Artur Nogal - fot. Warsaw Sports Group
REKLAMA

Artur Nogal zajął 13. miejsce na ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzynaste miejsce zajął Artur Nogal w Mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie szybkim w wieloboju sprinterskim. W zawodach, które odbyły się we włoskim Collalbo nasz zawodnik był 9. w pierwszym wyścigu na 500 metrów (35,85s), 13. na 1000m (1:12.14 min.), a w niedzielę na tych samych dystansach plasował się na miejscach 13. (35,83) oraz 14. (1:10.64 min.). Zwyciężył Holender, Kai Verbij.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.