Koszykówka | Omar Prewitt - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Arką

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą niedzielę koszykarze Legii podejmować będą w hali na Bemowie drużynę Arki Gdynia. Początek spotkania o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy kibiców do wspierania legionistów, którzy w tym roku walczą o awans do play-off. Bilety do młyna kosztują tylko 10 i 15 złotych.

Sprzedaż biletów prowadzona jest na stronie internetowej abilet.pl. Ponadto wejściówki można zakupić w POK-u (Punkt Obsługi Kibica) przy Łazienkowskiej 3, w następujących terminach:
poniedziałek - piątek 11:00 - 19:00



W dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie przy wejściu do hali od godziny 13:30. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów na spotkanie naszej drużyny. Informujemy, że ze względu na prace budowlane, liczba miejsc parkingowych na tyłach hali jest mocno ograniczona.

Ceny biletów są następujące:
Sektory Białe: B,C,D,F,G,H, normalny - 15,00 zł / ulgowy - 10,00 zł
Sektory Czerwone: E, normalny - 20,00 zł / ulgowy - 15,00 zł
Sektory Zielone: I, normalny – 35,00 zł / ulgowy – 25,00 zł

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Termin meczu: Niedziela, 3 lutego 2019 roku, g.15:00
Adres hali: ul. Obrońców Tobruku 40 (OSiR Bemowo)
Ceny biletów: 10 i 15 złotych (sektory B,C,D,F,G,H), 15 i 20 złotych (sektor E), 25 i 35 złotych (sektor I)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Mocno Legia - 31.01.2019 / 10:56, *.chello.pl

wszyscy na kosza !

odpowiedz
Kibic (L) - 02.02.2019 / 13:02, *.centertel.pl

@Mocno Legia: Do KOGO to NAWOŁYWANIE ?

odpowiedz
Kibic (L) - 02.02.2019 / 13:04, *.centertel.pl

@Mocno Legia:
C.d. skoro nawołujesz to , czy dysponujesz biletami dla chętnych ?

odpowiedz
Senior - 02.02.2019 / 14:13, *.centertel.pl

@Mocno Legia:
Może raczej na mecz koszykówki.

odpowiedz
Marcel - 31.01.2019 / 00:51, *.t-mobile.pl

Ciekawe, czy wreszcie Arek Malarz zagra...

odpowiedz
???? - 02.02.2019 / 12:57, *.centertel.pl

@Marcel: A co potrzebujesz go do prac malarskich ?

odpowiedz
Paweł Sopot - 30.01.2019 / 19:32, *.chello.pl

Zacznijmy od tego że to tak naprawdę nie jest żadna Arka, tylko Asseco jak już ;). Śledziki ukradły czyjąś historię (zresztą z korzeniami w drużynie Prokom Trefl Sopot, z której powstało Asseco).

odpowiedz
Tczew - 30.01.2019 / 21:29, *.awacom.net

@Paweł Sopot: cisza

odpowiedz
???? - 02.02.2019 / 13:00, *.centertel.pl

@Paweł Sopot: zacznijmy od tego, że baza ich jest w mieście Gdynia. Ważne jak grają.

odpowiedz
gLc - 30.01.2019 / 14:19, *.69.6

Co to jest za drużyna...

odpowiedz
Senior - 02.02.2019 / 13:58, *.centertel.pl

@gLc: to jest dobra drużyna.

odpowiedz
(L) - 30.01.2019 / 13:54, *.beskidmedia.pl

https://www.youtube.com/watch?v=T_hIPyvWusw

odpowiedz