Michał Pazdan podczas zgrupowania w Portugalii - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Pazdan opuścił zgrupowanie w Portugalii

Wiśnia, źródło: Legia.com

W piątek pojawiła się informacja o zainteresowaniu Ankaragucu Michałem Pazdanem, a już w sobotę rano obrońca opuścił zgrupowanie i udał się na badania medyczne do tureckiego klubu. Oznacza to, że reprezentant Polski jest tylko o krok od odejścia z Legii. Dla mistrzów Polski jest to ostatni moment, aby zarobić na sprzedaży swojego piłkarza, któremu za pół roku wygasa kontrakt.

Aktualizacja (11:17)

Zdaniem Piotra Wołosika, Legia nie zarobi jednak na całej transakcji. Pazdan ma rozwiązać z klubem kontrakt i odejść za darmo. Priorytetem Legii było zejście z wysokiego kontraktu obrońcy.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Legionista - 27.01.2019 / 22:27, *.mm.pl

Nareszcie!

odpowiedz
legia - 26.01.2019 / 21:51, *.virtuaoperator.pl

WISLA LEGIA ....

odpowiedz
Afro - 26.01.2019 / 21:24, *.chello.pl

Poziom komentarzy jest odwrotnie proporcjonalny do poziomu sportowego, aż oczy bolą od czytania.

Pazdan kosztuje 140k zł co miesiąc a nie gra. Kontraktu nie rozwiąże (normalna rzecz) bez pełnej rekompensaty (140k x 6). Jeżeli więc odejdzie nawet za darmo to klub jest do przodu. Kto tego nie rozumie niech bardziej uważa na matematyce po feriach. To samo Mączyński (300k na miesiąc).

odpowiedz
Zimny - 26.01.2019 / 21:46, *.mm.pl

@Afro: Nie no, oczywiście niech odejdą, odciążą budżet, a po obozie Wieteska kontuzja, Remy kontuzja i NIE MAMY KIM BRONIĆ. Wolałbym żeby chociaż Pazdan został, podejrzewam, że jest w końcu wypoczęty po mundialu, więc mógłby się przydać.

Czy mistrzostwo jest warte tych 200tys euro? TAK! A mistrzostwa nie zdobędziemy grając Jędzą i juniorami. IMHO bezsensowne jest oddawanie takich graczy w gratisie.

odpowiedz
Zimny - 26.01.2019 / 20:00, *.mm.pl

A to on już wypoczął?

odpowiedz
Sir Alex - 26.01.2019 / 19:13, *.cdi.no

Zwariował. Ale skoro 140 000 PLN co miesiac to za mało to niech gra za darmo u brudasów. Jeszcze niech powie że to krok naprzód w jego karierze haha. Początek u nas miał dobry, potem kasa i menago popsuły mu głowę.

odpowiedz
Santos - 26.01.2019 / 17:06, *.vectranet.pl

Panowie czy on zgłupiał? Kto mu doradza? Odchodzi do zespołu który nie płaci zawodnikom i rozwiązują kontrakty z klubem np. Szukała i myśli że jak on tam pójdzie to nagle jemu zaczną płacić? Co za bezsens... Niech do Wisły idzie tam też nie płacą

odpowiedz
olew - 26.01.2019 / 16:54, *.vectranet.pl

Dobra decyzja, mamy lepszych stoperów, a forsa się przyda.

odpowiedz
Mioduski - 26.01.2019 / 16:53, *.centertel.pl

Tak sobie myślę ze moznaby bylo oddac wszystkich za darmo to by bylo z 50mln oszczędności. Moznaby tez wylaczac ogrzewanie na noc..

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 26.01.2019 / 16:31, *.telefonica.de

Czy ktoś wie kiedy rozwiążemy kontrakt z tym mioduskim amatorem co rozdaje piłkarzy za darmo A sprowadza szrot zagraniczny

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 26.01.2019 / 16:25, *.telefonica.de

A ten emeryt astiz co jeszcze robi przy ŁAZIENKOWSKIEJ. TO KOGOS KOLEGA WYJE..AC TEN HISZPANSKI SZROT KOLEJNY NAJEMNIK Z UMIEJETNOSCIAMI EDUARDO

odpowiedz
Arek - 26.01.2019 / 14:37, *.tpnet.pl

Co oni tam odj...ują? Nawet takie 200 tysi piechotą nie chodzi.

