fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Świątek odpadła w drugiej rundzie miksta Australian Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Iga Świątek w parze z Łukaszem Kubotem zakończyli udział w Australian Open na drugiej rundzie. W mikście polska para otrzymała dziką kartę do turnieju gry mieszanej, w którym pokonali Rosolską i Chorwata, Nikolę Mekticia. W rundzie drugiej Świątek i Kubot przegrali z Czeszką, Barbarą Kejvikovą oraz Amerykaninem, Rajeevem Ramem. Wcześniej Świątek zakończyła udział w Australian Open w singlu.

Wyniki Igi Świątek w mikście Australian Open:
I runda: Iga Świątek, Łukasz Kubot - Alicja Rosolska, Nikola Mektić 6-1, 2-6, 10-5
II runda: Świątek, Kubot - Barbara Krejcikova (Czechy), Rajeev Ram (USA) 3-6, 6-4, 5-10


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
syrenka - 22.01.2019 / 22:03, *.centertel.pl

Powodzenia !!!! Wszystkiego Najlepszego !!!!

odpowiedz
LEGIA New York - 22.01.2019 / 16:29, *.rr.com

Super Iga dobry poczatek bedziemy cie wspierac wNOWYM YORKU. LEGIA N Y. POZDRAWIAMY i powodzenia w dalszych turniejach!!!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.