
Arek - 07.01.2019 / 23:02, *.tpnet.pl

Szkoda Malarza. @shed, najlepszy komentarz.

odpowiedz
Lukas - 07.01.2019 / 22:34, *.chello.pl

Rozliczymy trenera po zgrupowaniu i grze kopaczy. Jego cyrk i jego małpki. On poniesie konsekwencje wyboru. Ciśnienie ma na lepszą posadę, więc będzie git.

odpowiedz
brl - 07.01.2019 / 22:15, *.chello.pl

Arek - Wolę od Cierzniaka, nie zasłużył moim zdaniem na aż taką odstawkę. Z drugiej strony mam wrażenie, że najgorszy ferment w tej szatni zrobiło gwiazdorstwo i za kulisami wszystko wyglądało inaczej, niż nam mogłoby się wydawać i być może Malarzowi też sodówa odbiła. Osobiście mam wrażenie, że królewiczami mogli być (poza ew. Malarzem) Pazdan, Mączyński, Jędza, Rado i to właśnie przez gwiazdorzenie i branie pod włos "trenerów" gra Legii takim brakiem ambicji raziła.

Pasquato - wszyscy po nim cisną, a dla mnie za samą technikę i zaangażowanie powinien dostawać więcej szans. Szkoda mi go.

Phillips - nie wypowiadam się, bo grał głównie gdy nie oglądałem meczu akurat

Kante - nie ogarniam, czemu tak mało grał, dla mnie kocur, szkoda.

odpowiedz
Sianek89 - 08.01.2019 / 07:23, *.play-internet.pl

@brl: Masz rację z Kante, mi się wydaje że też nieźle grał szczególnie na poczatku

odpowiedz
grzesiek do kapsel - 07.01.2019 / 22:03, *.centertel.pl

Tak jestem kibicem Legii. Transfer Arka do Legii nie podobal mi sie tak jak rowniez jego gra, jego wypowiedzi, jego gra pod publiczke. Śmiem twierdzić ze gdyby nie jego farfocel w meczu z ajaxem to bysmy ograli ten ajax. A najbardziej mi sie nie podoba jego podejscie do straconego miejsca w skladzie "nie dam zniszczyc sie zawodowo". Nic mi sie nie podoba. Kiedys pisalem ze podobala mi sie jego wola walki, ale to byly zwykle slowa pod publiczke.Nie rozumiem goscia ktory odstawienie od skladu traktuje jako probe zniszczenia. Jak jest taki pewien swoich umiejetnosci to ciekawe czemu tyle bramek puscil w tym sezonie i zadnego karnego nie wybronil dla Legii.

odpowiedz
Rafał N. - 07.01.2019 / 21:04, *.t-mobile.pl

Najbardziej szkoda Arka Malarza, bo w krótkim czasie został całkowicie zdegradowany i to zapewne dla niego mocne kopnięcie w d... Myślę, że kto jak kto, ale Arek nie zasłużył sobie na takie potraktowanie. Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy go na boisku w barwach Legii w tym sezonie. Arek, powodzenia, trzymaj się chłopie!

odpowiedz
grzesiek - 07.01.2019 / 20:49, *.centertel.pl

Spoko Arek, nic się nie martw, Brzęczek Błaszczykowskiego powołał jak nie grał regularnie to i Cb może weźmie.

odpowiedz
Daniel - 07.01.2019 / 20:56, *.chello.pl

@grzesiek:

Teraz to cie fantazja juz poniosla :)
Ale nie ma co gdybac za niecale trzy tygodnie frugie zgrupowanie. Zobaczymy co bedzie.

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 20:58, *.sky.com

@grzesiek: Ale żeś pier...ł komentarz . Kibicu z Bożej łaski

odpowiedz
Bartosz83 - 07.01.2019 / 20:16, *.lukman.pl

Ta grupa zawodników zapewne nie pasowała trenerowi pod względem sportowym bądź charakteru. Myślę ,że Kante jak i Malarz sportowo by pasowali do kadry. Nie chcę spekulować o co poszło, ale trener musi dla dobra drużyny czasem podejmować takie odważne decyzje.

odpowiedz
Alex Bielany - 07.01.2019 / 19:54, *.chello.pl

Szkoda Malarza, chlop bronil gdy zmarlla mu matka, tesciowa, ostatnio chyba tez ojciec, nie odpuscil zadnego meczu, gosciu ma Legie w sercu i na skorze, wolalabym, zeby odpalil cierzniaka, nie jest ani duzo mlodszy, ani lepszy od Malarza

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 20:04, *.sky.com

@Alex Bielany : Brawo Alex też tak uważam

odpowiedz
Nowy Dwór - 07.01.2019 / 19:49, *.play-internet.pl

Polonisto malarz, nigdy nie będziesz LEGIONISTĄ! Nowy Dwór pamięta, jak kochałeś polonię grając u nas!

odpowiedz
Real - 07.01.2019 / 19:49, *.net.nz

Malarza klub potraktował jak śmiecia, a drewniany Kucharczyk i emeryt Radovic to po co na zgrupowanie?

odpowiedz
Szafi - 07.01.2019 / 18:52, *.play-internet.pl

@michciu: Ale był też kapitanem Legii najlepszej od lat, tej która zagrała w LM po 20 latach przerwy, która z mega ciężkiej grupy awansowała do LE po niezapomnianych meczach w Dortmundzie z Borrusia, Realem i Sportingiem w Warszawie. Niejednokrotnie ratował nam dupę i fakt, że od 3 lat jesteśmy na tronie to jego duża zasługa. Może teraz jest w fatalnej formie, może powiedział za dużo, ale za zasługi należy mu się owacją na stojąco od całego stadionu bo w chwilach tej gównianej gry był jednym z nielicznych któremu zależało i który dawał z siebie wszystko w każdym wieku. Wydaje mi się, że po prostu za dużo na niego spadlo w ostatnim czasie, nie może pogodzić się z tym że jego czas mija, lata lecą i czas na następcę. Arek dzięki za wszystko, w czasach piłkarzy najemników, którzy grają tylko dla kapusty fajnie jest moc się utożsamiać z kimś kto gra dla klubu i dla kibiców. On i Kucharczyk to ostatni bastion takich piłkarzy. Pozdrawiam wszystkich kibicow, życzę żebyśmy mogli świętować w tym roku kolejny tytuł. Myślę, że Pinto to trener na którego czekaliśmy , który weźmie towarzystwo za ryje i nie da sobie wejść na głowę. Możemy się nie zgadzać z jego decyzjami co do niektórych pilkarzy, ale chyba tylko tak można mieć kontrolę nad tą zbieranina i takimi pokazami siły trenera - opier...lasz się, nie starasz się = nie grasz i nie ma Cię w drużynie.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 07.01.2019 / 20:07, *.chello.pl

@Szafi : inteligentny, obiektywny i wyważony post. Czytało się go z przyjemnością i kibicowską aprobatą.
Oczywiście, z miarodajną oceną pracy szkoleniowej i prowadzonej aktualnie polityki kadrowej przez trenera Sa' Pinto nie należy się - tradycyjnie - spieszyć. Dopiero zakończenie bieżącego sezonu będzie uprawniało do formułowania takich całościowych (podsumowujących) ocen.
Jednak jak większość fanów Legii, ja również wyrażam swoje "prywatne ale" dotyczące chyba zbyt pospiesznego zrezygnowania z usług Jose Kante. Ta konkretna decyzja personalna naszego trenera jest o tyle dziwna, iż odsunął on od gry i treningów z kadrą pierwszego zespołu piłkarza, któremu dał najmniej "szans czasowych" na autentyczne wykazanie się. Nie sądzę, aby to był przejaw, tzw. kłopotu bogactwa w formacji ataku...
Serdeczności

odpowiedz
tekken (L) - 07.01.2019 / 18:44, *.chello.pl

To nie są źli piłkarze, ale zostali odrzuceni przez Sa-Pinto pewnie z różnych względów.