odpowiedz
jo - 26.01.2019 / 13:25, *.centertel.pl

Michał od dłuższego czasu żył marzeniami o grze za granicą. Bieganie z walizkami po boisku wyszło mu bokiem... Miał okres gdy był w świetnej formie i wtedy Legia powinna zrobić interes a i on by skorzystał piłkarsko i finansowo a tak ani my kasy nie zarobimy i Michał nie zrealizował tego co mógł jako piłkarz. Najgorsze w tym jest to, że mamy jeszcze kilku zawodników po 30-tce, z wysokimi kontraktami, wartymi nadal sporo ale ze względu na wiek nie ma na nich chetnych. I tu trzeba zrobić rachunek zysków i strat - trzymać na ławce i grubo płacić a na koniec pozwolić odejść za darmo czy dać odejść za darmo jak najszybciej ale wykreślić też z listy płac.

odpowiedz
Darek - 26.01.2019 / 13:04, *.chello.pl

Szkoda ze odchodzi za darmo.Jakies 100 tysiecy euro mogli chociaz wziac.Zawsze to cos.Pazdan w Legii juz sie wypalil.Zejscie z jego pensji to tez plus dla Legii.Szkoda mi tylko ze do Turcji odchodzi.Tam placa tylko na poczatku pobytu a pozniej juz nie.
Na poczatku przyjscia do Legii pewny i solidny punkt zespolu.Dzisiaj to cien tamtego Pazdana.Dziekuje za wszystko co zrobiles pan dla Legii.Zycze powodzenia.Jednak zegnam bez zalu.
Trzeba szukac nowych stoperow.Teraz odejdzie Pazdan.Za pol roku Astiz.Bo nie sadze zeby klub przedluzyl z nim umowe.Jak jeszcze sprzedamy Remiego to potrzeba bedzie od nowego sezonu nowych pilkarzy na te pozycje.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 26.01.2019 / 12:35, *.telefonica.de

Rubryka odeszli eduardo maczynski ten bramkarz i Pazdan wszyscy KU..WA ODESZLI ZA DARMO ZA DARMO TY IDIOTO A POZNIEJ MOWISZ ZE MUSISZ W LEGIE INWESTOWAC. INWESTOWAC TO MUSISZ W FIRME KTOREJ JESTES NIEUDOLNYM PREZESEM DZBANIE ROKU GDZIE MASZ MOZG . KTO ZA PAZDANA

odpowiedz
eLka - 26.01.2019 / 16:06, *.tpnet.pl

@MIODUSKI KONFABULANT: ty chyba jesteś fanem patostreamów hihihi

odpowiedz
Lotek - 26.01.2019 / 12:19, *.plus.pl

Co to za nowa świecka tradycja?!? Za darmo oddawać piłkarzy po rozwiązaniu kontraktów za porozumieniem stron? To ile on musi zarabiać, że jego półroczne wynagrodzenie jest większe niż np. 300 tyś. Euro?

odpowiedz
eLka - 26.01.2019 / 16:04, *.tpnet.pl

@Lotek: był 3 z najwiekszą pensją

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 26.01.2019 / 11:41, *.centertel.pl

Niech idzie nikomu laski nie robi po Euro ewidentny zjazd w dół, w obecnej sytuacji i tak stoper numer 3. Szkoda tylko ze wcześniej się na to nie zdecydował jak Arsenic był do wziecia za frytki.

odpowiedz
Ja - 26.01.2019 / 20:08, *.plus.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): jak nikomu laski nie robi to rzeczywiście niech lepiej idzie. Zatrudnimy kogoś innego do robienia laski :)

odpowiedz
Marcin77 - 27.01.2019 / 07:13, *.129.123

@Ja: Ale że przez tyle czasu nikomu nie zrobił? To już prawie 3 lata.

odpowiedz
Oczko do Klf - 26.01.2019 / 10:45, *.centertel.pl

Za dwa gile i sikorkę ..

odpowiedz
Rafał N. - 26.01.2019 / 10:24, *.t-mobile.pl

Nieee!!! Michał, nie odchodź!!! :-(

odpowiedz
mk - 26.01.2019 / 09:48, *.plus.pl

W siną dal !

odpowiedz
Klf - 26.01.2019 / 09:41, *.cyfrowypolsat.pl

Wie ktoś za ile puścimy tego zmeczonego obiboka?

odpowiedz