Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

22. urodziny Wieteski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mateusz Wieteska świętuje 22. urodziny! "Wietes" przyszedł na świat w Warszawie, ale do Legii trafił z juniorów Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Od dziewięciu lat związany jest z naszym klubem. Po kilku sezonach pokonywania kolejnych szczebli, ogrywania się w innych klubach, stał się jedną z opcji w formacji defensywnej legijnej ekipy.

Dotychczas Wieteska rozegrał 30 spotkań w barwach Legii. W sezonie 2016/2017 był częścią ekipy, która grała w Lidze Mistrzów (20 minut przeciwko Borussii Dortmund) oraz świętowała mistrzostwo Polski. Jednak wkład "Wietesa" w zwycięstwo na krajowym podwórku był niewielki (dwa występy w rundzie jesiennej).

Z okazji urodzin, Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim dużo zdrowia, wysokiej formy, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Rafał N. - 13.02.2019 / 00:57, *.t-mobile.pl

Sto lat, panie Mateuszu; dużo zdrowia, dobrej formy i wielu sukcesów z Legią oraz drużyną narodową. Pozdrawiam.

odpowiedz
Grodzisk Maz - 11.02.2019 / 19:30, *.play-internet.pl

100 (L)at Mateusz !!!
Najlepsze życzenia z rodzinnego miasta !!! Pierwszego składu i wielu sukcesów z Legią

odpowiedz
LWL - 11.02.2019 / 15:25, *.tpnet.pl

Zdrowia bo tonajwazniejsze i coraz lepszej gry w "L" ! "L"!!!

odpowiedz
M3 - 11.02.2019 / 10:50, *.zus.pl

I to go ratuje. Ma jeszcze dwa lata żeby stać się super obrońcą, ale do tego potrzebne są treningi indywidualne. 5x w tygodniu po za klubem. Sto lat chłopaku !!! Ćwicz ostro bo bez tego będziesz dobry tylko w górniku.

odpowiedz
Radek - 11.02.2019 / 00:17, *.domynet.pl

LOL myślałem że 42. wszystkiego dobrego

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.