Legia w Portugalii | Plaża w Troi fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Troia: Popołudnie na plaży

Wiśnia, źródło: Instagram.com

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, piątkowe popołudnie było czasem wolnym dla piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego. Wszyscy udali się na wspólny obiad oraz nad portugalskie morze. Zawodnicy dzielili się atrakcyjnymi widokami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z kolei rano odbyły się zajęcia wytrzymałościowe oraz część taktyczna, która była zamknięta dla przedstawicieli mediów.

- Po dziewięciu fantastycznych sesjach treningowych i ciężkiej pracy przyszedł czas na odpoczynek, ładowanie baterii i trochę czasu w rodzinnym gronie w tym wspaniałym miejscu. Wykonaliśmy poważną pracę, która była bardzo dobrej jakości. Wszyscy dają z siebie maksimum - to droga dos ukcesu! - napisał Ricardo Sa Pinto na Instagramie.

Piłkarze wrócą do treningów jutro. Nadal jednak nie wiadomo, jakie są plany sparingowe. Legia jako jedyny zespół z ekstraklasy nie podał jeszcze z kim i kiedy zagra.










REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Bez szału jak na razie - 12.01.2019 / 15:02, *.206.38

Arsenić 3 bramki strzelił w słabej extrara kopanej , więc nie wydaje mi się by to był jakiś mega hitowy transfer Legii , wydaje się , że zimą Legia bez żadnego transferu który powalałby na kolata. chyba , że jednak jeszcze Legia nas zaskoczy , ale nie wydaje mi się .

odpowiedz
Jak na razie bez hitowych wzmocnień Legii - 12.01.2019 / 12:11, *.206.38

Będzie w tym zimowym oknie transferowym choć jeden jakiś hit transferowy do Legii ?

odpowiedz
WWL - 12.01.2019 / 14:51, *.chello.pl

@Jak na razie bez hitowych wzmocnień Legii:

Jak przyjdzie za darmo Zoran Arsenić to będzie hit

odpowiedz
go(L)op - 12.01.2019 / 09:45, *.shlnet.pl

krótko, trenujcie bawcie sie kazdy ma do tego prawo, ale każdy kibic ma prawo oglądać drużyne.. zróbcie to stańcie sie drużyną, zespołem kolektywem..
powinno być:
1. Legia
.
.
.
.
.
.
.
.
2 np. GKS Orły bo tu mieszkam i im kibicuje:)

dawać!!!!!!!

odpowiedz
1909 - 12.01.2019 / 06:26, *.media.pl

piątek piateczek piatunio:)

odpowiedz
Sparing z Misztrzem Europy?! - 12.01.2019 / 03:31, *.215.78

Warto nawet zapłacić za pobyt koszta jednego dnia pobutu najlepszych na starym kontynécie i przekonać sie co wart Legia jest z czołówká Europy...

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 12.01.2019 / 00:04, *.02.net

Jasiu Pinto meczyki I treningi na plaży w piasku rozwijajà mièśnie,siłe i technike a Wakacje bèdá po złotych medalach!

odpowiedz
Mr T - 11.01.2019 / 19:22, *.mm.pl

Wszyscy mają te same zdjęcie, tylko CAR(L)ITOS coś innego ;)

odpowiedz
vamos a la playa - 11.01.2019 / 19:17, *.telkab.pl

wakacje, niech żyją wakacje !

odpowiedz