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 20:21, *.sky.com

@tekken (L): żeby zrobić miejsce dla swoich bratanków - słabe. Już mieliśmy zakupy gromad hiszpanów , brazylijczyków i co ...
Rozpieprzono atmosferę w szatni doprowadzono do podziałów na grupki Polacy i inne nacje. Nie wydaje mi się aby teraz było inaczej
Jak jeszcze miodek sprzeda Szymańskiego i Majeckiego to w składzie może tylko Jędza będzie grał. Obym się mylił. Ale danie takiej władzy sraPinto dla mnie jest nieporozumieniem. To Czerczesow nie miał takiej dowolności w zakupach i nie ściągał "swoich" rodaków

odpowiedz
Tomek c - 07.01.2019 / 18:16, *.plus.pl

Nie wiem czy ta informacja jest ale na wp jest info że Górnik odrzucił ofertę Legii w sprawie wymiany naszych czterech niechcianych plus jakaś kasa za Żurkowskego. Czy ktoś ma info potwierdzające lub nie tę informację i czy wiecie coś więcej?

odpowiedz
gazza - 07.01.2019 / 17:53, *.inetia.pl

Wreszcie !!!
Wreszcie mamy trenera który stawia na jakość i ma odwagę odrzucić ligowych średniaków !
Pasquato to piłkarz który nie nadaje się do gry w ekstraklasie.
Malarz po serii fatalnych interwencji przyczynił się do katastrofy Legii w pucharach.
Kante niczego wielkiego nie pokazał a miał wiele szans.
Philips to samo.
Cieszę się że w końcu ci co odwalają kichę zostają dostrzeżeni i wywaleni z kadry.
Legia to nie ligowy średniak - To nasz klub grający zawsze o najwyższe cele.

odpowiedz
Roma - 07.01.2019 / 18:32, *.plus.pl

@gazza: czyli wg. Ciebie cała reszta to wirtuozi piłkarscy?

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 18:35, *.sky.com

@gazza: Ciekawe czy powiesz wreszcie mamy trenera jak ten sra pinto nie zdobędzie z Legią mistrza. Jedyne co zauważyłem, że ktoś kto przez trzy ostatnie sezony walnie przyczynił się do mistrza jest nieważnym dla ciebie zawodnikiem. Chciałem ci przypomnieć,że na słabe wyniki zapracował cały zespół a nie tylko Arek Malarz który wspomagał drużynę w momencie kiedy stracił bliskie mu osoby. Widzę że jesteś z tych co z drużyną są tylko dobrych chwilach, a jak nie idzie to już na ciebie nie mogą liczyć.Oby takich kibiców Legia miała jak najmniej

odpowiedz
Kl77 - 07.01.2019 / 17:47, *.play-internet.pl

Mimo wszystko żal Malarza

odpowiedz
WPR - 07.01.2019 / 17:35, *.mm.pl

A ja powiem jedno: Arek (klap klap klap), Malarz (klap klap klap).. .

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 20:25, *.sky.com

@WPR: To ja ci powiem że powiedziałeś - ho,ho,ho. Bardzo wyważony komentarz

odpowiedz
Bubu - 07.01.2019 / 17:32, *.t-mobile.pl

Duza niespodzianka

odpowiedz
Greg61 - 07.01.2019 / 17:06, *.tpnet.pl

Nie tak powinno się traktować osoby ważne i zasłużone dla klubu. Mamy tendencję do zapominania o osobach ,które wybroniły klub z wielkich tarapatów , każdemu może przytrafić się zły dzień i słabość. Nie można wyrzucać Człowieka tylko za to ,że ośmielił mieć swoje zdanie na bałagan ,który panuję w klubie.

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 19:17, *.sky.com

@Greg61: Popieram

odpowiedz
Bellial - 07.01.2019 / 21:32, *.virginm.net

@Greg61: swoje zdanie to mozna przedstawic w spokojnej rozmowie w cztery oczy. Nie drzec sie przy calej druzynie na treningu. Warto tez zdecydowac czy potrzebny nam trener, 2 poprzednich zwolnili pilkarze wchodzac im na glowy.

odpowiedz
wawa - 07.01.2019 / 16:58, *.vectranet.pl

Malarz i Philips ok - jeden emeryt, a dla drugiego to za wysokie progi. Szkoda Kante.

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 18:44, *.sky.com

@wawa: Dziś dla ciebie "mały kibicu hipokryto" Malarz to emeryt, a pół roku temu skandowałeś "Arek Malarz, Arek Malarz" i nie pisałeś, nie mówiłeś że emeryt. Oby takich kibiców Legia miała jak najmniej

odpowiedz
e(L)o - 07.01.2019 / 18:48, *.vectranet.pl

@kapsel135:
mistrzu klawiatury malarz razem z radoviciem rozwalili spokój w szatni!

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 18:54, *.sky.com

@e(L)o: Ty oczywiście byłeś w samym centrum wydarzeń i o wszystkim wiesz. Ale jeśli nie byłeś to nie wypisuj głupot plociuchu

odpowiedz
(L)ukasz - 07.01.2019 / 16:40, *.zicom.pl

Powinni wyłączyć grzanie murawy, a rozgrzewką powinno być jej odśnieżanie. Czy w latach 70-80-90 ktoś jeździł na wakacje zimowe? teraz to się nazywa "obóz przygotowawczy" ? tak nie zbudujemy charakteru i woli walki o zwycięstwo.

odpowiedz
Sa Pierdzinto - 07.01.2019 / 16:14, *.centertel.pl

Tylko mi nie mowcie ze ciagle będzie bronil elektryczny małolat

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 19:23, *.sky.com

@Sa Pierdzinto: Jak nie on to krakus Cierzniak .To nie jest talent jak Boruc czy Fabjański . Może się mylę ..

odpowiedz
WWL - 07.01.2019 / 16:12, *.play-internet.pl

Z całego towarzystwa szkoda Kante.
On jest naprawdę dobry.
Pinto za szybko z niego rezygnuje.Tak jak Berg z Orlando Sa.
Na tę chwilę jak nam wypadnie z jakiegoś powodu Carlitos to nie mamy napastnika z pierwszego zdarzenia.
Z całym szacunkiem ale Niezgoda i Kulenovic to drewniaki.
Znowu będzie musiał nas Kuchy ratować, z tym że na mistrzostwo i PE to za mało

odpowiedz
smyk - 07.01.2019 / 16:52, *.chello.pl

@WWL: "on jest naprawdę dobry"; no tak, super jest z niego napadzior

odpowiedz
Andrew - 07.01.2019 / 18:57, *.centertel.pl

@WWL:

Akurat na Kuchego bym nie liczył. Potrzebni sa ludzie z umiejętnościami a nie liczacych na przypadek i fart

odpowiedz
77/82 - 07.01.2019 / 21:42, *.chello.pl

@WWL: dobrze, że przywołałeś tego Orlando Sa, bo powód odejścia pewnie w obu przypadkach jest podobny i nie leży na boisku. W dłuższej perspektywie czasu nikt po Orlando w Warszawie nie płakał bo zaraz pojawił się Nikolic. Czasem po prostu trzeba zrobić porządek w szatni, nie ma ludzi niezastąpionych a odpowiednia atmosfera też jest ważna. Co do Malarza zapewne to samo. Szanuję go za grę dla nas ale zawsze irytowało mnie jak nie szło i mówił, że trzeba się wziąć za siebie, wyciągnąć wnioski. Puste słowa powtarzane po każdej porażce, z których nic tak naprawdę nie wynikało. Ale jak już puścił szmatę z Chojniczanką w PP to oczywiście nie jego wina i jakieś głupie tłumaczenia. Jedyne co mnie martwi to fakt, że Majecki i Cieżniak to elektrycy i jednak Malarz w formie bił ich na głowę. Tyle, że i tej formy ostatnio też mu brakowało.

odpowiedz
Shed - 07.01.2019 / 16:08, *.cyfrowypolsat.pl

Witajcie.

Jako wieloletni kibic (L) oraz osoba na co dzień będąca całkiem niedaleko futbolu pozwolę sobie rzucić kilka zdań. Generalnie, dla mnie słowem klucz w przypadku ww. jest - SZKODA.
Do rzeczy:

Kante: Nie wiem czy pamiętacie, ale gość prawie "solo" wygrał nam rewanż w Dudelange. Wygrał nam mecz z Koroną. Jeśli chodzi o umiejętności to na polską ligę (celowo nie użyłem jej nazwy własnej) gość jest 8/10. Przypomnijcie sobie Panowie (ew. Panie) mecze z Wisłą Płock w grudniu zeszłego roku (pożegnanie Gui) czy choćby ten szczęśliwie wygrany 3:2 (asysta Furmana).. Gość był wszędzie i robił z piłką co chciał. Jeśli faktycznie problem leży w podejściu do treningu to albo pochłonęło go nocne życie w WWA albo po prostu brak mu rozumu... W szczytowym momencie kariery trafił do klubu, który jest chyba jego maxem i nie chciało mu się zapierniczać na zajęciach? Bardzo głupie podejście.. SZKODA, ale poradzimy sobie bez niego.

