Ricardo Sa Pinto mobilizuje podopiecznych - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Film z treningu w Troi

Woytek, źródło: Legionisci.com

Rok temu, za kadencji Romeo Jozaka legioniści biegali bardzo mało. Tej zimy przygotowania bardziej przypominają te, które obserwowaliśmy gdy trenerami byli Stanisław Czerczesow i Jacek Magiera, czyli od początku są przygotowywani pod kątem wytrzymałościowym. Zapraszamy do obejrzenia filmu z piątkowych zajęć:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
L88 - 12.01.2019 / 16:26, *.t-mobile.pl

Zauważ ze On zawsze pierwszy nie ostatni ;))

odpowiedz
Radomski Legionista - 12.01.2019 / 11:12, *.mginternet.pl

Czyżby Remy oszczędzał się przed transferem? Ma jakieś problemy zdrowotne - Czy rzeczywiście jest u niego tak słabo z kondycją?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.