Ricardo Sa Pinto podczas treningu w Portugalii- fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trener o Niezgodzie: Czekamy na niego

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Czwartkowy sparing był kolejnym, w którym ani przez minutę nie zagrał Jarosław Niezgoda. - On nie jest jeszcze gotowy do gry. Staramy się mu pomóc, aby doszedł do formy. Na treningach pracuje naprawdę ciężko, musimy uważać, ponieważ niedawno wrócił do nas po kontuzji - mówi o swoim piłkarzu Ricardo Sá Pinto.

- Z Jarosławem rozmawiam codziennie. Kiedy powie mi, że jest gotowy do gry, a ja również uznam, że mogę na niego liczyć, to na pewno dostanie swoją szansę. Wiem, że w poprzednim sezonie był dla Legii ważnym zawodnikiem. Wszyscy czekamy na jego powrót.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 26.01.2019 / 15:05, *.t-ipconnect.de

Obawiam Sie ze Niezgoda to niewypal obym Sie mylil bylo by naprawde szkoda On juz duzo Umie

odpowiedz
turek - 26.01.2019 / 14:57, *.36.49

powinni go wypożyczyć, nastrzelał by kilkanaście bramek jak w Ruchu i wtedy by grał w Legii, lekarzy Legia ma słabych, wyleczyli go lekarze w Katowicach po wypożyczeniu. Lekarz legii móqwił, że symuluje

odpowiedz
Rafał N. - 25.01.2019 / 13:44, *.t-mobile.pl

Trener mówi to, co mówi, a za miesiąc wywali Niezgodę do rezerw. To już lepiej by było, gdyby Jarek poszedł gdzieś na wypożyczenia.

odpowiedz
Adi - 25.01.2019 / 13:26, *.opera-mini.net

Co sie dziwicie.pamietacie pierwsze treningi? Jarek biegal ogony.za dlugo nie gral w pilke zeby teraz nadążać za takim kucharczykiem czy cafu.przyda sie pod koniec sezonu.do tej pory dobrze sie przygotuje.

odpowiedz
Dormibar - 25.01.2019 / 08:54, *.tpnet.pl

Niezbyt wierzę trenerowi.

odpowiedz
krys008 - 24.01.2019 / 18:50, *.t-mobile.pl

Bardzo dziwna sytuacja. Niepokoję się o Niezgodę.

odpowiedz
Arsport - 24.01.2019 / 17:55, *.chello.pl

Szkoda Kante zeby trenował i grał w rezerwach... carlitos, sandro i niepewny niezgoda... troche za mała rotacja...

odpowiedz
Legia Zyrardow - 25.01.2019 / 15:32, *.125.50

@Arsport:
Wszyscy obecni nasi napastnicy zaczynajac od Jarka, nie dorastaja Jose Kante do piet. O Eduard nie wspomne. Takich mamy fachowcow w stable szkoleniowym...

odpowiedz
wrt - 24.01.2019 / 17:45, *.play-internet.pl

dziwne, że tak na niego liczy, spodziewałem się Kante na drugim obozie zamiast Niezgody skoro i tak nie może grać

odpowiedz
Polo - 24.01.2019 / 15:51, *.virginm.net

Po to są sparingi nie musi grać całe 90 min.Może trochę pokopać żeby 'poczuć piłkę'i wejść w tryb meczowy.Chyba kolega Roma ma rację.

odpowiedz
Bear - 24.01.2019 / 15:26, *.orange.pl

Jarek Niezgoda miał operacje związaną z sercem o ile się nie mylę ?
Jeżeli coś przekręciłem to poprawcie mnie.
Ale jeżeli to było coś z sercem, to trzeba ostrożnie wracać do treningów, wierzę w naszych klubowych lekarzy, trenera i cały sztab.

odpowiedz
Arek - 24.01.2019 / 23:02, *.tpnet.pl

@Bear: no nic nie przekręciłeś. Dodam tylko, że do tej operacji jeszcze przecież miał kontuzję pleców.

odpowiedz
oLaf - 24.01.2019 / 15:01, *.vectranet.pl

no i dobrze, na spokojnie, gorzej jakby wrócił "na pałę" i od razu sobie coś zerwał... takich przypadków to juz mieliśmy multum...

odpowiedz
gs - 24.01.2019 / 14:44, *.168.23

Nie jest gotowy a w grudniu grał z Zagłębiem S. to teraz w sparingu nie może trochę pograć?

odpowiedz
Ja - 24.01.2019 / 17:28, *.play-internet.pl

@gs: teraz ma problem z plecami

odpowiedz
LWL - 24.01.2019 / 14:41, *.tpnet.pl

Zgoda ! "L" !!!

odpowiedz
Roma - 24.01.2019 / 14:40, *.plus.pl

Obawiam się, że to taka dyplomatyczna odpowiedź, a znaczy tyle, że Niezgoda raczej u Sa Pinto nie pogra.

odpowiedz