Tomasz Nawotka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nawotka zamieni Słowację na Sosnowiec

Fumen, źródło: 90minut.pl / Legionisci.com

Tomasz Nawotka zakończył przygodę z Zemplinem Michalovce i w tym tygodniu ma rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej z Zagłębiem Sosnowiec. 21-letni zawodnik spędził jesień na Słowacji na zasadzie wypożyczenia i teraz również ma być wypożyczony do klubu z rodzimej ekstraklasy.

Zawodnik może spędzić w ekipie z Sosnowca nawet półtora roku, ale Legia zapewniła sobie możliwość skrócenia tego okresu.

Zagłębie rozpocznie przygotowania 9 stycznia, kiedy to będzie trenować na własnym obiekcie. Następnie zespół wyjedzie na dwutygodniowe zgrupowanie do Chorwacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
radek (Bielany) - 08.01.2019 / 07:14, *.mm.pl

Brasu - "na prawdę" - naprawdę.
To że nie dostał szans to wiemy, bo nie widać go w składzie. A skąd info że ma potencjał? jakieś statystyki masz?

odpowiedz
brasu - 08.01.2019 / 09:35, *.126.81

@radek (Bielany):
Statystyki nie ciężko wyszukać (choćby transfermarkt). Tylko że potencjał to nie tylko statystyki. Jeśli tylko na nich byś bazował to taki Szymański już dawno byłby do odstrzału.
Dużym plusem Nawotki jest jego uniwersalność (lewa i prawa obrona, lewo i prawo skrzydłowy). A na tych pozycjach bogactwa chyba nie ma, wiec zamiast co okienko kogoś sprowadzać to może warto dawać szanse chłopakom z akademii. Owszem jesli sie nie sprawdzi trudno, ale ryzyko chyba zdecydowanie mniejsze niz co półroczna rewolucja

odpowiedz
ttt - 07.01.2019 / 18:17, *.plus.pl

A co ma akademia do Tomka on nie był szkolony od małego w Legii

odpowiedz
do brasu - 07.01.2019 / 17:27, *.25.51

i nie dostanie szansy. wiadomo ze nnasza akademia slabo szkoli...wiec to slaby grajek

odpowiedz
brasu - 07.01.2019 / 12:56, *.126.81

Jest to chłopak, który ma potencjał. Na pewno gorszy od Stolarskiego nie jest. Mam nadzieje ze zabłyśnie w Sosnowcu i już w wakacje będzie znowu w Legii. Na razie tak na prawdę nie dostał szansy by zaistnieć w pierwszym zespole.
Powodzenia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.