Arek: No kurde tutaj aż się serce kraje.. Prawdziwy rollercoaster w zeszłym roku... Śmierć bliskich osób, śmierć młodych dziewczyn na rękach, a przy tym tyle sukcesów zawodowych... Zawsze miałem do niego mieszane uczucia, ponieważ słuchając/czytając wywiadów z nim (szczególnie tych w kryzysowych momentach) wydawało mi się, że ta sportowa wściekłość jest w jego przypadku trochę "pod publiczkę". Wydaje mi się, że zamiast być liderem w szatni, był jej postrachem. Tak czy inaczej, wypada podziękować za kilka sezonów naprawdę solidnej gry i włożonego serducha w sukcesy i porażki Mistrza Polski (łzy ciężko udawać). Dzięki Arek za wszystko. SZKODA, że tak to się skończyło.

Pasquato: Fakt faktem gdy był na murawie to zawsze starał się być "pod grą". Z reguły dostawał mało minut, więc często podejmował zbyt ryzykowne decyzje by jakoś zaistnieć (vide Janusz przed TV - "KOMU, K***A KOMU??"). Tak się teraz zastanawiam, czy Christian dostał kiedyś ze 3-4 razy po 70-90 minut tak jak nie raz Kuchy czy Seba? Zapamiętam go też ze sporej dawki agresji, walki, fauli i żółtych kartek. No i mega ważny gol z Wisłą... Być może nasza liga "zjadła go" fizycznie. Trzeba pamiętać, że już w lecie Klaf przesunął go do rezerw, więc i w tym przypadku mógł wystąpić problem z dyscypliną tudzież zaangażowaniem w trening. Przypomina mi gracza, który grał kiedyś w Legii i nosił przydomek Junior. Raz na pięć meczów genialne podanie czy zerwana pajęczyna strzałem z daleka. Mimo wszystko, z całej tej czwórki jego jest mi najmniej SZKODA. Był 1,5r w Klubie. Zaczął od asysty w Astanie przy golu Sadiku. Widocznie Włosi i ich samochody do nas nie pasują.

Philipps: I tutaj zdecydowanej większości z Was - Drodzy Państwo - nie jestem w stanie zrozumieć. Mam wrażenie, że po prostu NIE ZNACIE SIĘ NA PIŁCE. Pozwólcie, że skopiuję tutaj krótki fragment z ocen piłkarzy za Mistrzowski mecz przy Rumuńskiej. (akurat z innego portalu): "Patrząc na jego grę bardzo chcielibyśmy wznowienia serii „Akademia techniki”, Mógłby nauczyć polskich piłkarzy, jak się odbiera piłkę z tyłu bez faulu i wślizgu - takiej sztuki nie zna żaden inny zawodnik w Ekstraklasie i chcielibyśmy się koniecznie dowiedzieć od samego Philippsa, jak się takiego cuda nauczyć". Ten gość na pozycji nr 6 jest w TOP 3 w polskiej lidze! Rozumiem doskonale, że gra na pozycji, która jest najbardziej niedoceniana w tym sporcie i na której bardzo ciężko wykręcić niezłe staty, ale ludzie... Mam skłonność do oglądania meczów Legii po 2-3 razy. Obejrzyjcie sobie mecz Legii z Jagą, Wisłą czy Lechem w grupie mistrzowskiej poprzedniego sezonu. Przecież on genialnie czytał grę, świetnie się ustawiał, asekurował obrońców... Może nie jest to gość na LM, ale przygotowany fizycznie, biorąc pod uwagę poziom tej ligi, jest bardzo dobry... Zawalił do spółki z Pazdanem mecz z Dudelange będąc wystawionym na stoperze (tak gra tylko w reprezentacji, ale oni grają w 7 w obronie), ale nie jest to powód by nazywać go "drewnianym". Nie będzie na pewno drugim Vadisem, ani nawet Martinsem, ale taki gość dobrze czytający grę + potrafiący zagrać naprawdę świetnego crossa albo piłke za linię obrońców (asysty do Hlouska z Zagłębiem, do Kuchego w Głogowie czy zabrana przez IDIOTĘ GILA asysta dla Nagy'a w rewanżu z Lubinem (jestem ciekaw czy ktoś zanotował ten moment) ) na warunki polskiej ligi jest bardzo przydatny... Wady? Na pewno musi popracować nad szybkością reakcji jak i brak podejmowania walki wręcz. Generalnie, w tym przypadku mam wrażenie, że zadziałał mental. Być może Ricardo uznał, że Chris jest za miękki by grać w jego Legii albo sam zawodnik po rozmowie z trenerem oświadczył, że nie chce grać samych ogonów na wiosnę. Faktycznie, chłopak jest raczej rodzajem intelektualisty niż wojownika. Ale wolę już mózgowca niż panienkę... Mózgowiec przynajmniej zrozumie o co trener ma pretensje. Tutaj - jak dla mnie - wielka SZKODA.


Pozdrawiam wszystkich kibiców, którzy mają Legię w sercu, a nie tylko na plakatach, koszulkach czy szalikach.
Szczególne pozdrowienia dla tych, którzy poświęcili kilka minut na przeczytanie moich wypocin.

Pozdrawiam serdecznie.

(L)egia Mistrz!!!



odpowiedz
brl - 07.01.2019 / 22:00, *.chello.pl

@Shed: ja tam jestem niepopularny i Pasquato mi jakoś mocno szkoda. Mam wrażenie, że można z niego było wycisnąć więcej i dla mnie lepszy od Kucharczyka. Nie czuję się lepszym znawcą od trenerów Legii, ale nigdy nie rozumiałem czemu Kuchy tyle gra, a Pasquato tak mało.

Panasonic grał akurat jak nie oglądałem zbytnio Legii.

Malaris to serce i wolałbym go od Cierzniaka. Chciałbym go widzieć na Ł3 po zakończeniu kariery zawodniczej.

Kante - nie rozumiem czemu on nie gra. SZKODA.

Duże brawa za ten Twój tekst.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 08.01.2019 / 19:51, *.centertel.pl

@Shed:
Elaborat napisałeś i wynika z tego, że dobrze, że ogladasz każdy mecz Legii po parę razy. Za 5 sezonów może wystarczy ci obejrzeć takiego Phillipsa 2 razy, żeby go nie komplementowac za bardzo.
Na wszystkie dobre podania i mecze jakie wymieniłeś wymienie 2 razy wiecej slabych lub przeciętnych.

Sam piszesz o braku walki co w pr!ypadku defensywnego jest dyskwalifikacją.
Nawet kurdupel Martins więcej walczy na boisku...

No i na koniec: ilość strat kończących sie groźnymi kontrami przewyższała ilosc tych dobrych podań.

Malarz?

Szkoda? A za Szczęsnym nie płaczesz? Nke wiem czy Grotyński jeszcze dycha ale szkoda go... Robakiewicz też jeszcze mógłby pokonać niejednego napastnika.

Nie rozumiem ptzywiazywania sie do pilkarzy, to nie dom spokojnej starości.

odpowiedz
oLaf - 09.01.2019 / 14:47, *.vectranet.pl

@Shed: dobry tekst. Generalnie szkoda, ale niech idą jak nie mogą (starość) lub nie chcą zasuwać (leniwość).
Podziękować godnie Malarzowi i tyle. Reszta - nic nie zrobiłą dla Legii.

odpowiedz
shed - 10.01.2019 / 00:10, *.cyfrowypolsat.pl

@oLaf: @brl - dzięki ;)

@Tomek Mokotów
W takim razie wymień te hordy słabych meczów, proszę ;)

Z tymi "łzami" to chyba mnie nie zrozumiałes... Mi nie jest aż tak żal, że Arek już u nas nie zagra. ..

