Maja
REKLAMA

Zbiórka dla Mai zakończona!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Sukcesem zakończyła się walka z czasem, jaką między innymi legijna społeczność stoczyła o zebranie kwoty na operację małej Mai, córki jednego z naszych kibiców. Przypomnijmy, że aby doszło do zaplanowanej operacji u amerykańskiego chirurga specjalizującego się w zabiegach jakiego wymaga Maja, należało zebrać najpóźniej do 15 stycznia 400 tysięcy złotych. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu kibiców Legii potrzebną kwotę udało się zebrać tuż po Nowym Roku, czyli z dużym wyprzedzeniem.

Rodzice Mai pragną za naszym pośrednictwem serdecznie podziękować wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na los Mai i ogromne obawy rodziców o jej przyszłość. Jak sami mówią: to dzięki Wam, Maja ma szansę na powrót do w miarę normalnego życia a my odetchnęliśmy z ulgą. Serdeczne podziękowania i najlepsze życzenia dla wszystkich kibiców Legii, w już trwającym, nowym roku!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 11.01.2019 / 18:47, *.t-ipconnect.de

I za to Kocham Cie wielka LEGIO Brawo kochani kibice!!!! My razem to Potega

odpowiedz
o(L)ik wawa - 10.01.2019 / 16:01, *.cyfrowypolsat.pl

brawo

odpowiedz
Do redakcji - 10.01.2019 / 15:10, *.t-mobile.pl

To prawda że uzbierana została suma potrzebna na operację Maji, lecz zbiórka się NIE ZAKOŃCZYŁA dalej można wpłacać oczywiście kto chce i może, według rodziców cała nadwyżka zostanie przeznaczona na protezy, pooperacyjne rehabilitacje i inne zabiegi. Link do wpłaty: https://www.siepomaga.pl/nóżka-Mai jestem dumny że wśród Legionistów jest tylu dobrych ludzi

odpowiedz
Rafał N. - 10.01.2019 / 00:56, *.t-mobile.pl

Brawo :-)

odpowiedz
anonim - 09.01.2019 / 12:40, *.plus.pl

Gratuluję sukcesu!!! A z drugiej strony życzę wszystkim, aby takie zbiórki nie były konieczne. Żeby niczemu winne dzieci żyły w zdrowiu i szczęściu, a jak coś pójdzie nie tak, to państwo poradziło sobie z problemem....

odpowiedz
Jarop - 09.01.2019 / 12:06, *.nitronet.pl

Brawo !!! Cała Legia Zawsze Razem!!!Zdrowia dziewczynko.

odpowiedz
Rafał - 09.01.2019 / 01:17, *.chello.pl

Dużo zdrówka dla młodej kibicki!
:)

odpowiedz
oLaf - 09.01.2019 / 00:53, *.vectranet.pl

brawo!!!

odpowiedz
eri - 08.01.2019 / 23:35, *.vectranet.pl

nie wiem czy takie zgranie ma Barcelona czy Real jak kibice Legii! Brawo brawo brawo :)

odpowiedz
zygfryd - 08.01.2019 / 22:27, *.chello.pl

Zdrówka młoda, trzymaj się!

odpowiedz
Łukasz - 08.01.2019 / 22:14, *.chello.pl

Zdrówka Mała! Bądź dzielna, trzymaj się!

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends! - 08.01.2019 / 21:54, *.204.9

Brawo!Wszyscy!

odpowiedz
lucho_83 - 08.01.2019 / 21:26, *.chello.pl

PomagaMY! Cała Legia Zawsze Razem!!!!!!!

odpowiedz