Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Andre Martins: Nie czuję się liderem na boisku

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jesteśmy na dobrej drodze. Każdego dnia ciężko pracujemy. Mieliśmy też kilka meczów sparingowych. W sobotę graliśmy z silnym, pierwszoligowym portugalskim zespołem, Vitorią Setubal i to było jak dotychczas nasze najlepsze spotkanie - mówi Andre Martins.

- Mamy jeszcze trochę czasu, żeby przed pierwszym ligowym meczem poprawić niektóre elementy. Jestem zadowolony ze swojego występu w spotkaniu z Vitorią. Za nami ciężkie treningi, nie jesteśmy więc jeszcze na takim poziomie pod względem fizycznym, na jakim byśmy chcieli, ale wczorajszy mecz był dla nas wartościowy. Zagraliśmy dobrze, udało się zdobyć bramkę i wygrać. Nie czuję się liderem na boisku. Jest wielu dobrych zawodników, np. Nagy. Tworzymy zespół i wspólnie walczymy o te same cele, o zdobycie mistrzostwa - dodaje portugalski pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LWL - 28.01.2019 / 20:33, *.tpnet.pl

To szkoda a moze powinienes nim byc ! "L" !!!

odpowiedz
BIALY484 - 28.01.2019 / 18:16, *.214.145

W ogole powinienes zrezygnowac z gry w tym klubie i dac szanse na gre polakom....

odpowiedz
Ehmehme - 28.01.2019 / 18:23, *.up.ee

@BIALY484: A kto broni młodym Polakom wywalczenia sobie miejsca w składzie?
Wedle twojego mniemania Ronaldo w Juventusie powinien dać szansę młodym Włochom, a Lewandowski w Bayernie młodym Niemcom

odpowiedz
BIALY484 - 28.01.2019 / 21:43, *.214.145

@Ehmehme: broni polityka klubu....nastawiona na kupowaniu slabych obcokrajowcow zamiast dobrych polakow i zarabianiu na nich....a kluby takoe jak Juve czy Bayern powinny u nas kupowac.....a przy okazji mieli bysmy szanse co roku grac w pucharach a nie przegrywac z luksemburgiem....

odpowiedz
LWL - 28.01.2019 / 16:05, *.tpnet.pl

Oczekujemy dobrej gry w "L" ! "L" !

odpowiedz
KibicL - 28.01.2019 / 14:23, *.vectranet.pl

Dobre. Po takich liderach to kiedyś, kiedyś Pan Brychczy czy Pan Deyna wsiadali na konia.

odpowiedz
oLaf - 28.01.2019 / 15:10, *.vectranet.pl

@KibicL: dobre!!!! : ) racja, kiedyś to byli piłkarze, teraz to bardziej internetowe popierdółki...

odpowiedz
Hautausmaa - 28.01.2019 / 09:48, *.tpnet.pl

"Nie czuję się liderem na boisku."
Szkoda. Nikt by nie protestował, gdyby jakiś zawodnik stwierdził, że właśnie czuje się liderem, że ma siłę na liderowanie.

odpowiedz