Legia Warszawa - AZS UWM Olsztyn - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Cenne zwycięstwo!

AZS UWM Olsztyn 1-3 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 13. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z AZS UWM Olsztyn 3-1. Spotkanie było bardzo ważne dla układu tabeli przez fazą play off. Niekwestionowanym liderem jest BAS Białystok, który wygrał wszystkie 13 spotkań, ale o miejsca 2-4 walczą Legia, AZS UWM i Metro.

Wygrana pozwoliła legionistom na powiększenie przewagi nad trzecią drużyną do 5 punktów i tym samym praktycznie zapewnili sobie 2. miejsce w końcowej tabeli. Kolejne spotkanie legioniści zagrają za tydzień we własnej hali z MOS-em Wola.

II liga: AZS UWM Olsztyn 1-3 Legia Warszawa
Sety: 25-20, 21-25, 22-25, 17-25

Centrum informacji o sekcji siatkówki -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.