Hlousek podczas treningu na zgrupowaniu w Portugalii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Czesi chcieliby powrotu Hlouska

Wiśnia, źródło: iSport.cz

Czwarty klub czeskiej ekstraklasy FK Jablonec chciałby pozyskać w najbliższej przyszłości Adama Hlouska. Piłkarz Legii jest wychowankiem tego zespołu i mógłby związać się z nim za pół roku, kiedy wygaśnie jego kontrakt ze stołecznym klubem. W taką wersję wierzą przynajmniej czescy dziennikarze, którzy cytują trenera FK Jablonec i nie mają problemów z odgadnięciem o jakim piłkarzu mówi. - Jest jeszcze jeden zawodnik, którego chciałbym sprowadzić do klubu. Nie chcę na razie zdradzać nazwiska, aby nie utrudniać negocjacji.

- Chcemy pozyskać zawodnika, który ma doświadczenie reprezentacyjne, grał za granicą i byłby zainteresowany powrotem do ojczyzny - dodał Miroslav Pelta. O możliwych przenosinach Hlouska do rodzimego klubu wspomina także Pavel Paska, szef czeskiej grupy International Sport Managment, która reprezentuje lewego obrońcę.

- W przyszłym tygodniu będę rozmawiał na temat przyszłości Adama w Legii. Jetem już po słowie z Miroslavem Peltą i ten zawodnik jest jednym z jego celów transferowych - mówi cytowany przez serwis iSport.cz.

Adam Hlousek gra w Legii od trzech lat. Do tej pory rozegrał dla warszawskiego zespołu 129 mecze, w których strzelił 4 gole. W tym oknie przybył mu do gry nowy konkurent - Luis Rocha z greckiego Panetolikosu.

fot. iSport.czfot. iSport.cz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
WuPe - 13.01.2019 / 19:23, *.net.pl

Lewa obrona Legii zawsze była kwadratowa, bez fajerwerków i zwykle obsadzana na lata... Mosór, Szala... Jedynie Omeljańczuk coś tam się wyróżniał. Nie jestem fanem Hlouska, ale jak na polską ligę może być.

odpowiedz
ja - 13.01.2019 / 10:37, *.chello.pl

Hlousek to pilkarz ktorego kazdy kibic szanuje. Dlaczego?
1. Zapierd... ile ma sil.
2. Nie gwiazdorzy.
3. Nie udaje.

I tyle wystarczy by miec szacunek.
Ze tez inne "gwiazdki" tego nie potrafia pojac?

odpowiedz
Szpilordzik - 12.01.2019 / 23:53, *.t-mobile.pl

Poki co Adam nigdzie sie nie wybiera, to ze pepiki marza o nim to jest jedno, a gdzie Adamowi bedzie lepiej niz w Legii? Nigdzie! Ma zapewnione miejsce w 11, biega walczy i pracuje co mecz kazdy widzi, osobiscie ja bym go widzial przy takim zaangazowaniu az do emeryturki pilkarskiej w naszym klubie jesli zdrowie pozwoli...
Pozdrawiam bracia i siostry z woj.opolskiego Brzeg

odpowiedz
Zejgbo. - 12.01.2019 / 22:24, *.cyfrowypolsat.pl

ADAM zostań z nami !!!!!!!!!!!!.

odpowiedz
eduardo - 12.01.2019 / 19:48, *.tpnet.pl

to nasz Liechsteiner tylko na lewej obronie :)

odpowiedz
Krzych63 - 12.01.2019 / 18:50, *.play-internet.pl

Oby został. To jeden z moich ulubionych graczy.

odpowiedz
toja - 12.01.2019 / 14:55, *.chello.pl

@Darek: I VOO:-))))

odpowiedz
krys008 - 12.01.2019 / 10:29, *.serv-net.pl

Nie jest to piłkarz wybitny, ale bardzo solidny rzemieślnik. Takiego nam potrzeba. Biega 90 minut od pola karnego, do pola karnego. Jego drugie imię to wydolność. Ma swoje słabości, ale jak na nasze warunki bardzo solidny piłkarz i zawsze można na niego liczyć. Chciałbym, żeby pozostał w Legii.

odpowiedz
SEBO(L) - 12.01.2019 / 10:21, *.centertel.pl

Chyba klub nie chce obciąć ręki,która chleb daje? Chłop już tu ograny,obyty z klubem,miastem,solidny i zdrowy "koń" do zapiepieprzania,i miałby odejść,bo niby tam mu...co? Lepiej będzie? Więcej zarobi? Jakieś wyższe cele ma do osiągnięcia? Akurat z nim warto podpisać kontrakt,może nawet z jakąś podwyżką. Na chwilę przed startem ligi pozbyć się czołowego obrońcy, bo przyszedł ktoś grający na jego pozycji? Bezsens. Na szczęście, to tylko dywagacje czeskich dziennikarzy.

odpowiedz
Zlb82 - 12.01.2019 / 09:59, *.t-mobile.pl

Nie no loczek musi zrobić wszystko żeby Adam u Nas został!!!

odpowiedz
Darek - 12.01.2019 / 09:57, *.virtuaoperator.pl

A Legia by chciała powrotu Nikolica.

odpowiedz
Mr T - 12.01.2019 / 08:41, *.mm.pl

Adam powinien zostać. To jeszcze nie czas na emeryturę.

odpowiedz
Luk - 12.01.2019 / 08:40, *.vectranet.pl

Nie dla Pepika kiełbasa.

odpowiedz
Arek - 11.01.2019 / 23:38, *.tpnet.pl

Moim zdaniem przyda się jeszcze w Legii.

odpowiedz
Luka - 11.01.2019 / 22:29, *.t-mobile.pl

Jeden z ulubionych moich pilkarzy.
Serce, sila, szybkosc, wydolnosc, zdrowie. Bledy sie zdarzaly, jak kazdemu, ale na Adama mozna liczyc. Nie odpusci przeciwnikowi. Gdybysmy samych takich Hlouskow mieli, to tych leszczy z ekstraklasy zabiegalibysmy w godzinke.
Licze, ze Adam zostanie.

odpowiedz
Mamut - 11.01.2019 / 21:48, *.t-mobile.pl

Ręce przecz od Adama,

odpowiedz
Lp7 - 11.01.2019 / 21:37, *.play-internet.pl

Źle by było, to solidny lewy obrońca, a u nas takich na lekarstwo

odpowiedz
WWL - 11.01.2019 / 21:26, *.chello.pl

Uważam,że Hlousek zasłużył na przedłużenie kontraktu.
Niestety takie podchody spowodują trudne negocjacje finansowe i go stracimy

odpowiedz
Pio - 11.01.2019 / 21:21, *.chello.pl

Jest zainteresowany powrotem do ojczyzny?? Hmm

odpowiedz