Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Turzyniecki na testach w Widzewie

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Obrońca Legii Warszawa Łukasz Turzyniecki będzie testowany przez drugoligowy Widzew Łódź. Zawodnik przyjechał na zgrupowanie drużyny w Uniejowie. Turzyniecki nie grał przez ostatnie pół roku z powodu kontuzji kolana.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
e(L)o - 01.02.2019 / 23:43, *.play-internet.pl

Do pejsów? Kto mu to doradził?! Wstyd!

odpowiedz
Brasu - 30.01.2019 / 19:41, *.t-mobile.pl

Tutaj nikt tak na prawde nie dal mu szansy. Gdzie ma grac? W rezerwach, w 3 lidze? Inne kluby wielkiego zainteresowana tez nie wykazywały... ja go rozumiem. Ratuje resztki "kariery"

odpowiedz
Raf - 30.01.2019 / 00:34, *.btcentralplus.com

Już wolałbym żeby do Polonii albo Lecha poszedł jak do zydzewa jak tam pójdzie to chyba. mu wiadomo gdzie

odpowiedz
Legia⚽️News - 29.01.2019 / 22:36, *.200.74

Powinien iść tylko do Friends!wracaj!młody!

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 29.01.2019 / 20:25, *.play-internet.pl

Jak można iść do największego wroga na testy :/ Tak jak ktoś już wspomniał, lepiej jakby zasilił braci z Radomia, zamiast pomagać Żydzewowi ://

odpowiedz
gedsa - 29.01.2019 / 22:18, *.chello.pl

@Trójmiejski (L)egionista : najpierw Radom musi go chcieć, prawda?

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 31.01.2019 / 16:57, *.interarena.pl

@gedsa: coś w tym jest. Ale były różne pogłoski.. Jednak wolałbym widzieć wstydzew na dnie, najlepiej w B klasie ;)

odpowiedz
pp - 31.01.2019 / 18:34, *.chello.pl

@Trójmiejski (L)egionista : A kto by Was nie chciał w B-klasie ? :) Jeszcze kilka Dundelangów i może marzenia całej Polski się spełnią :)

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 01.02.2019 / 07:11, *.interarena.pl

@pp: jaki trzeba mieć kompleks Legii, żeby wchodzić na nasze forum ;) Legia co roku walczy o mistrzostwo, mamy większy budżet i inne zarządzanie, więc B klasa nam nie grozi. Wypi...j po maść na ból dupy, zamiast bruździć na NASZYM forum.

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 01.02.2019 / 07:13, *.interarena.pl

@pp: My chociaż gramy w Lidze Europy, graliśmy w LM, mieliśmy remis 3:3 z Realem, wygraliśmy 1:0 ze Sportingiem, więc nie pier..., bo Legia jest najbardziej zasłużonym klubem z Polski

odpowiedz
pp - 02.02.2019 / 09:38, *.t-mobile.pl

@Trójmiejski (L)egionista : Misiu kolorowy, odwiedzam strony wszystkich drużyn ekstraklasy. Po prostu interesuje się losem polskich kopaczy, czy chociaż przysłowiowy "1 z 10" zostanie piłkarzem. Stąd wizyta tutaj i kulturalny, w przeciwieństwie do Ciebie komentarz. Kompleksy ? Zasługi ? Wspominaj Real i Sporting, bo się długo nie zdarzą. I pamiętaj takie nazwy jak Sferiff Tiraspol, Spartak Tarnava i DUNDELANGE, bo już w lipcu kolejne sukcesy. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz
LWL - 29.01.2019 / 18:14, *.tpnet.pl

P. Turzyniecki a Radomiak R ?

odpowiedz
Le Ja - 29.01.2019 / 14:52, *.orange.pl

Nigdy nie zrozumiem jak Legionista może pójść do Widzewa.

odpowiedz
Hautausmaa - 29.01.2019 / 15:59, *.tpnet.pl

@Le Ja: Spokojnie, to tylko testy. Może ich nie zaliczy...

odpowiedz
Wolfik - 29.01.2019 / 16:08, *.mm.pl

@Le Ja: A ja nigdy nie zrozumiem dlaczego nie może pograć u nas. Legia już lekką reką oddała Walukiewicza. Teraz zarobił ktoś inny. Nie zdziwię się, jak z tym chłopakiem będzie podobnie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.01.2019 / 21:31, *.play-internet.pl

@Le Ja: Kibic to nie piłkarz,piłkarz to nie kibic.To my-kibice mamy kosę,a piłkarze?.Oni są od grania.Zresztą kosy teraz,a w latach 80/90 tych są nieporównywalne.Wtedy przejście z obozu wroga to był hardcore.Taki Podbrożny np po przejściu z Lecha do Legii na Poznaniu był spalony i to dosłownie.Nieznani sprawcy spalili mu auto i podpalili mieszkanie.Staremu Szczęsnemu po transferze do Widzewa również łatwo nie było,a jego syn po głowie obrywał na Szczęśliwicach.Takie to czasy były-wróg to wróg,a przyjaciel to przyjaciel.Teraz to całe te kibicowanie to tzw "miękka fajka".

odpowiedz
AS - 29.01.2019 / 13:10, *.unitelmedia.pl

No nieładnie. Był przymierzany do Radomiaka... miał by tam pewny plac, to woli do żydów????

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 29.01.2019 / 10:54, *.centertel.pl

Nie miał gdzie iść tylko do największej kosy,na dodatek do bardzo slabego klubu, żenada.

odpowiedz
szuwar - 30.01.2019 / 21:35, *.itvmedia.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): Do bardzo słabego powiadasz? To się zobaczy za kilka lat :)

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 02.02.2019 / 07:21, *.interarena.pl

@szuwar: Oby żydzew NIGDY nie wrócił do e-klapy

odpowiedz
tomiacab - 29.01.2019 / 10:38, *.236.253

Zrezygnował z kariery piłkarskiej?

odpowiedz
Gustaw - 30.01.2019 / 09:49, *.t-mobile.pl

@tomiacab: Raczej chce ją ratować :)

odpowiedz