Miroslav Radović, Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Radović: Walczę o więcej minut na boisku

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Pierwszy raz jesteśmy w tym ośrodku. Boisko i hotel są w porządku, więc mamy optymalne warunki do pracy. Oby tylko pogoda dopisywała i omijały nas kontuzje, bo jesteśmy przygotowani do ciężkiej roboty. Praca jest najważniejsza w pierwszej części okresów przygotowawczych. Na drugim obozie będzie więcej meczów i więcej czasu by zgrać się jako zespół - powiedział po treningu Miroslav Radović.

- Trener jest bardzo wymagający. Widzi, że w naszej grze jest wiele rzeczy, które trzeba poprawić, a my zdajemy sobie z tego sprawę. Każde ćwiczenie, każdy trening jest dla nas bardzo ważny. Wszyscy jesteśmy maksymalnie skoncentrowani i przygotowani do ciężkiej pracy.

- Zrobimy wszystko żeby nowi zawodnicy szybko się zaaklimatyzowali. Życzymy im żeby jak najwięcej pomogli zespołowi, bo to jest najważniejsze. Mamy ten sam cel i nie powinno być z tym problemu.

- Wyszczuplałem? Nie mam innej opcji, bo muszę walczyć o więcej minut na boisku i mam nadzieję, że w drugiej części sezonu bardziej się przydam zespołowi. Cieszę się, że już podczas pierwszego treningu moja drużyna wygrała gierkę w fajnym stylu. Byliśmy zdecydowanie najlepsi - dodał kapitan "Wojskowych".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
L - 09.01.2019 / 23:46, *.tpnet.pl

Szacun za to że Rado sie nie obraża tylko wziął się do roboty. Arek Malarz tez powinien dostać jeszcze szansę...

odpowiedz
kokos - 10.01.2019 / 15:49, *.orange.pl

@L: Malarz pewnie dostałby jeszcze szansę gdyby brał przykład z Rado a nie kręcił afery w necie.
PS Ile było śmiechów jak Rado skomentował transfery Kante i Carlitosa. I co? Wiele się nie pomylił. Hiszpan niby strzela, ale jest irytujący a Kante powywracało się w głowie.

odpowiedz
Rafał N. - 09.01.2019 / 23:12, *.t-mobile.pl

Powodzenia Rado, mam nadzieję, że jeszcze trochę pograsz w Legii i sprawisz nam swoją grą wiele radości :-)

odpowiedz
Rafał - 09.01.2019 / 12:41, *.tpnet.pl

wracaj do formy chociaż na 70 min bo mimo wieku potrafisz robić różnicę

odpowiedz
Piotr - 09.01.2019 / 01:33, *.vodafone-ip.de

Łapy precz od Miro chamy! Czy Wam się to podoba czy nie Radovic to Legenda Legii. Wystarczy spojrzeć w jego statystyki. Wieku nie oszuka i ostatnio obniżył loty, ale dla Legii wiele zrobił. Szacunek się należy.

odpowiedz
Alex Bielany - 09.01.2019 / 00:54, *.chello.pl

Co on w sobie ma .... każdego trenera zbajeruje, Rado odpuść juz sobie, może jakies Chiny znowu, Sri Lanka czy inne Kokosowe Wyspy Dobrej Nadzieji

odpowiedz
Miras - 08.01.2019 / 23:33, *.vectranet.pl

Bez Rado nie byłoby kliku tytułów mistrza.
Ofertę którą złożyli Chińczycy nawet Leśny nazwała "bajeczną", a teraz niech ktoś poda nazwisko piłkarza z Legią w sercu, który odrzuciłby taką opcję.
Na Rado narzekacie, natomiast Odjidia, Prijovic, Nikolic i wielu innych jest wychwalanych i nikt ich od zdrajców nie wyzywa.
Rado jest najlepszym i najbardziej zasłużonym piłkarzem Legii w XXI w. i szacunek mu się należy.

odpowiedz
jarza - 08.01.2019 / 21:03, *.sky.com

dajesz Rado prawdziwi kibice widzą że się starasz pewnie z naciągiem portugalskim nie wygrasz ale i tak jesteś pozostaniesz Legenda

odpowiedz
Gepetto - 08.01.2019 / 22:44, *.chello.pl

@jarza: jaką kurła legendą? Prędzej twarzą ryżu ;). Legendą to jest PAN Lucjan. Spójrz na prawdziwe legendy, a dopiero później je sprowadzaj do takiego niskiego poziomu. Oczywiście nie ujmuje mu dobrej gry dla Legii przed wyjazdem.

