Stefania Rogozińska-Dzik - fot. legiatenis.com
REKLAMA

Rogozińska-Dzik odpadła z juniorskiego Australian Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Stefania Rogozińska-Dzik na drugiej rundzie zakończyła udział w Australian Open Junior Championships. Na kortach w Melbourne legionistka pokonała Australijkę, Charlotte Charlotte Kempenaers-Pocz 6-3, 6-4. W rundzie drugiej Rogozińska-Dzik była bliska pokonania Szwajcarki, Valentiny Ryser. Niestety nasza tenisistka nie wykorzystała pięciu piłek meczowych i przegrała drugiego seta 6-7, a w secie trzecim Szwajcarka uzyskała wyraźną przewagę. W deblu Rogozińska-Dzik w parze z Martyną Kubką odpadła w pierwszej rundzie, z Australijkami - Olivią Gadecki i Megan Smith.

Wyniki Stefanii Rogozińskiej-Dzik w juniorskim Australian Open (w singlu):
I runda: Stefania Rogozińska-Dzik - Charlotte Kempenaers-Pocz (Australia) 6-3, 6-4
II runda: Rogozińska-Dzik - Valentina Ryser (Szwajcaria) 7-6(6), 6-7(10), 1-6

Wyniki Stefanii Rogozińskiej-Dzik w juniorskim Australian Open (w deblu):
I runda: Stefania Rogozińska-Dzik (Legia)/Martyna Kubka (GKT Nafta) - Olivia Gadecki/Megan Smith (Australia) 3-6, 3-6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
magoo - 22.01.2019 / 22:01, *.chello.pl

Przetarcie się w takim turnieju jest bezcenne...
Stefka walcz !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.