Cieszynka Michała Kucharczyka po bramce podczas treningu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk: Życzcie nam cierpliwości

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Na pewno jest to jedno z trudniejszych przygotowań, choć nie chcę mówić o innych aspektach, jakie były kiedyś. Rzeczywiście trenerzy i sztab zwracają bardzo dużą uwagę na nasze przygotowanie kondycyjne i mam nadzieję, że to zaprocentuje w przyszłości - powiedział po czwartkowych zajęciach Michał Kucharczyk.

- Dziś było na co popatrzeć, jednak biorąc pod uwagę intensywność i obciążenia naszych aktualnych treningów, myślę, że każdy trening może się podobać bo jest na nim ciężka praca. Na samym początku trenerzy chcą nas dobrze przygotować pod względem fizycznym. Na popołudniowych treningach troszeczkę bardziej koncentrujemy się na ustawieniu zespołu i różnych wariantach taktycznych - dodał pomocnik Legii.

- Nie mamy za dużo czasu na spanie, bo między treningami jest bardzo krótka przerwa i tak naprawdę koncentrujemy się nad tym, żeby po jedzeniu odpowiednio odpocząć, żeby można było wyjść na kolejne zajęcia - mówi "Kuchy".

- Możecie nam życzyć cierpliwości. Żebyśmy, będąc ze sobą tyle czasu, nie skoczyli sobie do gardeł. Wiadomo, że jak są ciężkie treningi, to czasami człowiekowi głowa źle pracuje. Myślę, to jest ten najważniejszy aspekt. Życzcie więc cierpliwości, żeby każdy był zadowolony z pracy, którą wykonujemy a rezultaty na pewno przyjdą w rundzie wiosennej - mówi legionista.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 13.01.2019 / 11:18, *.t-ipconnect.de

Czytam i widze ze zdania sa podzielone,jedni antykuchy inni Kuchy King a ja sie pytam 300kafli od turkow to dobre pieniadze? co za to kupicie nae

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.01.2019 / 10:34, *.play-internet.pl

Kucharczyk jest surówka,a to że "jest Legionistą z krwi i kości"niczego nie zmienia,bo ja też mam Legię w serduchu a w Legii nie gram i grał nie będę.Podsumowując-jedynym kryterium dla piłkarza powinny być jego umiejętności,a dla "zakochanych w Legii"są trybuny.

odpowiedz
ostet - 12.01.2019 / 10:52, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: co ty za bzdury wypisujesz? On jest w Legii bo przez lata nie było za niego żadnej oferty a że raz na 9 meczy uda mu się jakieś zagranie to tak mu ten kontrakt przedłużali mało inteligentni i ograniczeni ludzie jak Żewłakow

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.01.2019 / 12:11, *.play-internet.pl

@ostet:Czytaj ze zrozumieniem,bo napisałem do tych,którzy uważają,że samo bycie "Legionistą z krwi i kości"uprawnia do tego,żeby grać w Legii.A akurat Kucharczyk nie jest Legionistą,bo Legionista nie powiedziałby,że "ma w tyle co kibice śpiewają",a gra w Legii tylko dlatego,że nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie do swojego zespołu takiego zawodnika,który nie dość że jest słaby i fizycznie i technicznie,to jeszcze sieje ferment w szatni i poza nią.

odpowiedz
ostet - 12.01.2019 / 17:08, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: sorki, przez pomyłkę tu napisałem bo miało być do komentarza QQ który chyba urwał się z choinki lub pod wpływem alkoholu pisze jakieś bzdury

odpowiedz
Zlb82 - 12.01.2019 / 08:14, *.t-mobile.pl

Do Ciekawy i ostet.Kolego Ciekawy KING bo dzielnie znosi takich pajacow jak ostet,gra swoje i jest Legionista z krwi i kości!!!p.s.ostet weź wyraź swoje zdanie na ZYLECIE bo wielu chciało by z toba przedyskutowac tą twoją nienawiść do Kuchego.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel - 13.01.2019 / 21:08, *.inetia.pl

@Zlb82 : Święte słowa, a najbardziej mi się podobała końcówka Twojej wypowiedzi. Nie licz na to, że ta pała ujawni się na żylecie, bo to jest " bohater " klawiaturowy.

