Legia w Portugalii | Michał Kucharczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Troia: Uraz Remy`ego

Woytek, źródło: Legionisci.com

Już po kilku minutach z poniedziałkowego treningu zszedł William Remy. Podczas rozgrzewki, stoper mistrzów Polski poczuł ból w prawej łydce, która i tak była mocno oklejona plastrami.


Same zajęcia były zdecydowanie krótsze od tych, które do tej pory oglądaliśmy w Troi. Trener Ricardo Sa Pinto zapowiedział zawodnikom, że potrwają nieco ponad godzinę i słowa dotrzymał.

fot. Woytek / Legionisci.com

Na początek pod okiem Guilherme Gomesa w kilkuosobowych grupach piłkarze musieli biec w miejscu przytrzymywani przez gumę, którą trzymał kolega, a następnie wykonywali kilkunastometrowy sprint. Było także wskakiwanie i zeskakiwanie ze skrzyni.

Potem legioniści skupili się na gierkach. Sztab szkoleniowy rotował składami, a samą rywalizację oglądało się przyjemnie. Wygląda na to, że pomału drużyna zaczyna odzyskiwać świeżość.

Przez część treningu indywidualnie trenowali bramkarze. Ricardo Pereira aplikował swoim podopiecznym ciekawe rywalizacje na szybkość reakcji i zwrotność, a przy dośrodkowaniach gdy jeden wyłapywał piłkę, drugi musiał mu to utrudnić przez lekkie popchnięcie za pomocą dużej piłki.

Po południu legioniści będą trenowali drugi raz, a we wtorek ma odbyć się kolejny sparing.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Marko Vesović i Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
LWL - 29.01.2019 / 13:36, *.tpnet.pl

@ (L) ukasz : Masz racje to bedzie napewno wiadomo ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 28.01.2019 / 20:56, *.tpnet.pl

Czy wiadomo z kim gramy jutro sparing czy dopiero przed meczem ! "L" !!!

odpowiedz
(L) ukasz - 28.01.2019 / 23:13, *.t-mobile.pl

@LWL: obawiam się, że dowiemy się po meczu ;)

odpowiedz
Legia⚽️Mistrz - 28.01.2019 / 19:46, *.204.121

News⚽️Legia - 21 godzin temu, *.188.202
Krytyka jest od kiedy istnieje piłka nożna,bez krytyki nie ma poprawy... I Mocnooo

odpowiedz
Doker - 28.01.2019 / 18:50, *.centertel.pl

Szanowna redakcjo, dlaczego nie ma możliwości komentowania oświadczenia skierowanego do pana Jakubiaka ? Cenzura prewencyjna ? Nie jesteście ciekawi co myślą o tym zwykli kibice ?

odpowiedz
Ja - 28.01.2019 / 19:01, *.play-internet.pl

@Doker: Nie są i nigdy nie byli ciekawi. Pod każdym kibicowskim oświadczeniem, praktycznie od zawsze, są wyłączone komentarze i dobrze. Ruch kibicowski to instytucja hierarchiczna i decyzyjni nie po to mówią do zwykłych kiboli, by Ci komentowali tę wypowiedź, ale po to, by zwykli kibole wbili to sobie do głów. Proste jak budowa cepa.

odpowiedz
Doker - 28.01.2019 / 19:06, *.centertel.pl

@Ja:
A opinia nie-kiboli nie jest interesująca ?

odpowiedz
Legia Zyrardow - 28.01.2019 / 22:02, *.125.50

@Doker:
Kolego, jestes normalny to nie masz prawa glosu.... patrze na mojego poprzednika - proste jak wlos mongola. ....

odpowiedz
Rado - 29.01.2019 / 08:23, *.play-internet.pl

@Ja: Instytucja??? Litości... może wybierzmy króla albo kanclerza... "decyzyjni", "zwykli kibole"... Widzę, że już nieźle ci mózg wyprano...

odpowiedz
jim - 28.01.2019 / 18:25, *.tpnet.pl

Runda się zbliża to jak co roku zaczyna się plaga kontuzji

odpowiedz
Lukas - 28.01.2019 / 17:12, *.play-internet.pl

Dlatego nie rozumie jak można puszczać za darmo takiego zawodnika jak Pazdan :(:(

odpowiedz
Hoopa do klopa - 28.01.2019 / 16:35, *.orange.pl

A jak sobie to wyobrażacie producent piwa dla kibiców Legii sponsoruje z naszej kasy ksp... Trąci amatorką dobre oświadczenie uważam.

odpowiedz
taaa - 28.01.2019 / 17:01, *.81.60

@Hoopa do klopa: Idąc tą drogą, to w ogóle nie powinniśmy negocjować z browarem w Bojanowie. Przecież to Wielkopolska! Słowiki by nam szczały do legijnego piwa! Tak na marginesie, bardzo smacznego piwa...

odpowiedz
eLka - 28.01.2019 / 17:03, *.tpnet.pl

@Hoopa do klopa: to po co oświadczenie? wystarczyło zerwać rozmowy z Browarem

odpowiedz
Sputnik 44 - 28.01.2019 / 17:22, *.cyfrowypolsat.pl

@eLka: warto browar poinformować ile straci na wspieraniu konfidenckiej. Zero litości dla warszawskich odszczepieńców!!!

odpowiedz
LWL - 28.01.2019 / 16:34, *.tpnet.pl

Mamy nadzieje ze na mecz z Wisla P. bedzie dobrze ! "L" !!!

odpowiedz
Władeczek - 28.01.2019 / 14:48, *.netfala.pl

Masz babo placek. Punto za mocno ich wyciska, chłopcy nie wytrzymują śmiertelnego tempa treningów. Boję się, że będzie dużo kontuzji w lutym, bo nasi nie będą przygotowani do sezonu jak należy. Jak nie zdobędą mistrzostwa to ja nie wiem.

odpowiedz