Pozdrawiam

odpowiedz
Do dickson - 07.01.2019 / 15:56, *.chello.pl

A tobie o co chodzi?
Wiecznie tylko krytykujesz co by się nie działo to ty na nie

odpowiedz
Do zen - 07.01.2019 / 15:52, *.chello.pl

A ty na k6 gdzie twoje miejsce

odpowiedz
Darek - 07.01.2019 / 15:47, *.t-ipconnect.de

Ciekawe o co chodzi z Malarzem i Kante?Reszty mi nie szkoda.Kante dopiero co przyszedl.Taki dobry napastnik byl kilka miesiecy temu.A teraz juz niedobry?
Malarz zrobil bardzo duzo dla tego klubu.Tak go potraktowac?
Oby sie nie okazalo ze Pinto otoczy sie portugalczykami trzeciego sortu i zaplaci za to glowa.A my bedziemy sie pozniej zastanawiac jak sie ich pozbyć.Bo nowy trener bedzie chcial swoich pilkarzy.

odpowiedz
sobolll - 07.01.2019 / 16:36, *.chello.pl

@Darek : z Malarzem była jakaś scysja na treningu, z Kante chodzi o to że średnio się do treningów przykłąda nie chce ich robić, coś vide casus Paxiao w Lechii

odpowiedz
Darek - 07.01.2019 / 17:36, *.t-ipconnect.de

@sobolll: Dziekuje za wyjaśnienie sprawy z Malarzem i Kante.Ciekawe czy odejdą?Rownie dobrze moga tu siedziec i brac pieniadze.Kontrakt wazny trzeba placic.Pasquto i Philips tez maja wazne kontrakty wiec moga siedziec w rezewach i sciemniac jak Maczynski.Przyjda na ich miejsce inni ale to nie odciąży budzetu Legii.Wrecz przeciwnie.Bedzie jeszcze wiecej piłkarzy ktorym oczywiscie trzeba placic.

odpowiedz
olokolo - 07.01.2019 / 18:38, *.tpnet.pl

@Darek : Tylko, że Philips dostał ultimatum od trenera kadry i musi grać więc jak zależy mu na kadrze to poszukaa nowego klubu

odpowiedz
Gibon - 07.01.2019 / 15:43, *.chello.pl

Arek Malarz szacunek!

odpowiedz
Zen - 07.01.2019 / 15:24, *.net.pl

Malarz do Bełchatowa, tam gdzie jego miejsce.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 07.01.2019 / 15:09, *.193.100

Arek chyba już nie dla LEGII. Forma pożegnania co najmniej dziwna. Szkoda Kante - gość wcale nie gorszy od Carlitosa , miał za mało szans żeby go skreślać

odpowiedz
oLaf - 07.01.2019 / 15:08, *.vectranet.pl

hm, tego Kante to naprawdę szkoda... niech tylko któryś z módzików złapie kontuzję, a drugi obniży formę to... będziemy grać tylko Carlitosem???

Mam nadzieję, ze to tylko taka "żółta kartka" dla Kante żeby się wziąl do roboty na treningach!

odpowiedz
Dickson Chotowski - 07.01.2019 / 15:05, *.btcentralplus.com

Nowi pilkarze z Portugalii, zgrupowanie w Portugalii...to moze jeszcze zmienmy nazwe na Sporting Club Legia de Warszawa.

odpowiedz
jo - 07.01.2019 / 15:02, *.centertel.pl

Trzech napastników z czego jeden po operacji i kontuzji... Jak coś się wysypie to będzie problem. Bez sensu.

odpowiedz
KibicL - 07.01.2019 / 14:28, *.vectranet.pl

Pasquato jak najbardziej do odstrzelenia ale pozbyć się lekką ręką Malarza a szczególnie Kante jest moim zdaniem błędem. Arek ze względu na wiek i zasługi zasłużył na lepsze potraktowanie. Co do Kante, to każda drużyna ekstraklasy przyjmnie go z otwartymi ramionami. W Legii dostawał za malo szans a kiedy juz dostał to na pewno nie zawiódł. Taka kolonia rodaków jaką tworzy Sa Pinto nic dobrego nie wróży. Były już różne kolonie u nas zagrzniczne i swojskie. Pamiętamy jak to się skończyło. Pewien trener który ponoć robił cuda utworzył kolonię widzewską i co okazało się, że składa się ona z cukrzyków, gróźlików i innych paralityków.

odpowiedz
NY - 07.01.2019 / 14:28, *.157.82

Arek Malarz dal nam dwa mistrzostwa ? Ciekawe co na to pozostali pilkarze?
Czy to nie Arka, jego ligowi koledzy wybrali na najbardziej przereklamowanego pilkarza ekstraklasy?

odpowiedz
Michu - 07.01.2019 / 14:25, *.chello.pl

Kant i Pasquato za Radovica i Kucharczyka. Wszyscy sie z tym zgadzamy.
Natomiast Malarz za kogo? Tylko i wylacznie za Cierzniaka, inaczej sie chyba nie da. Ale niestety za niecale trzy tygodnie jest drugie zgrupowanie moze wtedy...

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 07.01.2019 / 14:58, *.com.pl

@Michu: Wszyscy z Twojej paczki jak rozumiem.

odpowiedz
Bartek - 07.01.2019 / 14:08, *.chello.pl

Malarz pokazał, że nie potrafi pogodzić się z decyzją trenera- nie jestem jednak w 100% przekonany, że powinien pójść w odstawkę. Może jednak nie potrafi przeprosić i pogodzić się z tą sytuacją? Siał ferment? Sam jestem ciekawy co tak na prawdę się wydarzyło między nim a Pinto. Zupełnie odmienne zdanie mam wobec Pasquato i Philipsa... ten pierwszy jeszcze miewał jakieś przebłyski, przynajmniej raz na jakiś czas dało się zauważyć jego starania. Phillips natomiast prezentował jakiś dramatyczny, chaotyczny, IV ligowy poziom... żadnej pewności siebie, umiejętność gry tylko do tyłu, w obronie dramat. Brak ich powołania to dobry wybór. Co do Kante- wyszedł słabo... nie tragicznie ale słabo. Chyba warszawa go przerosła. Gdyby zarabiał mniej to byłbym za jego pozostaniem, zwłaszcza, że nieznana jest forma Jarka.

odpowiedz
brylant warszawski piorun - 07.01.2019 / 14:47, *.tktelekom.pl

@Bartek: Warszawa*

odpowiedz
oLaf - 07.01.2019 / 15:14, *.vectranet.pl

@brylant warszawski piorun: słusznie!!!! Za pisanie małą litera powinien być liść od razu!

odpowiedz
Bartek - 07.01.2019 / 16:12, *.chello.pl

@brylant warszawski piorun: Racja, nie sprawdziłem pisowni. Mój błąd i biję się w pierś.

odpowiedz
kokos - 07.01.2019 / 14:08, *.orange.pl

Ciekawie to wygląda. w kontekście poprzednich informacji o jątrzeniu. Ludzie wskazywali Kuchego czy Rado a tu nagle coraz bardziej odstawiany od składu jest Malarz. I te jego tweety...
Nie osądzam, tylko łączę fakty.

odpowiedz
Tomek 81 - 07.01.2019 / 13:46, *.t-mobile.pl

Dla mnie niepowołane Malarza, Kante i Pasqato to jakiś żart. Cała trójka to bardzo dobrzy zawodnicy. Malarz bije Cieżniaka na głowę, podobnie jak Kante który jest o niebo lepszy od Kulenovica, Pasqato ma za to serducho do walki i potrafi zrobić różnice w środku pola. Totalnie nie rozumiem decyzji trenera i mam nadzieję że szybko odbiją mu się czkawką.

