REKLAMA

W niedzielę dopingujemy koszykarzy na Bemowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 w hali na Bemowie, ligowe spotkanie rozegrają nasi koszykarze. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny, która walczy o awans do play-off, a także do turnieju finałowego Pucharu Polski, który rozegrany zostanie w połowie lutego. Bilety na młyn kosztują tylko 10 i 15 złotych i można je kupić tutaj lub przy wejściu do hali.

"Drodzy Kibole!
Kiedy, jak nie teraz, w przerwie zimowej rozgrywek piłkarskich, mamy kręcić coś fajnego na koszu? Każdy z Was ma kolegów, którzy z różnych powodów odpuścili sobie sekcje. Czas obudzić w nich na nowo fanatyzm i trzeba zrobić to przed najbliższym meczem. Każdy kto przeczyta nasz apel, niech poczuje się odpowiedzialny, trochę nakręci znajomych i zabierze ich w niedzielę na Bemowo. To dalej jest ta sama hala, sekcja i miejsce. Miejsce, w którym przeżywaliśmy wielokrotnie wspaniałe chwile przy Legii. Ostatnie mecze były zdecydowanie poniżej naszych możliwości i mamy głęboką nadzieję, że takie już nie wrócą. Czas znów wypełnić młyn i bawić się jak przystało na kibiców Legii Warszawa. Do zobaczenia w niedzielę!" - apelują Sekcyjni Fanatycy.

Ceny biletów są następujące:
Sektory Białe: B,C,D,F,G,H, normalny - 15,00 zł / ulgowy - 10,00 zł
Sektory Czerwone: E, normalny - 20,00 zł / ulgowy - 15,00 zł
Sektory Zielone: I, normalny – 35,00 zł / ulgowy – 25,00 zł

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Termin meczu: Niedziela, 13 stycznia 2019 roku, g.15:00
Adres hali: ul. Obrońców Tobruku 40 (OSiR Bemowo)
Ceny biletów: 10 i 15 złotych (sektory B,C,D,F,G,H), 15 i 20 złotych (sektor E), 25 i 35 złotych (sektor I)



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
do B - 12.01.2019 / 18:39, *.chello.pl

jednak dobry dzban jesteś :D

odpowiedz
Do B - 12.01.2019 / 11:36, *.chello.pl

Idź na Onico

odpowiedz
B - 12.01.2019 / 08:03, *.chello.pl

"Drodzy Kibole"... I właśnie dlatego na meczach na Bemowie sa kibole i..... Prawie nikt. Kiedy w końcu zrozumiecie ze w taki sposob nie dbacie o druzyne. Z checia wziąłbym ze sobą córkę, ktora ma 6 lat. Ale jak słyszę ze wasze ku*** to rzygać sie chce. Niestety nigdy nie zrozumiecie.

odpowiedz
Odp - 12.01.2019 / 11:07, *.vectranet.pl

@B:

Hmmm a gdzie byłeś jak Legia grała w 3 lidze i na hali bylo 30 osób gamoniu? Przypomnieć ci te czasy, obejrzyj sobie galerie z tamtych lat. Pusta hala i grupka fanatyków która spiewala na każdym meczu. Możesz sobie rzygać ile chcesz, ale nie zmienisz tej tradycji! Tak bylo, jest i będzie!

odpowiedz
Kibic (L) - 12.01.2019 / 17:58, *.207.168

@B:
Nie OBRAŻAJ ludzi, którzy chodzą na mecze koszykarzy. Przecież koszykówka nie zaczyna się i nie kończy na Żylecie/Młynie. Chodzi o kibicowanie.

odpowiedz
Kibic (L) - 12.01.2019 / 18:54, *.207.168

@B:
Obrażasz kibiców i widzów. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

odpowiedz
Bie(L)any - 13.01.2019 / 09:34, *.mm.pl

@B: A ty słoiku wyjątkowo zostałeś na weekend w Warszawie? Pewnie do twojego chamowa drogi polne zasypał śnieg :)

odpowiedz
B - 13.01.2019 / 12:10, *.chello.pl

@Bie(L)any : hahhahaha. Niezły frustracic z Ciebie. Nie każdy mieszkajacy w WWA to słoik. Czyżbyś był bielańskim słoiczkiem? Hahahha

odpowiedz
Senior - 13.01.2019 / 17:54, *.207.168

@B:
Byłem, zobaczyłem i..... . Młyn jest, ale w ubiegłym sezonie był o niebo lepszy.