odpowiedz
QQ - 11.01.2019 / 22:28, *.voxility.net

Brak wymaganej rejestracji to dużo burków z innych drużyn wchodzi by obrażać Kucharczyka. A obiektywnie patrząc to najlepszy skrzydłowy ekstraklasy od wielu sezonów nie schodzący poniżej pewnego poziomu i najważniejszy piłkarz Legii. Także, dzięki Kuchy za wiele lat w Legii i czekam z niecierpliwością na przedłużenie kontraktu.

odpowiedz
Czesioo - 11.01.2019 / 17:14, *.t-mobile.pl

Ja to nie mam do niego już cierpliwości i na jego fatalną grę nie mogę patrzeć, mam nadzieję że odejdzie w zimie

odpowiedz
emka - 11.01.2019 / 19:07, *.com.pl

@Czesioo:

A gdzie on pójdzie albo kto go weźmie.
Radomiak go nie chciał to o czym mowa.

odpowiedz
Gogin - 11.01.2019 / 10:10, *.plus.pl

Może by Kuchemu zmienić ksywę na Tatar?

odpowiedz
Zlb82 - 11.01.2019 / 08:21, *.t-mobile.pl

Co za patatajce cisną na Naszego gracza który nie jest tylko wkładem do koszulki!!!Jest swój i LEGIE ma w sercu!!!Wy jakieś kompleksy macie?W życiu coś nie wyszło? Pozdrawiam normalnych!!KUCHY KING!!!

odpowiedz
Ciekawy - 11.01.2019 / 09:25, *.chello.pl

@Zlb82 :
A dlaczego "king"?

odpowiedz
ostet - 11.01.2019 / 15:21, *.tpnet.pl

@Ciekawy : też się dziwię bo powinien być "dzban"

odpowiedz
Zlb82 - 11.01.2019 / 08:16, *.t-mobile.pl

Do tych wszystkich jajec i reszty patatajcow!Skąd wy jesteście? Kto wy jesteście? 100%że nie kibice Legii.A jeżeli za takich się uważacie to brawo. Jak mozna

odpowiedz
Kolowy96 - 11.01.2019 / 06:22, *.centertel.pl

Teraz hipokryci nawet nie krytykujecie a obrazacie Kuchego, a na meczu wraz z całą zyleta spiewacie "Kuchy King!" :/ pff... Pluje na was!

Kuchy King (L)!

odpowiedz
Roma - 11.01.2019 / 07:43, *.centertel.pl

@Kolowy96: musisz spokojnie rozróżnić kibiców Legii, od mądrali i kibiców innych drużyn tu piszących. Tyle mają co tu sobie popiszą

odpowiedz
SEBO(L) - 11.01.2019 / 07:56, *.centertel.pl

@Kolowy96: to są ci, którzy nigdy piłki nie kopnęli w wybranym przez siebie kierunku,i tacy, co mają zwolnienia z lekcji w-f. Z piłki dla nich tylko Messi i Cristiano, a z życia "pamięciówa" ;)

odpowiedz
Łysy59 - 11.01.2019 / 09:23, *.chello.pl

@Kolowy96:
Kto śpiewa ten śpiewa.

odpowiedz
Antykuchy - 11.01.2019 / 05:30, *.t-mobile.pl

Dzbanie nawet nie wiesz ile my mamy cierpliwości patrząc przez 10lat jak ty się kopiesz po czole

odpowiedz
Raf - 11.01.2019 / 09:27, *.net.pl

@Antykuchy :
Sam się kop po czole pajacu

odpowiedz
(L)esze - 11.01.2019 / 10:49, *.play-internet.pl

@Antykuchy : ty pajacu z kuchenka ze skisklowa

odpowiedz
AAA - 10.01.2019 / 23:54, *.chello.pl

Odejdż parodysto.Twój prostacki PR już działa na coraz węższe grono osób.Może w AMP futbolu dałbyś radę,może...

