Artur Jędrzejczyk melduje wykonanie zadania ;) - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Legia w Portugalii

Troia: Pracowita sobota

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę do zajęć z całym zespołem wrócił Domagoj Antolić. Pierwsze dni zgrupowania na pełnych obrotach wykonywał tylko elementy bez piłki. Z kolei w zajęciach nie wziął udziału Marko Vesović. Czarnogórzec obserwował kolegów, jeżdżąc na rowerku stacjonarnym.

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Piotra Kuczy

Poranny trening rozpoczął się od krótkiej przebieżki, a dalsza część rozgrzewki odbywała się na różnych stacjach. Zawodnicy musieli m.in. skakać na jednej nodze, rozciągać mięśnie nóg na matach, łapać równowagę, naciągać gumy zaczepione do ogrodzenia oraz dźwigać ciężary. Potem w ruch poszły piłki.
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK

- To były intensywne i fajne zajęcia. Na początku były tradycyjne ćwiczenia, a potem gra w dziadka na utrzymanie w dwóch grupach oraz gierki z szybką wymianą podań i zmianą kierunku ataku. Graliśmy także na małe bramki i na duże. Na koniec odbył się turniej na pięć boisk. Jesteśmy tutaj po to, by trenować. Każdy zawodnik chce wygrywać nawet podczas gierek treningowych, taka jest nasza mentalność. Wydaje mi się, że to jest klucz do sukcesu - powiedział po zajęciach Inaki Astiz.

A treningowe gierki (dwóch na dwóch oraz trzech na trzech) po raz kolejny wygrała ekipa "Kuchego".

fot. Piotr Kucza / 400mm.pl
fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Piotra Kuczy


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Tom - 13.01.2019 / 16:23, *.play-internet.pl

To będzie runda Kuchego

odpowiedz
Jurek - 13.01.2019 / 21:20, *.chello.pl

@Tom:

Oby ostatnia

odpowiedz
legia - 12.01.2019 / 20:47, *.virtuaoperator.pl

LEGIA

odpowiedz
Nie - 12.01.2019 / 23:10, *.centertel.pl

@ legia:
Nie

odpowiedz
Cch - 12.01.2019 / 18:52, *.plus.pl

@pierwszy sprawiedliwy
Kapustka? Ten z drugiej ligi belgijskiej? No nie żartuj..

odpowiedz
Fan Kuchego - 12.01.2019 / 17:30, *.t-mobile.pl

Kuchy to nasz Ribbery!!!

odpowiedz
kontroler_biletow - 12.01.2019 / 16:46, *.chello.pl

bez pracy nie ma kołaczy ;-)

odpowiedz
Pierwszy sprawiedliwy - 12.01.2019 / 15:46, *.206.38

Legia mogłaby postarać się np. o Kapustkę , chłopak ma papiery na granie a w Legii mógłby się odrodzić . Na razie transfery do Legii d... nie rozwalają . Mączyński po kontuzji nie doszedł do siebie całkiem i nie dostał później już szansy . Powinien ją dostać na tym obozie bo to dobry Piłkarz , tak jak dostał ją Jędrzejczyk i wykorzystał . Takie szanse powinni dostać właśnie Mąka i Kante na normalne przygotowanie do sezonu i wtedy powinna zapaść decyzja czy zostają w klubie czy mogą szukać sobie nowego .A co do Pazdana powinien zostać w Legii z jednego tylko powodu , bo to jest najlepszy obrońca w całej lidze .

odpowiedz
brasu - 12.01.2019 / 21:47, *.vectranet.pl

@Pierwszy sprawiedliwy :
U Mąki i Kante zadecydowały aspekty pozasportowe. Myślę, że nie ma sensu ciągle drążyć tego tematu. Koniec.
Co do Kapustki, bez sensu jest sprowadzać piłkarzy, których później nie można odkupić. Jeśli ma przyjść tylko po to, by się ogrywać, to wolę chłopaków z Akademii.
A ustosunkowując się do Twojej wypowiedzi w sprawie Pazdana, to powinni siąść z gościem i po męsku pogadać i... albo przedłużyć z nim kontrakt i niech się weźmie za robotę jak kiedyś, albo szukać następcę, a on niech będzie rezerwowym... jakoś do czerwca dociągnąć i podziękować

odpowiedz
Arek - 12.01.2019 / 23:29, *.tpnet.pl

@Pierwszy sprawiedliwy : mam rozumieć, że transfer Kapustki by Ci d... rozwalił?

odpowiedz
Od zawsze na zawsze (L) - 13.01.2019 / 02:17, *.optonline.net

@brasu: Amen !

odpowiedz
BIALY484 - 13.01.2019 / 20:49, *.214.145

@Pierwszy sprawiedliwy : za duzo artykulow czytasz kolego....to ze Pazdan zostanie w to nie watpie ale czy bedzie pierwszym wyborem Pinto nie sadze....zeby miec miano najlepszego obroncy trzeba miec jeszcze statystyki a te wygladaja kiepsko w meczach w ktorych gral tracilismy sporo bramek Witeska mimo malego doswiadczenia jesien mial znakomita i mimo indywidualnych bledow wszystko przemawia za nim.....

odpowiedz