odpowiedz
Kibic (L) - 12.01.2019 / 07:49, *.207.168

Ten mecz nasi nie mogą spartolić. Przeciwnik, wyżej notowany, ma ładny bilans zdobytych do straconych koszy, ale to nie powinno naszych sparaliżować. MYSZĄ WYGRAĆ, bo inaczej play-off będzie już tylko marzeniem.

odpowiedz
Napoleon - 11.01.2019 / 19:59, *.vectranet.pl

Zostało 100biletów na Żyletę, więc musimy to zapełnić .

odpowiedz
Senior - 12.01.2019 / 19:46, *.207.168

@Napoleon:
To wytnijta ludzi z tektury i po kłopocie. ☺

odpowiedz
Fan Club - 11.01.2019 / 14:57, *.ciechanow24.pl

WARSZAWIACY pokażcie jak Wam zależy na Legii. My z FC śmigamy na wszystkie mecze, a dojazd na każdy jeden liczymy w SETKACH !!! kilometrów... A Wy? Gdzie wy ku**a jesteście jak gra LEGIA !? Za daleko, za drogo?! TO CO MAJĄ POWIEDZIEĆ LUDZIE Z FAN CLUBÓW ODDALONYCH PO +100 km??????? Szacunek dla małolatów ze Stolicy. Starsi dają ciała na maksa... i na Ł3 i na sekcjach... jak dalej będzie to wyglądało to FC też zaczną odpuszczać i zobaczymy jak wtedy będzie wyglądała frekwencja. Pozdrawiam

odpowiedz
???? - 11.01.2019 / 20:23, *.207.168

@Fan Club:
Na jeden mecz przejeżdżacie SETKI kilometrów !!!??? Zmień człowieku leki, bo te co używasz są za mocne. I nie mieszaj ich z ziołami lub alkoholem.☺

odpowiedz
???? - 11.01.2019 / 20:37, *.207.168

@Fan Club:
K..wa. Gdzie ? W domach, przy telewizorkach, komputerkach lub centrach handlowych.

odpowiedz
???? - 11.01.2019 / 13:52, *.centertel.pl

Po wielu wpisach, widać duuuuże zainteresowanie meczem. Oby tylko nasi koszykarze nie przynieśli wstydu. Grają prawie z sąsiadem z tabeli. Prawie.

odpowiedz
do marcel - 11.01.2019 / 10:02, *.chello.pl

10-15 zł

odpowiedz
Marcel - 11.01.2019 / 08:22, *.t-mobile.pl

A po ile bilety?

odpowiedz
MocnoLegia - 10.01.2019 / 21:53, *.plus.pl

Wszyscy na kosza!!!

odpowiedz
Do paw - 10.01.2019 / 17:13, *.plus.pl

Sektor G i H

odpowiedz
Dzik z Wilanowa - 10.01.2019 / 16:04, *.play-internet.pl

To będzie mój ostatni mecz. Do zobaczenia.
Legia albo śmierć!

odpowiedz
Paw - 10.01.2019 / 15:41, *.vectranet.pl

jeszcze nie bylem na koszu
Młyn który sektor?

odpowiedz
fanatyk - 10.01.2019 / 13:58, *.chello.pl

wszyscy widzimy sie na hali !

odpowiedz
???? - 12.01.2019 / 18:56, *.207.168

@fanatyk:
Baca też będzie ?

odpowiedz
???? - 12.01.2019 / 19:43, *.207.168

@fanatyk:
A baca będzie na hali ?☺

odpowiedz
L - 10.01.2019 / 13:03, *.chello.pl

Dawać na mecz wszyscy!

odpowiedz