fot. Polska Ekstraklasa Żeglarska
REKLAMA

W lipcu start legionistów w Sailing Champions League

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Żeglarska Legia kilka miesięcy temu zajmując czwarte miejsce w PEŻ, zapewniła sobie awans do żeglarskiej Ligi Mistrzów. Wczoraj odbyło się losowanie Sailing Champions League - załoga Legii Warszawa wystartuje w regatach, które odbędą się w St. Petersburgu w dniach 4-7 lipca. W rywalizacji weźmie udział 31. załóg z 18 krajów. Z polskich ekip, oprócz Legii w zawodach wystartuje także Yacht Club Sopot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Marcel - 18.01.2019 / 01:44, *.t-mobile.pl

A finał w Warszawie na Narodowym :-D

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.