Tomasz Belczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Buczek i Belczyk o wygranej z MOS-em

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Od początku kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Rozpoczęcie pierwszego seta od 4-punktowej przewagi, pozwoliło nam na swobodną spokojną grę. W drużynie przeciwnika szybko nastąpiły zmiany, co przyniosło korzyść dla drużyny gości, ale to nie wystarczyło żeby w tym secie nas zatrzymać - powiedział Kacper Buczek.

- Drugi set był bardzo podobny - rywale popełniali dwa razy więcej błędów od nas. Trzeci set był najlepszy w wykonaniu drużyny przeciwnej. Zdobyli punktową przewagę utrzymali ją do połowy seta, lecz nasza dyspozycja dnia i zmiany, które przeprowadził trener, dały nam w rezultacie 3 punkty i wygraną 3-0. Ten mecz to przeszłość, już zaczynamy koncentrować się na meczu z Metrem.

- Od początku spotkania było widać znaczną przewagę naszego zespołu. Praktycznie w każdym elemencie radziliśmy sobie lepiej od zawodników MOS-u, u których było widać dużo niedokładności w grze. Bardzo cieszy mnie taka postawa drużyny przed zbliżającymi się play-offami. Widać, że gra nam się zdecydowanie lepiej, popełniany mniej błędów, a trener daje pograć każdemu zawodnikowi - powiedział Tomasz Belczyk

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.