odpowiedz
Autor - 08.01.2019 / 23:23, *.207.158

@Gepetto:

Geppeetto prawdziwi kibice dokładnie wiedzą co zrobił i kiedy, szkoda ze ty tego nie wiesz prawie kibicu

odpowiedz
Bbbbbb - 08.01.2019 / 23:58, *.156.81

@Gepetto: niskiego poziomu? Wymień innego piłkarza który zasługuje na taki tytuł tylko weź pod uwagę ostatnich 15lat.

odpowiedz
Gepetto - 09.01.2019 / 00:13, *.chello.pl

@Bbbbbb: Jacek Zieliński

odpowiedz
Gepetto - 09.01.2019 / 00:17, *.chello.pl

@Autor: napisałem, że dobrej gry mu nie ujmuje. Pewnie jak by dyskopolo grało w LM, a my w 4 lidze to byś latał na k6, bo bajeczna oferta. Chodzi mi tylko, że Legenda to ktoś taki jak PAN Lucjan, jak Totti dla Romy itd. Dobry piłkarz z zasługami ok ale nie legenda... szanujmy legendy

odpowiedz
Varsovia - 09.01.2019 / 07:03, *.com.pl

@Gepetto: Za Pana Lucjana to były inne czasy i nikt nie chciał go wtedy puścić . Jak możesz porównywać czasy Pana Lucjana i Rado ?..dzieciak jesteś

odpowiedz
maf20 - 08.01.2019 / 19:48, *.legionowodom.pl

DO REDAKCJI: Kto był w drużynie MIRO? :)

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 08.01.2019 / 20:20, *.netcabo.pt

@maf20: Odpowiedź znajdziesz w newsie z treningu :)

odpowiedz
eduardo - 08.01.2019 / 19:21, *.tpnet.pl

@Hugon: a jak jestes hugon to znaczy ze jestes tepakiem

odpowiedz
do Hugon - 08.01.2019 / 18:43, *.play-internet.pl

Podziel sie pan Panie Kumaty z nami maluczkimi, jak to było z jego wyjazdem do Chin.

odpowiedz
Hugon - 08.01.2019 / 18:15, *.vectranet.pl

Jak nie wiecie gamonie jak było z wyjazdem Miro do Chin -to wypad z tej strony.

odpowiedz
R - 08.01.2019 / 17:08, *.tpnet.pl

Niech jedzie do chin. Nikt nie bedzie plakal jak przed ajaxem a i lista plac sie uszczupli

odpowiedz
Hautausmaa - 08.01.2019 / 16:23, *.tpnet.pl

"Cieszę się, że już podczas pierwszego treningu moja drużyna wygrała gierkę w fajnym stylu. Byliśmy zdecydowanie najlepsi."
Najważniejsze 3 punkty! Cieszy, że dobry styl, ale punkty najbardziej się liczą!

odpowiedz
(L)uki - 08.01.2019 / 16:03, *.25.2

można się zachowywać jak Miro, a można też jak Malarz.

odpowiedz
Bln - 08.01.2019 / 17:12, *.play-internet.pl

@(L)uki: Ten serbski najemnik raz się już popisał, jedno mówił drugie zrobił. Niejednokrotnie odpowiedzialny (ogólnie ujmując) za złą atmosferę w szatni, także lepiej aby nie zachowywać się jak "Miro". Niech kończy karierę i idzie w...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 08.01.2019 / 19:25, *.plus.pl

@Bln:

Tak, Panie oświecony... Tylko skąd info o psuciu atmosfery w szatni przez Rado?
Bo pismaki napisały a ty łykasz tanie newsy jak mlody pelikan rybki...?

Jak widać Arek M.nawet w internecie sie wykazał a jego nikt z "dziennikarzy" nie wymieniał w tamtym czasie.

Więc daruj sobie.

odpowiedz
SEBO(L) - 08.01.2019 / 15:36, *.centertel.pl

Pewnie jeden z ostatnich obozów Miro...

odpowiedz
Daniel - 08.01.2019 / 15:52, *.centertel.pl

@SEBO(L):
No i w zasadzie to dobrze.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel - 08.01.2019 / 17:42, *.inetia.pl

@Daniel: Ty jak zwykle pozytywnie ! Jak ty możesz z tym żyć ? W pracy też tak funkcjonujesz ? Chyba, że przy łopacie jest to nieistotne !

odpowiedz