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 19:28, *.sky.com

@Tomek 81: też mam taką nadzieję

odpowiedz
Przemek - 08.01.2019 / 05:11, *.net.pl

@kapsel135: Jeśli odbija mu się czkawką to będzie znaczyło że Legia ma słabe wyniki i nie zdobędzie mistrzostwa. Tacy z was wielcy kibice że zyczycie źle niby ukochanemu klubowi?

odpowiedz
kibic emeryt - 07.01.2019 / 13:37, *.tpnet.pl

Malarz całą swoją karierę był przeciętnym bramkarzem niczego nie osiągnął dopiero po przyjściu do Legii zaistniał i to szczególnie medialnie .Oczywiście miał wiele doskonałych interwencji ale praktycznie w każdym meczu zdarzały mu się błędy w grze na przedpolu ,nogami ,dziwne piąstkowanie .Chłop ma jednak koło 40 a jeszcze w obliczu gry jednego młodzieżowca w lidze ,mając młodego perspektywicznego bramkarza Legia zrobiła to co powinna .Malarz zamiast przyjąć to z honorem i jeszcze pomóc młodemu wyskoczył z tekstem że pracodawca ( czytaj Legia ) chce go zniszczyć ,co jest kompletną bzdurą . To co nastąpiło dalej jest pokłosiem postawy samego bramkarza i jeśli ktoś ma pretensje to winny jest sam Malarz a nie kto inny .Chłop mógł po zakończeniu kariery dalej pracować jako szkoleniowiec a tak jest jak jest .Czasami zamiast samo uwielbienia trzeba realnie i czasami krytycznie spojrzeć na siebie . Z reguły lepiej się na tym wychodzi .

odpowiedz
Malej - 07.01.2019 / 13:51, *.edu.pl

@kibic emeryt: mądre słowa.

odpowiedz
f - 07.01.2019 / 15:48, *.plus.pl

@kibic emeryt: ot, piękne podsumowanie całej tej afery. W ogóle mi się wydaje, że Arek cały czas jedzie na tym specyficznym "szacunku" za zachowanie z finału PP i rzucanie ....urwami w wywiadach, bo ani sportowo, ani charakterem moim zdaniem nigdy nie imponował aż tak, żeby robić z niego legendę.

odpowiedz
Peter mokotuff - 07.01.2019 / 21:22, *.t-mobile.pl

@kibic emeryt: 100% popieram!!!

odpowiedz
77/82 - 07.01.2019 / 21:54, *.chello.pl

@kibic emeryt: też uważam, że poszło o to, że Malarz nie pogodził się z ławką (słuszną przy jego dyspozycji z początku sezonu), a że Pinto nie wygląda na kogoś kto wdaje się w pyskówki z piłkarzami z numeru "2" przemianował go na "3". Myślę, że ten tweet nie był przyczyną a raczej skutkiem całej sytuacji, nie mniej dobrze pokazuje charakter Malarza. Taki męczennik z wyboru. Irytujące na dłuższą metę. Sportowo nie mam mu nic do zarzucenia. Bronił świetnie, choć czasem zdarzały mu się błędy (jak każdemu). Potem tych błędów pojawiło się zbyt dużo i szansę dostał ktoś inny.

odpowiedz
capoejra - 07.01.2019 / 13:30, *.tpnet.pl

Sa pinto to frajer jest za to co z Malarzem robi!!!!

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 20:42, *.sky.com

@capoejra: Też tak uważam

odpowiedz
rob bandit - 07.01.2019 / 13:27, *.com.pl

Arek,Pozdrowienia i Powodzenia!!!

odpowiedz
PbPrg - 07.01.2019 / 13:16, *.centertel.pl

To co zrobili Arkowi to jest skandal, facet wygrywa nam 2 mistrzostwa a traktuja go jak pasquato czy innych malo znaczacych graczy czy takich co w Legii nie zaistnieli. Maczynski tez najslabszy nie byl mysle ze dawal wiecej niz antolic a juz dawno jest zapomniany. Liczylem na sa pinto ale teraz widze ze pozbywamy sie ludzi zasluzonych i Polakow a zostawiamy slabych zza granicy a sciagamy juz tylko jego rodakow mysle ze cos tu jest nie tak, miodek zaufal kolejnemu trenerowi i znowu zostaniemy z tymi "gwiazdami" Bogus nigdy by nie dopuscil zeby tak potraktowac Arka to nie tylko nasz bramkarz ale także kibic !!! Nalezy mu sie szacunek

odpowiedz
Rafał - 07.01.2019 / 13:08, *.tpnet.pl

Szkoda Malarza. Jest dobry a po za tym spoko gość.

odpowiedz
Wojtek (L) - 07.01.2019 / 13:00, *.play-internet.pl

Nie rozumiem braku powołania dla Malarza. Był już taki portugalski trener który był skonfliktowany z bramkarzem legendą ( Casillas i Mourinho) i źle się to dla niego skończyło. Tak samo z Kante, koleś był jednym z lepszych na początku sezonu, gra naprawdę nieźle.Zbyt dużo tych braków w kadrze z powodu widzimisiow trenera

odpowiedz
Macienty - 07.01.2019 / 12:55, *.orange.pl

Dla mnie bardzo dobrze i myślę że dla Legii też, szczerze wam powiem że
-Ci najstarsi dobrze wiedzieli że przecież nasza drużyna będzie się odmładzać i już wtedy to był pierwszy dzwonek że długo nie będą grali więc w jakiś sposób mogli myśleć że ich czas dobiega końca
- RSP nie za bardzo pokazuje swoje metody treningowe, a;e chyba widać że kolo coś ogarnia i z tego co mamy narazie zrobił co mógł ja myślę że te dwa nowe grajki odpalą bo trener ma chyba nosa do zawodników i do tego co chcą stworzyć i realnie Hlousek potrzebuje zmiennika bo dawno obniżył loty
- co do Kante to szczerze to dziwny zawodnik fizycznie prezentuje się kozak walczak ale ta jego technika to tak nie bardzo mi się podobała zresztą poczytajcie o zestawieniu napastników liczby go nie bronią i jakoś bramek nie nastrzelał a Carlitos jest od niego niebo lepszy jeżeli chodzi o każdy aspekt gry i myślę że Carlitos w następnej rundzie pokaże na co go stać. No i nie oszkujmy się wolę żeby JN się ogrywał u Nas i odbudował jak najszybciej niż mieć Kante no i myślę że trener rozkminił to że zajmuje miejsce dla gracza spoza UE i w to miejsce może chce kogoś ściągnąć.
-Wydaje mi się że pożegnamy się z Nagym za niego wejdzie Agra i dziura załatana a hajs za Nagy'a się zgadza więc wydaje mi się że Dominiko nie potrafi jakoś pokazać stałej formy jakiś szarpany a po wszystkich ekscesach z nim to lepiej go puścić bo może znów focha.
- Co do Rado no nie ukrywajmy jesteś bardziej zasłużony jak Malarz. Arek dzięki że wybroniłeś nas Mistrza i pokazywałeś klase ale w tym sezonie to słabiutko i czas kiedyś musiał dobiec końca. a Rado myślę że młodym może coś jeszcze pokazać i doradzić, chociaż wolałbym kogoś innego w jego miejsce. Jakieś młodziaka najlepiej Polaka.
No i na długą mete to wiadomo że Polacy u nas są za drodzy że ich kupować a niestety trzeba jak najwięcej wychowywać więc liczę że co okienko transferowe będą kupowali jakichś młodych Polaków.
Więc myślę że warto zaufać RSP i dać mu trochę czasu żeby to wszystko posklejał i będzie GIT.!!!!
POZDRÓWKI BRACIA I SIOSTRY!! (L)

odpowiedz
Oleś - 07.01.2019 / 12:33, *.tpnet.pl

A po co Radovic???? Żeby znów jątrzyć i atmosferę psuć??? Przecież on nie nadaje się już do gry z Ekstraklasie, nie wiem czy w drugiej drużynie by się przydał!

odpowiedz
Bie(L)any - 07.01.2019 / 12:31, *.lsas.aero

Sam nie wiem co mam tu napisać jak czytam tylu oszołomów...
Jedziecie po Gościu co ma nie tylko wydziarganą (L) na łokciu, ale i w serduchu a pisanie "tzw osiągnięte sukcesy" ??? te kilka mistrzostw i pucharów gra w LM to waszym zdaniem tzw sukcesy... Ciekawe co będzie jak Radosław Cierzniak lub Radosław Majecki wypadną ze składu przez kontuzję bądź kartki i z ławki będzie musiał wejść Cezary Miszta ???? Po co krzyczeć na stadionie cała LEGIA zawsze razem jak tu jeden drugiego bezkarnie obraża .
PS. Zawsze w Legii był ktoś lepszy i gorszy ale Kibice tego Klubu nie jechali na "swoich" .... czyt. Żmijewski, Nowak Tadeusz, Witek Sikorski, Gmur, Sobczak i wielu innych... no oczywiście poza chórzystą kaczorowskim bo temu to ....

