Legia Warszawa - MOS Wola Warszawa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 3-0 MOS Wola Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 14. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała u siebie z MOS-em Wola Warszawa 3-0. Na dwie kolejki przed końcem fazy zasadniczej sezonu legioniści są niemal pewni 2. miejsca w tabeli przed fazą play-off.

II liga: Legia Warszawa 3-0 MOS Wola Warszawa
Sety: 25-16, 25-20, 25-19

Legia: Rosa, Stępień, Buczek, Grodzicki, Pazgan, Belczyk oraz Sumara (libero), Obuchowicz, Stelmaszczyk, Graczyk, Gromelski, Szewczyk, Godlewski, Tomczak

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Hugollka

Centrum informacji o sekcji siatkówki -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Marcel - 20.01.2019 / 17:24, *.t-mobile.pl

Widzę, że nawet w tym meczu Malarz nie zagrał, więc chyba już definitywnie jest skreślony w Legii...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.