REKLAMA

Zgodowe gadżety Legia & Zagłębie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Ultras Zagłębie prowadzi wysyłkową sprzedaż zgodowych gadżetów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas grudniowego meczu przyjaźni Zagłębie - Legia. W sprzedaży są szaliki (35 zł), czapki (35), smycze (10) oraz vlepki (5). Zakupów można dokonywać tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Marcel - 11.01.2019 / 08:20, *.t-mobile.pl

A jak ktoś nie chce to można nie kupować? :-)

odpowiedz
SEBO(L) - 11.01.2019 / 07:50, *.centertel.pl

No i po korekcie mamy czytelną informację :)

odpowiedz
SEBO(L) - 10.01.2019 / 14:33, *.centertel.pl

Sprzedaż gadżetów, które bardzo szybko się rozeszły,i to już w grudniu... Jest treść,przekaz domyślny.To jeszcze dziennikarstwo, czy tylko pisanina ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.