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 20:56, *.sky.com

@Bie(L)any: BRAWO, BRAWO,BRAWO !!! To jest pokazowy komentarz dla tych co mają bardzo słabiutką pamięć.(postawa Arka w trudnych dla niego chwilach. Nie zostawił zespołu na moment ) Tak powinien pisać każdy Legionista z krwi i kości , który potrafi ocenić sytuację na spokojnie.
Inaczej Legia utraci swoją tożsamość.

odpowiedz
www - 07.01.2019 / 12:21, *.chello.pl

brawo trener!!!!!!!
wreszcie jest gościu co popatrzył swoim okiem a nie słucha innych.
wszyscy już dawno do odstrzalu, Kante to mega pomyłka, niestety ale jak sie chce dobrego napadziora to trzeba zainwestować w jakiegoś krola strzelcow, moim zdaniem musi być ktoś kto strzela po ok 20 goli nawet niech będzie z jakiejś egzotyki, ale niech ma liczby!!
Arek zrobil swoje, dużo wybronil, dzięki za wszystko, ale to zdecydowanie za wysokie progi na te lata.
potrzeba nam 1 transter ale taka duza gwiazde jak na nasza lige kogos takiego jak Ludojad, jest dużo takich na rynku tylko trzeba samemu poszukać a nie czekac na oferty menadzerow.
cala (L) zawsze razem!!!

odpowiedz
lenio - 07.01.2019 / 12:11, *.79.31

Arek trzymaj się !!! hama i rado to zabawki do rozbawiania towarzystwa

odpowiedz
starszy - 07.01.2019 / 12:06, *.chello.pl

Arek dzięki za wszystko , zrobiłeś dla Legii bardzo dużo i zapisałeś się do historii naszego klubu , ale są takie momenty że trzeba po męsku przyjąć pewne wydarzenia , żyć i pracować dalej . Życzę Ci żebyś jeszcze pograł osiągając sukcesy. Na wdzięczność ze strony lamusów i pajaców nie licz oni żyją w innym świecie . Co do pozostałej trójki- bardzo dobra decyzja.

odpowiedz
eth - 07.01.2019 / 12:05, *.tpnet.pl

Wiecie że części z Was nie można brać na poważnie? Zupełnie nie można, a nawet nie wolno? Jak grajki prawie każdemu trenerowi wchodziły na głowę, to pisaliście że słabi trenerzy, słaby charakter, po co nam trener, jak rządzą piłkarze. Teraz przyszedł ktoś normalny a Wy znowu stajecie po tej drugiej stronie. W normalnym klubie normalni kibice wiedzą, że niektórzy piłkarze mają odpowiednie zasługi dla klubu i należy im się szacunek. U nas to Kuchy czy właśnie Malarz. Ale to nie znaczy, że teraz trzeba szczekać na Sa Pinto który jako pierwszy od lat sprząta "szatniowy" burdel. Co udowodnił nie tylko odsunięciem Malarza, ale udowadnia praktycznie od początku. Malarz doznał spektakularnego zjazdu, czego trochę szkoda bo go lubię, ale wreszcie nikt w klubie nie będzie grał za nazwisko czy odległe sukcesy. Powiedzcie mi, Malarz jest obecnie 4 bramkarzem Legii. To po co Sa Pinto ma go brać do Portugalii? Żeby mu nie było smutno? To 40-letni chłop a nie dorastająca 15-latka.

Widocznie na zgrupowanie wziął tylko tych z których chce robić drużynę na wiosnę i lato (dlatego nie wziął Kante, bo zaraz już go w klubie nie będzie). I ja stoję po jego stronie bo tak wyglądać powinny ruchu normalnego trenera - odkładanie sentymentów na bok - bo inaczej zaraz znowu byście jęczeli w kwietniu, że ledwo remisujemy ze Śląskiem.

odpowiedz
PrzemoL - 07.01.2019 / 12:19, *.chello.pl

@eth: wreszcie głos normalnego!

odpowiedz
KO - 07.01.2019 / 12:41, *.99.82

@eth: dobrze gadasz.

Dodam tylko że Malarzowi przydałoby się uczciwe pożegnanie. Za te wszystkie lata... a tu trochę dziwnie to jest załatwiane. Już Cię nie chcemy możesz odejść.

odpowiedz
eth - 07.01.2019 / 12:57, *.t-mobile.pl

@KO: myślę że czas pożegnań jeszcze najdzie. Osobiście uważam że Arek pozostanie w klubie do lata i dopiero wtedy odejdzie. Teraz po prostu nie pojechał na zgrupowanie.

odpowiedz
kibic(L) - 07.01.2019 / 11:42, *.bertelsmann.pl

Sam jestem ciekawy co wyjdzie z eksperymentu pod nazwą Mioduski w Legii...???
Eduardo, Pasquato, Philipps, Kante... Poszło na nich kupę kasy a teraz już nie są potrzebni. Problem w tym, że większość kibiców wiedziała, że to szrot niepotrzebny w Legii. Teraz ściągany jest kolejny szrot markowany portugalską flagą. Obóz też już w Portugalii. Mieliśmy opcję chorwacką, teraz portugalską. A za pół roku jaka będzie opcja? I wówczas z drużyną będą żegnać się ci co do niej dołączają teraz.

odpowiedz
Bear - 07.01.2019 / 11:31, *.orange.pl

Brak Malarza, Pasquato i Phillipsa mnie nie dziwi.
Dziwi mnie natomiast brak Kante, wydawało mi się że będzie to gracz solidny przynajmniej na naszą marną ligę, ale jak widać Kulenović go wygryzł.
Myślę że trener dobrze wie kto jest w formie i na kogo może liczyć.
Trzeba zaufać Sa Pinto.

odpowiedz
michciu - 07.01.2019 / 11:27, *.com.pl

Jakby nie patrzeć to pan Malarz był kapitanem najgorszej drużyny w historii Legii. Drużyny, która przyniosła największy wstyd klubowi.

odpowiedz
ajos11 - 07.01.2019 / 11:23, *.gov.pl

Szkoda Arka, mógłby jeszcze bronić do końca kontraktu, a później zostać jednym z trenerów bramkarskich.

odpowiedz
Bloom - 07.01.2019 / 11:19, *.175.146

Brawo nareszcie normalność. Są lepsi od ciebie to grają. A nie ciągłe dawanie szansy bez końca, dodał bym jeszcze Kucharczyka i Pazdana do tego zacnego grona.

odpowiedz
andreas - 07.01.2019 / 11:10, *.net.pl

Arek widzi że nie ma szans na granie więc woli iść gdzieś gdzie będzie grał. Podejrzewam że to jego decyzja a nie Legii. Peselu nie oszuka i tyle w temacie. A zasłużeni to na Powązkach, a przydatność weryfikuje boisko i polityka kadrowa klubu .

odpowiedz
Cwirek m4 - 07.01.2019 / 11:07, *.plus.pl

Arku co dzisiaj napisze na TT bo już nie mogę się doczekac

odpowiedz
White - 07.01.2019 / 13:51, *.centertel.pl

@Cwirek m4: myślę iż Tobie nie odpisze nic. Bo też kim ty jesteś internetowy Tyrolu?

odpowiedz
Roma - 07.01.2019 / 11:07, *.plus.pl

Jestem tylko kibicem i mogę wszystkiego nie wiedzieć, ale nie w taki sposób klub powinien się rozstawać z zawodnikiem, który dał dużo temu klubowi i który miał duży szacunek u kibiców ( z wyjątkiem paru internetowych fachowców ). W niedzielę jeszcze jedzie, a w poniedziałek już nie. Co to jest?
Teraz będę kibicował Miszcie, bo Cierzniaka uważam za słabego bramkarza, a i w talent Majeckiego nie za bardzo wierzę.

odpowiedz
M4 - 07.01.2019 / 10:58, *.plus.pl

Na takie info czekałem pogonić tego dziada

odpowiedz
do m4 - 07.01.2019 / 11:11, *.plus.pl

@M4: w pełni się z tobą zgadzam, dziadu.

odpowiedz
Bambaryła - 07.01.2019 / 10:55, *.192.90

Grubo to widzę rozgrywają Rychu z kudłatym. Jak będzie mistrz i puchary to się obronią a jak nie to taczki już czekają.

odpowiedz
(L)egia - 07.01.2019 / 10:45, *.242.226

Arka najbardziej żal. To prawda, że potrzebujemy nowych, młodych bramkarzy dla dobra Legii, ale z kimś takim jak Arek, z kimś kto tak się zasłużył, pożegnanie powinno być w lepszym stylu, godnym uznania.

