fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę sparing z Vitórią Setúbal

Wiśnia, źródło: Legia.com

W sobotę o godzinie 16:30 rozpocznie się mecz sparingowy z Vitórią Setúbal. Spotkanie zostanie rozegrane w ośrodku treningowym, w którym na co dzień ćwiczą mistrzowie Polski. Na tę chwilę nie jest przewidziana z niego transmisja wideo.

Vitória zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli portugalskiej pierwszej ligi. To właśnie do tego zespołu odszedł jakiś czas temu Hildeberto, który radzi sobie tam całkiem przyzwoicie - w 17 spotkaniach zdobył 5 bramek.

W piątek zarząd klubu zwolnił dotychczasowego trenera Lito Vidigala. W najbliższym meczu drużynę poprowadzi Sandro Mendes, obecny dyrektor sportowy Vitorii.

Starcie z Portugalczykami będzie dla Legii drugim podczas drugiego zgrupowania w Troi. W czwartek podopieczni Ricardo Sá Pinto pokonali 2-1 CD Mafra.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
LWL - 26.01.2019 / 15:15, *.tpnet.pl

@ Sputnik 44: Dziekuje za odpowiedz. Masz racje ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 26.01.2019 / 15:10, *.tpnet.pl

Hildeberto do "L" ! "L" !!!

odpowiedz
kibic emeryt - 26.01.2019 / 13:21, *.tpnet.pl

Wyzywając Mioduskiego od oszustów jest co najmniej nietaktowe i nieprawdziwe . Gdyby nie ten oszust dzisiaj Legia grałaby razem z Polonią .To on kupił klub który miał ponad 100 mln długu ,to on wpakował ponad 40 mln na dziś bo w innym razie nasz klub przestałby istnieć .Oczywiście mógłby sprzedać kogo się da odzyskać kasę i wycofać się z interesu a na stadionie zasadzić buraki .

odpowiedz
Konfabulant MIODUSKI - 26.01.2019 / 12:44, *.telefonica.de

Oszust mioduski rozdaje byłych reprezentantow za darmo A później będzie kłamał że firma która zarządza musi doinwestowac. JAK JESTES FRAJ..RZE NIEUDOLNY TO NIENADAJESZ SIE NA PREZESA . GDZIE SA TRANSFERY BURAKU

odpowiedz
Jan - 26.01.2019 / 15:55, *.tpnet.pl

@Konfabulant MIODUSKI :
To kup akcje Legii.
Poza tym tych chyba jesteś z Konwiktorskiej

odpowiedz
eL - 26.01.2019 / 12:14, *.com.pl

Na jutubach będzie? :)

odpowiedz
LWL - 26.01.2019 / 11:13, *.tpnet.pl

Vitoria S. 2-2 LEGIA ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 26.01.2019 / 11:11, *.tpnet.pl

Dlaczego Hildeberto radzi w lidze portugalskiej i strzela gole a w "L" ?

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.01.2019 / 12:06, *.cyfrowypolsat.pl

@LWL: bo schudł i zaczął trenować. Szkoda, że nie doczekał czasów RSP bo moze też i jego by ogarnął...

odpowiedz
Michu - 26.01.2019 / 10:28, *.centertel.pl

I Berto pewnie wcisnie dwa gole

odpowiedz
yyy - 26.01.2019 / 10:46, *.tpnet.pl

@Michu: chyba w siebie :'D

odpowiedz