Tenis | Iga Świątek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Iga Świątek w turnieju głównym Australian Open!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisistka Legii przeszła trzy rundy eliminacyjne do turnieju Australian Open i w nocy uzyskała awans do turnieju głównego Australian Open. Iga Świątek najtrudniejszą przeprawę miała w rundzie pierwszej z Serbką, Olgą Danilović, z którą stoczyła bardzo długi i zacięty, trzysetowy pojedynek. Dziś w nocy legionistka w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej pokonała Amerykankę, Danielle Lao 6-1, 6-3 i tym samym zapewniła sobie udział w turnieju głównym. Jej rywalką będzie Rumunka Ana Bogdan zajmująca 81. miejsce w rankingu WTA.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, ok. 8:30 rano, jako 4. pojedynek dnia na korcie nr 19.

Wyniki Igi Świątek w kwalifikacjach Australian Open:
I runda el.: Iga Świątek - Olga Danilović (Serbia) 1-6, 7-6(4), 7-5
II runda el.: Iga Świątek - Aliona Bolsova Zadoinov (Hiszpania) 7-6(1), 6-2
III runda el.: Iga Świątek - Danielle Lao (USA) 6-1, 6-3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Kostek - 12.01.2019 / 00:33, *.chello.pl

Wielkie brawa, pora zbierać pierwsze szlify na wielkim szlemie :)

odpowiedz
kibic - 11.01.2019 / 22:01, *.84.166

Gratulacje!

odpowiedz
L - 11.01.2019 / 20:15, *.netcom.no

Mocno Iga!

odpowiedz
Juri - 11.01.2019 / 17:57, *.inetia.pl

Brawo,pokaż charakter Warszawski.

odpowiedz
erty - 11.01.2019 / 16:22, *.com.pl

Iga, do boju!!! (L)egia Warszawa!!!!

odpowiedz
oLaf - 11.01.2019 / 15:26, *.vectranet.pl

brawo!!! to naprawdę sukces jak na juniora, fajnie, ze ma teraz przeciwniczkę z ok. 80 WTA to będzie równorzedna walka.

odpowiedz
syrenka - 11.01.2019 / 15:12, *.centertel.pl

Iga ..brawo!!!! Gorące pozdrowienia z Konina!!!!!!

odpowiedz
M3 - 11.01.2019 / 13:15, *.zus.pl

Brawo !!!

odpowiedz
Majki - 11.01.2019 / 13:00, *.84.56

Brawo Iga!

odpowiedz
Ding - 11.01.2019 / 12:26, *.play-internet.pl

A prezes Hertel to płaci już za korty?

odpowiedz
WETERAN - 11.01.2019 / 12:24, *.chello.pl

Brawo! To początek "dorosłej" drogi Igi. Oby tak dalej!

odpowiedz
Mdread - 11.01.2019 / 10:40, *.virginm.net

A w ps pisali ze to zawodniczka Warsaw sport club czy cos takiego. Lamusy

odpowiedz
Tomek - 11.01.2019 / 10:27, *.113.189

Brawo Iga !!!!! Jedziesz dalej i walcz do upadłego, a może uda się sprawić jakaś fajną niespodziankę i awansować jeszcze ze 2-3 rundy. Brawo dla Ciebie !!!!

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 11.01.2019 / 10:10, *.193.100

Bardzo dobra informacja. Gratulacje i trzymamy kciuki . Oby tak dalej.

odpowiedz
WFH - 11.01.2019 / 10:02, *.ciechanow24.pl

Brawo Iga !!! Powodzenia

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.01.2019 / 09:48, *.t-mobile.pl

Dalej dziewczyno, świat jest Twój!!!

odpowiedz
MKK - 11.01.2019 / 08:41, *.187.4

gratulacje Iga i powodzenia w dalszej części turnieju!

odpowiedz
sławoL - 11.01.2019 / 08:22, *.icpnet.pl

Brawo

odpowiedz
papaj53 - 11.01.2019 / 08:04, *.vectranet.pl

wrescie Legia a nie krakuska

odpowiedz
jajo - 11.01.2019 / 09:19, *.t-mobile.pl

@papaj53: Dokładnie. Do boju Iga!!!

odpowiedz
robson - 11.01.2019 / 10:01, *.chello.pl

@jajo: Aga tez jest spoko mimo ze z Krk :) ,godnie reprezentowala Nasz kraj i nigdy nie kryla sie z "polskoscia jako normalnoscia" jak wiele innych "celebrytek".

odpowiedz
pio84 - 11.01.2019 / 10:32, *.chello.pl

@robson:
zwłaszcza na IO

odpowiedz
piotrek_easy - 11.01.2019 / 10:47, *.kbt.pl

@papaj53: krakuska mimo tego ze na korcie bolało kolano i łydki to idzie do Polsatu na taniec z kubłami , za 300 tysi :D tam jej nic nie będzie boleć :D

odpowiedz
Smm - 11.01.2019 / 08:03, *.chello.pl

Super, gratulacje!

odpowiedz
Kozioł - 11.01.2019 / 07:30, *.plus.pl

Wielkie gratulacje i powodzenia!!!

odpowiedz
FI(L)IP - 11.01.2019 / 07:15, *.belgacom.be

#IgaŚmiga

odpowiedz