odpowiedz
MAREK - 07.01.2019 / 11:09, *.t-mobile.pl

@(L)egia: OK MASZ RACIJE ALE WEZ POD UWAGE ZACHOWANIE ARKA PO CO BYLY TE GLUPIJE WPISY NA TWITERZE.MOZNA TO BYLO ZALATWIC MIEDZY SOBA.CHCEMY ABY NASZA LEGIA ZDOBYLA MISTRZA I PUCHAR,WIEC NIECH PRACUJE TRENER KTORY BEDZIE ODPOWIADAL ZA WYNIKI.SAM WIESZ JAK TO BYLO W SZATNI,STARZY CHCIELI ZADZIC I USTAWIAC SKLAD.PINTO POSTAWIL SZTAME KONIEC ON DECYDUJIE ON ODPOWIADA ZA WSZYSTKO.

odpowiedz
(L)egia - 07.01.2019 / 20:18, *.virginm.net

@MAREK: Zgadza się, trener robi swoje i niech robi to najlepiej jak potrafi, nawet poprzez wykluczenie Malarza. Musimy się rozwijać przede wszystkim, ale po drodze nie możemy zapominać o zasłużonych, takich jak Arek. Zachował się przez ten wpis tak a nie inaczej, też człowiek, też ma swój charakter, i ja czasem też reaguję na swój sposób w trudnych sytuacjach. Po prostu, tak po ludzku szkoda mi go, za te wszystkie wspaniałe interwencje i dlatego, że w ostatnim czasie jego bliscy odeszli. U mnie zawsze będzie miał szacunek.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew - 07.01.2019 / 10:44, *.inetia.pl

Co by tu nie mówić, ale odsunięcie Artura to takie mało eleganckie. Można było to załatwić inaczej. Teraz liczy się tylko tzw. zaciąg portugalski, może i dobry kierunek. Mi to wszystko przypomina stare powiedzenie " murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Do wszystkich co tak jadą po Arku Malarzu - mi tak po prostu, tak po ludzku wstyd za te wasze wpisy. To niestety jest takie " polskie " , zniszczyć, zaszczuć i wtedy mi jest bardzo dobrze, mogę iść na browar, bo jest szansa, że tam spotkam podobnego do siebie oszołoma ?

odpowiedz
Luk - 07.01.2019 / 11:10, *.vectranet.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew:
Jakiego Artura?

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew - 07.01.2019 / 16:23, *.inetia.pl

@Luk: Czy to takie ważne ? W dalszej części wiadomo o kogo chodzi !

odpowiedz
Andrew - 07.01.2019 / 20:01, *.centertel.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew:

Bardzo wazne. Jak nie znasz imion zawodnikow to sie nie udzielaj leszczu.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew - 07.01.2019 / 20:55, *.inetia.pl

@Andrew: Durnoto forumowa ! Czytaj ze zrozumieniem, albo do gimnazjum !

odpowiedz
Znawca - 07.01.2019 / 10:43, *.centertel.pl

A radovic i hama? chyba też powinni zostać

odpowiedz
jasiek - 07.01.2019 / 10:40, *.play-internet.pl

Co wy z tym Kante? Przecież to drewno jakich mało. Jezeli kogos szkoda to Malarza, bo sporo jednak tutaj osiagnal i przykre jest to ze nie umieli tego inaczej rozegrac.

odpowiedz
asd - 07.01.2019 / 10:31, *.orange.pl

heheh jak wywalają piłkarzy co po nich jechaliście źle jak nie wywalają teź źle , jest trener nowy to ma swoje zasady i cisza wyniki go zweryfikują

odpowiedz
Macedończyk - 07.01.2019 / 10:23, *.83.37

Co to za poje...na akcja... Jeszcze nieco ponad pół roku temu Arek ratował nam tytuł. Wybierany najlepszym bramkarzem Ekstraklasy był bohaterem w oczach wszystkich. A dziś, po paru miesiącach, wyrzucany z klubu przy pierwszej lepszej okazji. Ta jesień to był tak na prawdę pierwszy gorszy okres Malarza od trzech lat. Nie tak się traktuję ludzi, którzy się z tym klubem utożsamiają, którzy coś dla tego klubu zrobili i dla których gra w Legii nie jest tylko miejscem, gdzie można dobrze zarobić i się nie narobić.

Co smutniejsze, brak szacunku bije również w większości komentarzy pod tym newsem. Rozumiem, mamy Radka Majeckiego, na którego chcemy stawiać by dobrze zarobić. Ale co jeśli Majecki dozna kontuzji? Do bramki wskoczy Cierzniak? Kto budzi większe zaufanie, szczególnie w kontekście walki o mistrzostwo? Malarz czy Cierzniak? Na wypadek kontuzji Majeckiego ciężko będzie pozyskać bramkarza lepszego niż Malarz.

odpowiedz
PrzemoL - 07.01.2019 / 10:38, *.chello.pl

@Macedończyk: Kto budzi większe zaufanie w tym sezonie? Dla mnie jednak Cierzniak, bo niestety, ale chyba fart Malarza się skończył. Oczywiście, szacunek za dobre mecze, ale młodszy już nie będzie, a i w tym sezonie wszystko co leciało w bramkę to wpadało. Moim zdaniem, można śmiało zaryzykować tezę, że niestety, ale Malarz już nie osiągnie swojego dobrego poziomu. A i to płakanie na twitterze mu nie pomogło. Tak więc, moim zdaniem, pora się z nim pożegnać. Wpuścić go na jeden, ostatni mecz, ładnie podziękować za grę i cześć.

odpowiedz
ja - 07.01.2019 / 15:59, *.plus.pl

@PrzemoL:
kolego weź pod uwagę w jakich "czasach" w tym sezonie grał Malarz a w jakich Cierzniak. Malarz grał gry cała drużyna była bez przygotowania (albo zajechana pierwszymi treningami z RSP). Cierzniak wskoczył jak już coś w tej drużynie drgnęło więc miał duuuuuuuużo łatwiej

odpowiedz
! i ? - 07.01.2019 / 10:18, *.play-internet.pl

BRAC KUBĘ BŁASZCZYKOWSKIEGO !!! I Gdzie jest Mączyński ?

odpowiedz
Jimmy L - 07.01.2019 / 10:16, *.t-ipconnect.de

Sa Pinto dobrze robi juz nie bedzie samowolki i zwalniania trenerow przez pilkarzy to nie jest w ich kompetencji,oni maja grac a jak sa slabi to do odstawki. Jak bym byl slabym pracownikiem to by mnie zwolniono.Skonczyly sie czasy swietych krow,mam nadzieje ze na zawsze.

odpowiedz
Andrew - 07.01.2019 / 10:12, *.chello.pl

Radovic i Kucharczyk to potrzebni tam jak dziura w moscie

odpowiedz
:( - 07.01.2019 / 09:54, *.play-internet.pl

Szkoda Kante, reszcie kasztanów w siną dal...

odpowiedz
Pol - 07.01.2019 / 09:47, *.rima-tde.net

Nie chce wiedzieć jaka atmosfera bedzie panowała w drużynie, szczególnie po takim Portugalskim zaciągu...

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 20:40, *.sky.com

@Pol: Sra Pinto myśli że portugalczycy to wirtuozi futbolu, Portugalia najlepszym miejscem na obóz. Jeszcze tylko brakuje żeby żona została zatrudniona na kierownika zespołu. Po odstrzale kilku zawodników i ściąganiu rodaków zespół będzie moim zdaniem podzielony. Obym się mylił

odpowiedz
Kipkorir - 07.01.2019 / 09:42, *.chello.pl

Jeszcze Radovic i git

odpowiedz
dormibar - 07.01.2019 / 09:41, *.tpnet.pl

Trener mój szacunek stracił. Nie traktuje się tak wartościowych zawodników.

odpowiedz
Adi - 07.01.2019 / 09:38, *.opera-mini.net

W polsce nigdy dobrze nie bedzie jak bedziemy ciagle do tylu sie ogladac.liczy sie tu i teraz a historie wklada sie w obrazek i oglada w muzeum nie reaktywuje jak np Błaszczykowskiego czy Malarza.Arka bardzo lubie i mu dziekuje za wszystko co zrobil nigdy o nim nie powinnismy zapomniec.powodzenia Arek i wracaj do (L) jak skończysz grac.

odpowiedz
warszawiak1234 - 07.01.2019 / 09:31, *.chello.pl

Z całym szacunkiem do Arka Malarza za zeszły sezon..............Dziękujemy i żegnaj!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.01.2019 / 09:29, *.play-internet.pl