odpowiedz
SEBO(L) - 10.01.2019 / 23:26, *.centertel.pl

Kuchy minimalista? Życzymy cierpliwości sobie,żeby wyniki przyszły nie tylko w rundzie wiosennej, ale i/przede wszystkim latem,kiedy trzeba wywalczyć awans do fazy grupowej pucharów! Wygrywanie tej nieudolnej ligi z przewagą 1-3 pkt. nie zaspokaja oczekiwań kibiców,którzy jeszcze chcą TO COŚ oglądać.Zwłaszcza,że gracie mając dobre i wypłacane pensje,i nie gracie za uścisk dłoni Miśka...Uszatka ;)

odpowiedz
WaszKuchy - 10.01.2019 / 21:13, *.t-mobile.pl

Wiosna bedzie moja a pieski dalej beda szczekac za karawana. Odpoczywam wlasnie po solidnie przepracowanym treningu. Pilka lepiej klei sie do nogi, dokrecam ja coraz lepiej do bramki, obroncow mijam jak tyczki. Zachowujac proporcje moja rola na boisku jest podobna do Riberiego w Bayernie dlatego trener Sa Pinto na mnie stawia. Pozdrawiam moich fanow i ide spac.

odpowiedz
Arek - 10.01.2019 / 22:37, *.chello.pl

@WaszKuchy:
Ale w Turcji?

odpowiedz
m4 - 10.01.2019 / 23:05, *.chello.pl

@WaszKuchy: Moge sie zalozyc ze ten paral po wyminieciu 3 tyczek by nie dosrodkowal ani razu w 11 'tke...

odpowiedz
sprite - 10.01.2019 / 20:45, *.play-internet.pl

Widzę że zostały tylko te komentarze które szydzą z piłkarza Legii. Gratuluję. To jest strona Legii czy Lecha?

odpowiedz
Legionisci.com - 10.01.2019 / 21:15, *.legionisci.com

@sprite: Nie. został wycięty wątek "osteta", naczelnego trolla anty Kucharczykowego. Nie będzie tu więcej miejsca na słowo "Fatalczyk".

odpowiedz
magoo - 10.01.2019 / 21:49, *.chello.pl

@Legionisci.com: I to mi się podoba :)

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel - 11.01.2019 / 08:00, *.inetia.pl

@Legionisci.com: Lepiej późno niż wcale ! Ja na ten temat zdarłem już klawiaturę. Przy okazji pytanie - co redakcja zamierza zrobić z " pałami " podszywającymi się pod cudze nicki ? Czy jest na to jakiś sposób ?

odpowiedz
ostet - 11.01.2019 / 16:26, *.tpnet.pl

@Legionisci.com: każdy to wie że piszę prawdę, tego fatalnego pseudo zawodnika nie powinno być nigdy w Legii, kasując wpisy prawdy nie zmienicie.

odpowiedz
Visitor1916 - 10.01.2019 / 20:24, *.t-mobile.pl

Kuchy King!!!(L)

odpowiedz
Andrew - 10.01.2019 / 19:23, *.chello.pl

Ty nam życz cierpliwości i mocnych oczu, zeby nie wykrwawily podczas ogladania twojej gry.

odpowiedz
Docent - 10.01.2019 / 20:55, *.antik.sk

@Andrew: gosciu mozna Kuchego nielubic ale napewno zrobil dla L duzo wiecej jak Ty tak daj na luz

odpowiedz
m4 - 10.01.2019 / 19:04, *.chello.pl

zycze ci aby odszedl razem z malarzem dziadzie

odpowiedz
sprite - 10.01.2019 / 19:12, *.play-internet.pl

@m4: poznański imbecylu, won na swoją stronę

odpowiedz
wrt - 10.01.2019 / 17:59, *.play-internet.pl

nie ma za dużo czasu na spanie ? Czyli jak na obozie harcerskim, pobudka o 2 w nocy i bieganie po lesie na orientację ?

odpowiedz
Jaja - 10.01.2019 / 17:55, *.centertel.pl

Wieki pań zaczął zapier...lac..i wszyscy muszą współczuć...panie trenerze więcej i dłużej ...MOCNO Legia !

odpowiedz
kisiel z jajec - 10.01.2019 / 18:01, *.chello.pl

@Jaja:

Jaj mnie swędzą.
Weź już się za lekcje prostaku

odpowiedz