REKLAMA

Legia Winter Camp 2019 - ferie z tenisem

Redakcja

Ferie zimowe to nie tylko czas na odpoczynek, to również doskonała okazja do rozpoczęcia nauki gry w tenisa lub szlifowania swoich umiejętności tenisowych. Dla dzieci, które planują zimowe ferie w Warszawie sekcja tenisa Legii Warszawa przygotowała ofertę stacjonarnego obozu, czyli tzw. półkolonie.

Podczas jednego turnusu młodzi zawodnicy otrzymują od trenerów pokaźną dawkę intensywnych treningów. Zaletą naszych obozów jest bez wątpienia ilość zajęć proponowanych dzieciom jak również dostosowanie treningów do ich umiejętności oraz predyspozycji.

Najbliższa edycja Legia Winter Camp 2019 będzie miała miejsce na kortach Warszawianki przy ulicy Dominika Merliniego 2a.

W tym roku organizowane są dwa turnusy:
I turnus: 28.01.2019 – 01.02.2019
II turnus: 04.02.2019 – 08.02.2019

Formuła obozu będzie zbliżona do poprzednich lat. Treningi tenisowe w małych grupach (4-6 osób), zajęcia ogólnorozwojowe, sparingi oraz turniej tenisowy to nasza mocna podstawa, dająca efekty i widoczne postępy w nauce tenisa. Dodatkowe atrakcje, które zostaną zrealizowane na każdym turnusie to:
- olimpiada sportowa składająca się z wielu dyscyplin
- survivalowe gry i zabawy
- wycieczka do Fun Parku Digiloo
- wyjście na basen Wodny Park
- zwiedzanie z przewodnikiem stadionu piłkarskiego Legii Warszawa.

Obóz tradycyjnie poprowadzą trenerzy Legii Warszawa, którzy na co dzień pracują z dziećmi i prowadzą treningi Legia Tennis Schools. Od godziny 9:00 do 17:00 Państwa pociechy będą pod ich czujnym okiem, zarówno na korcie, jak i poza nim.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: akademiatenisowa@legia.pl

Więcej informacji na www.legiatenis.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.