Z jednej strony dobrze Sa-Pinto,że np A.Malarza odstawił,bo ten akurat ostatnio "odcinał kupony"od swojej tzw kariery.A to,że został wybrany na bramkarza roku nie świadczy o wybitnych umiejętnościach bramkarskich Arka,bo bramkarzem jest dośc przeciętnym,co znaczy,że to co powinien obronić,to bronił,a to co mógł wpuscić,to wpuszczał,bo np nie pamiętam jego żadnej interwencji,którą by pokazał swoje wyjątkowe umiejętności,tylko o niezwykłej indolencji napastników(że tak sobie zażartuję)drużyn przeciwnych.Żeby byli ciut lepsi,to Malarz w każdym meczu po 3 razy musiałby piłkę z siatki wyciągać.Oczywiście przy bardzo dużym udziale naszej obrony,bo i tu tylko dzięki słabości naszej eksraklasy jesteśmy na tak wysokiej pozycji w tabeli.Pasquato to wiadomo,ze 2 mecze coś pograł,więc płaczu po nim nie będzie.Szkoda tylko Kante,bo gość ma papiery na dobrego(na nasze realia oczywiście)piłkarza,no ale to trener ma swoją wizję ustalania składu i na szczęście to On poniesie za to odpowiedzialność,jak coś nie wypali.Nam pozostaje tylko nikomu niepotrzebne,bo i tak tego nikt nie czyta komentarze typu"Brać X z Wisły"albo "Y z Lechii jest do wzięcia".

odpowiedz
Szmu(L)ki - 07.01.2019 / 09:28, *.chello.pl

Malowany pewnie nie jedzie za te płacze po internetach? Czy tak robi "legenda"? Nie, zaciska zęby i zasuwa. Szacunek za to co zrobił, ale też trzeba wiedzieć kiedy ze sceny/boiska zejść.

Kante podobno leni się na treningach i nie pracuje tak mocno jak wymaga trener. Więc hasło "walczyć, trenować" jak najbardziej Sa Pinto bierze do siebie ;-)

Obstawiam, że w zimie może dojść nowy bramkarz do zespołu.

Nie narzekajcie na "wynalazki" trenera bo Martins na razie wygryzł i antolica i luksemburczyka. Dajcie im pograć.

Na Polaków nie ma co liczyć. Taki żurkowski razem ze swoim menago mają hajsy przed oczami i wolą iść szybko doić krowę na zachodzie, mieć wysoką pensję i procent od sprzedaży w postaci prowizji. Żurkowskie i inne młode pseudogwiazdy w większości w Legii czy Lechu się nie sprawdzają a to im zamknie na zawsze drogę na zachód.

odpowiedz
Kedar1985 - 07.01.2019 / 09:24, *.orange.pl

I zaraz znowu piłkarzyki będą robić po złości byle trenera zwolnić aby wstawić się przynajmniej za Arkiem....

Oby tak nie było.

odpowiedz
Do sawo - 07.01.2019 / 09:22, *.play-internet.pl

Kante Ci szkoda ? Buhaha Dobry żart skoro uważasz że jose jest lepszy od np. Carlitosa to gratuluję. Widać że kolega mecze w tv ogląda

odpowiedz
Jani - 07.01.2019 / 09:45, *.chello.pl

@Do sawo: Kante ma lepsze przyjęcie, przetrzymanie, rozegranie i wykończenie od Carlitosa. Hiszpan góruje tylko szybkością

odpowiedz
Michał - 07.01.2019 / 10:06, *.t-mobile.pl

@Jani: gdzie Ty te mecze oglądasz.
Kanye właśnie tylko szybkością nadrabia, we wszystkich pozostałych elementach Carlitos jest wiele lepszy.

odpowiedz
Robert - 07.01.2019 / 10:40, *.plus.pl

Carlitos przecież to łamaGa, umie tylko wymachiwac rękami , zero przyjęcia piłki , gra głową na poziomie 3 ligi, technika....gdzie chyba w nakładaniu żelu na głowę.

odpowiedz
Janusz footballu - 07.01.2019 / 09:22, *.t-mobile.pl

Brawo Pinto, na to czekaliśmy, do tego jeszcze odpalony Mąka TSW, czas pozbyć się V kolumny,jeszcze "dolar" i Pazdan czekają w kolejce...

odpowiedz
Mati - 07.01.2019 / 09:20, *.com.pl

Kante i Malarz to jest żart co ten Rysiek odwala myślałem że będzie dobrze jak przyjdzie jako trener ale im dalej w las to wszystko stoi na głowie ściąga swoich kolegów piłkarzy legendy klubu grzeją trybuny nie w taki sposób się traktuje piłkarzy to jest Legia!!! Kante na początku sezonu grał bardzo dobrze a teraz może odejść drużyna wcale nie gra nie wiadomo jak pięknie

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 20:34, *.sky.com

@Mati : Widać od razu, że pisze kibic ,który ma Legię w sercu. Nie tylko wynik jest najważniejszy. Poważne kluby nie pozwoliłyby sobie na odstrzał tak zasłużonego dla klubu zawodnika. No chyba żeby sam chciał już odejść (do innej ligi) lub skończyłby mu się kontrakt

odpowiedz
Piotr S. - 07.01.2019 / 09:19, *.plus.pl

Arek nie zasłużył na to...jak się go traktuje. Pokazywał zawsze że jest sercem za Legią...ratował nam zupę, ratował mistrzostwa a został potraktowany jak śmieć zwykły. Oczywiście ma swoje lata ale na pewno dałby radę. Jest potrzeba wprowadzania młodego ale czy to się robi w taki sposób? Legia to my...kibice a nie SraPinto...U nas Arek ma szacunek!!!

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 19:08, *.sky.com

@Piotr S.: Brawo nareszcie jakiś rozsądny głos. SraPinto pokazuje jaki jest ważny a jak za pół roku mistrza nie zdobędzie to zostawi portugalski zaciąg , skłócony zespół i pójdzie w pi..du

odpowiedz
Sawo - 07.01.2019 / 09:15, *.cyfrowypolsat.pl

Kante szkoda. Juz mielismy raz sytuacje ze zawodnik skonfliktowany z trenerem nie gral mimo ze byl realnie lepszy od tych co grali. Kazus Berga i Orlando Sa. Klub powinien jakos starac sie sprawe zalagodzic bo tracimy wartosciowego pilkarza. Nie rozumiem co w tej druzynie robie jeszcze ten siejacy ferment bawidamek Rado. Pozegnalbym rowniez Astiza. Hamalainen zdaniem wiekszosci tez powinien odejsc ale u mnie z ta bramke w poznaniu ma dozywotnio miejsce w druzynie :)

odpowiedz
Asderw - 07.01.2019 / 09:12, *.orange.pl

Parówa Pinto zniszczył naszego najlepszego piłkarza, bramkarza - Arka Malarza. Kij mu w portugalskie kakaowe oko.

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 19:10, *.sky.com

@Asderw: Brawo. Trafna ocena sytuacji.

odpowiedz
Dede - 07.01.2019 / 19:12, *.chello.pl

@Asderw: Kakaowy to ty jesteś ci..to. Weź tego pseudo .... . Popatrz na młodszego Majeckiego ta sama obrona a bramek puszczonych mniej. Malarz jest i był słaby co odbił potem ratował i tak z niego zrobili Legendę. Dla mnie to kopacz amiki i jak ładnie jęczał jak do tych ku.. jeździł ze tam milo itp że wszyscy go pamiętają. Zagrał dla LEGUNI to dziary sobie robi LIS farbowany WON z nim!!! Dobrze nie ma w tym klubie miejsca dla płaczków i nierobów albo zapie... i jesteś dobry albo won. Dopowiem jeszcze tyle w tym sezonie ktoś trafił w bramkę, w której stał Aruś i gol murowany a płaczki jęczą za cieniasem. Teraz jest tam gdzie jego miejsce nigdy go w LEGII nie chcialem i jestem teraz szcześliwy. Narka

odpowiedz
kapsel135 - 07.01.2019 / 19:16, *.sky.com

@Asderw: Mam nadzieje że Arek mimo wszystko powróci ,a sra Pinto wyleci. Jego staże w klubie są krótkie.

odpowiedz
Ale jaja - 07.01.2019 / 09:09, *.skranetcan.pl

Szkoda Kante bo jest lepszy od ty pseudo nowych zakupów

odpowiedz
Kabanos - 07.01.2019 / 09:03, *.play-internet.pl

No i spoko :) nic nie wnosza do zespolu wiec powodzenia

odpowiedz