REKLAMA

Kibicowski gadżet: Bluzy Mocno Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa UZL przygotowała kolejny kibicowski gadżet - bluzy z motywem "Mocno Legia", z którym wcześniej wypuszczone zostały czapki. Bluzy zamawiać można do 15 stycznia w cenie 120 złotych plus ew. koszty wysyłki (15 zł). Odbiory bluz będą miały miejsce pod koniec stycznia.

"Nie ukrywamy, że zaskoczyliście nas bardzo pozytywnie tym jak zostały odebrane przez Was zimowe czapki 'Mocno Legia'. Zeszło ich tyle, że trzeba było trzy razy domawiać, a ciągle mamy o nie zapytania.To cieszy. O czapkach pomyślimy, jeśli znajdzie się określona liczba osób, to przyjemnością je dla Was domówimy. Tymczasem mamy Wam do zaoferowania cieplutkie bluzy z tym samym motywem" - informują UZL.

Zakup bluz możliwy poprzez wpłaty na konto 22 1020 1185 0000 4602 0246 4741
Tytułem Bluzy Mocno Legia - rozmiar (tu wpisujemy rozmiar), jeśli to ma być wysyłka, to dodajcie w tytule. Wysyłki będą realizowane na adres osoby wpłacającej pieniądze.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
kubis2121 - 12.01.2019 / 11:58, *.tpnet.pl

Witam może mi ktoś powiedzieć co mam wpisać w odbiorcy? Bo chcę zamówić bluzę wpisuje numer konta i wyskakuje żeby wpisać odbiorce pozdrawiam.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 08.01.2019 / 22:04, *.204.9

Białe były by Mistrzoskie i złota czcionka !to zamawiam czarne spoko ale tylko dla fighters!

odpowiedz
Grzegorz - 08.01.2019 / 13:21, *.com.pl

Pomijając hasło (znam jego historię - niczego to nie zmienia, jest słabe) to wzór tragiczny.

odpowiedz
:D - 09.01.2019 / 18:53, *.t-mobile.pl

@Grzegorz: też uważam że brakuje nóg :D

odpowiedz
Ha - 08.01.2019 / 11:22, *.centertel.pl

Szkoda, że nikt nie zrobi fajnych białych bluz na mecze. Zyleta na biało wyglądała kozacko

odpowiedz
PND - 08.01.2019 / 09:03, *.94.134

Będą jeszcze kalendarze???

odpowiedz
X - 08.01.2019 / 08:21, *.plus.pl

120zl za czapkę????

odpowiedz
Do osa - 08.01.2019 / 08:11, *.232.143

Nie mundrkuj,kazdy wie ocb

odpowiedz
(L) - 08.01.2019 / 06:23, *.ilabs.pl

A beda jeszcze kalendarze od NS w sprzedaży?

odpowiedz
OSA(L) - 08.01.2019 / 00:42, *.13.37

cytuję:
" Czapki zamawiać można do 15 stycznia w cenie 120 złotych plus ew. koszty wysyłki (15 zł)."
mocno drogie te czapki ;)
Pozdro for A(L)(L) :)

odpowiedz