fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

NS: Celem pełna Żyleta na meczu z Cracovią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nieznani Sprawcy wystosowali apel do kibiców - wspólnymi siłami mamy sprawić, by na pierwszym wiosennym meczu przy Ł3, a dokładniej 17. lutego na meczu z Cracovią, pojawił się komplet na Żylecie. Zachęcamy do śledzenia FB Nieznanych Sprawców, gdzie w najbliższych dniach pojawiać się będzie wiele ciekawych informacji związanych z mobilizacją kibiców.

"Drodzy Kibice!
Frekwencja. Słowo, pojawiające się w ostatnim czasie stanowczo zbyt często. Niestety nie dlatego, że co mecz mamy pełen stadion... Ale mimo przygnębiającej aury nie będziemy narzekać, pisać czemu tak jest i jak to jest nam wszystkim ciężko. Czas po prostu wziąć sprawy w nasze, kibicowskie ręce i sprawić, żeby stadion co mecz wyglądał tak, jak na Legię Warszawa przystało.

Pierwsze spotkanie w tej rundzie na Łazienkowskiej 3 przyjdzie nam zagrać z Cracovią, w niedzielę 17.02 o 18:00. Mamy więc jeszcze trochę czasu, żeby zrobić RAZEM coś więcej niż zwykle.
Na dniach na NaSzym fejsbukowym profilu oraz na przeróżnych stronach dotyczących naszego klubu, ruszy akcja mająca jeden jasny cel - PEŁNA ŻYLETA NA MECZU Z CRACOVIĄ. Mamy wielką nadzieję, że uda się nam wszystkim ten cel zrealizować, a nasza mobilizacja przełoży się również na inne trybuny!

Pamiętajcie to my jesteśmy Legia Warszawa, to, że praktycznie wszędzie wygląda to o wiele gorzej to żaden argument. Nam może się udać i jeśli dacie coś z siebie to na pewno się uda!"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.