Wojciech Sumara - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sumara: O wyniku meczu zaważyło przejęcie inicjatywy

Hugollek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Metro zagrało dziś dobre spotkanie, w niektórych momentach popisywali się mocną zagrywką. O wyniku meczu zaważyło przejęcie inicjatywy, a to niestety nasz rywal dominował w tie-breaku - powiedział po derbowym meczu Wojciech Sumara.


- Troszkę jesteśmy już myślami przy play-offach, jednak ja staram się skupiać na każdym kolejnym tygodniu. Najpierw trzeba przejść pierwszą rundę, aby myśleć o drugiej, więc nie ma z tym żartów. Jednak, na pewno ten mecz miał dodatkowy smaczek, bo to prawdopodobnie z Metrem zagramy w play-offach.

- Najbliższy mecz z Huraganem będzie bardzo ważny ze względu na atmosferę w naszej drużyny. Chcemy wygrać ten mecz, nie damy szans naszemu przeciwnikowi. Drużyna z Wołomina ma potencjał, może trochę nie mogą się odnaleźć w tym sezonie, nie możemy ich lekceważyć, jednak myślę, że zwyciężymy 3-0.

- Oceniłem, że będzie aut, sędzia podjął taką samą decyzję, nie jestem w stanie powiedzieć, czy była ona słuszna. Przebijający zachował się lekkomyślnie przebijając na centymetry. Myślę, że sędzia nie popełnił błędu, to była trudna sytuacja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.