Legia w Poznaniu w maju 2018 r. - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Z Lechem w sobotę

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono szczegółowy terminarz 23. kolejki Ekstraklasy. Legia zagra na wyjeździe z Lechem Poznań. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 lutego o godzinie 18:00.

Najbliższe mecze Legii:
10.02. (ND) 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa
17.02. (ND) 18:00 Legia Warszawa - Cracovia
23.02. (SO) 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa

Więcej w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Puchar Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
kwazimodo - 24.01.2019 / 12:47, *.tpnet.pl

ŻABA BIERZ KOLUMNEEEEEEEEEEEEEEEEE I FELICITAAAAAAAAAA

odpowiedz
Do AST - 24.01.2019 / 09:53, *.play-internet.pl

To już mamy jednego Motyla w pociągu!
Oj bedzie ubaw....

odpowiedz
tak - 24.01.2019 / 10:29, *.centertel.pl

@Do AST: Jak pierwszy raz jechales o ile to miało miejsce to tez byles taki mądry?

odpowiedz
Do do AST - 24.01.2019 / 11:13, *.play-internet.pl

@tak: za moich czasów nie było motyli kolego a pierwszy mój wyjazd miał miejsce w połowie lat dziewięćdziesiątych do olsztyna ale co ci będę tłumaczył jak cie pewnie ma świecie nie było jeszcze..

odpowiedz
Władeczek - 24.01.2019 / 09:51, *.netfala.pl

Kiedy ruszy sprzedaż zapisów na ten mecz??? Jadę!!! To będzie mój pierwszy wyjazd! Nawet jak będzie mróz to pojadę.

odpowiedz
Arek - 23.01.2019 / 22:29, *.tpnet.pl

Dobry termin. Dużo lepszy niż Niedziela 18:00.

odpowiedz
AST - 23.01.2019 / 19:21, *.168.23

To będzie mój pierwszy wyjazd. Debiut wyjazdowy i oby 3 punkty. Pozdro (L)

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic (L) - 23.01.2019 / 17:53, *.centertel.pl

W moje urodziny akurat wiec tylko 3 punkty.

odpowiedz
R - 23.01.2019 / 16:36, *.16.50

mamy tam zakaz czy nie?

odpowiedz
SEBO(L) - 23.01.2019 / 18:11, *.chello.pl

@R: nie. Jeszcze nie (na obecną chwilę).

odpowiedz
Kibic L - 23.01.2019 / 16:31, *.centertel.pl

Nie wierzę...

odpowiedz