fot. Mishka / Legionisci.com

NS: Celem pełna Żyleta na meczu z Cracovią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nieznani Sprawcy wystosowali apel do kibiców - wspólnymi siłami mamy sprawić, by na pierwszym wiosennym meczu przy Ł3, a dokładniej 17. lutego na meczu z Cracovią, pojawił się komplet na Żylecie. Zachęcamy do śledzenia FB Nieznanych Sprawców, gdzie w najbliższych dniach pojawiać się będzie wiele ciekawych informacji związanych z mobilizacją kibiców.

"Drodzy Kibice!
Frekwencja. Słowo, pojawiające się w ostatnim czasie stanowczo zbyt często. Niestety nie dlatego, że co mecz mamy pełen stadion... Ale mimo przygnębiającej aury nie będziemy narzekać, pisać czemu tak jest i jak to jest nam wszystkim ciężko. Czas po prostu wziąć sprawy w nasze, kibicowskie ręce i sprawić, żeby stadion co mecz wyglądał tak, jak na Legię Warszawa przystało.

Pierwsze spotkanie w tej rundzie na Łazienkowskiej 3 przyjdzie nam zagrać z Cracovią, w niedzielę 17.02 o 18:00. Mamy więc jeszcze trochę czasu, żeby zrobić RAZEM coś więcej niż zwykle.
Na dniach na NaSzym fejsbukowym profilu oraz na przeróżnych stronach dotyczących naszego klubu, ruszy akcja mająca jeden jasny cel - PEŁNA ŻYLETA NA MECZU Z CRACOVIĄ. Mamy wielką nadzieję, że uda się nam wszystkim ten cel zrealizować, a nasza mobilizacja przełoży się również na inne trybuny!

Pamiętajcie to my jesteśmy Legia Warszawa, to, że praktycznie wszędzie wygląda to o wiele gorzej to żaden argument. Nam może się udać i jeśli dacie coś z siebie to na pewno się uda!"





REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
brd. - 03.02.2019 / 10:00, *.chello.pl

Tutaj nie jest problem z cenami biletow (choc te sa i tak wysokie jak na realia eklapy), tutaj jest problem w ludziach ktorzy przychodza na mecze. Polowa to bezzebne tumulce ktore uwazaja sie za szeryfa trybun

odpowiedz
Wawerr - 02.02.2019 / 22:39, *.centertel.pl

Moim zdaniem to powinien być ogłoszony bojkot na znak protestu przeciwko miodkowi i pinto którzy stworzyli Legie Cudzoziemską , Polaków już prawie nie ma a tak mieli być młodzi wprowadzano do zespołu a nie są

odpowiedz
Gnom - 01.02.2019 / 15:15, *.centertel.pl

Pospiewojmy wszyscy ino roz

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends!Forever! - 01.02.2019 / 03:16, *.204.5

Wszyscy!Na!Mecz!Pełny!Stadion!Na!Każdym!Domowym!spotkaniuuuuuu!!Leeeeeegiiiiiiiaaaaaa!Miiiiiiiiiistrzzzzz!

odpowiedz
Pełny!stadiiiooonnnn! - 01.02.2019 / 03:00, *.204.5

Peeeeeełnyyyyy!Staaadiiioooooooooooooon!

odpowiedz
Byłby mecz z Lechem to caly stadion by był , trochę to marne , że chodzimy na rywala Legii , zamiast na samą Legię . - 31.01.2019 / 22:17, *.206.106

CZEMU NIE CELEM JEST PEŁNY STADION ?

odpowiedz
kamil - 01.02.2019 / 01:22, *.12.130

@Byłby mecz z Lechem to caly stadion by był , trochę to marne , że chodzimy na rywala Legii , zamiast na samą Legię . :

Czemu ? Cel niewykonalny.

odpowiedz
Pan Jacek - 31.01.2019 / 15:27, *.com.pl

Lepiej jak jest połowa Żylety ,ogarniętych drących ryja niż pełna od pazi w kolorowych modnych ciuchach.

odpowiedz
janusz starszy - 01.02.2019 / 14:22, *.vectranet.pl

@Pan Jacek: uff, to zostaje się modlić, żeby przyszli w niemodnych.

odpowiedz
kibic emeryt - 31.01.2019 / 12:35, *.tpnet.pl

Bardzo fajna inicjatywa .Tak powinno być przed każdym meczem i proszę nie obciążajmy klub karami za użycie rac .

odpowiedz
Władeczek - 31.01.2019 / 08:53, *.netfala.pl

Jak nie będzie mrozu i będzie jakaś dobra oprawa to może przyjdę.

odpowiedz
Legia Żoliborz - 01.02.2019 / 23:26, *.play-internet.pl

@Władeczek:
Skoro masz takie wymagania to zaczekaj na wiosnę zakup leżak okulary i bermudy i dopiero wtedy przyjdź na mecz. Na Craxie bedzie jeszcze zima więc po co chlopie masz sie męczyć. Zaczne stawiać cie za wzór kibica Legii

odpowiedz
Władeczek = polonista - 04.02.2019 / 14:48, *.play-internet.pl

@Władeczek: na chuk ty się tu udzielasz gościu? Każdy twój komentarz to jakieś marne prowokacje...

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 31.01.2019 / 01:13, *.02.net

Pełny!Stadion Ł3 powinna pèkać w szwach !kibice powinni być wszèdzie!a w przerwie 15 minut wystápi jakaś gwiazda Polskiej estrady!

odpowiedz
Hautausmaa - 31.01.2019 / 09:58, *.tpnet.pl

@Cult⚽️Legia and Friends Forever!: Behemoth, Vader albo Krzysztof Krawczyk!

odpowiedz
yyy - 31.01.2019 / 11:15, *.vectranet.pl

@Cult⚽️Legia and Friends Forever!: maryla :'D
tylko żeby balkonik wzięła

odpowiedz
Rafał N. - 31.01.2019 / 00:36, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem są raczej małe szanse na to, że Żyleta będzie pełna, bo zawsze jest sto powodów, żeby akurat tego dnia nie iść na mecz. Aczkolwiek chciałbym się zdziwić, więc do zobaczenia 17. lutego :-)

odpowiedz
olew - 30.01.2019 / 20:58, *.vectranet.pl

lepiej tu nie oceniać; za drogo, za tanio, zbyt zimno, zbyt gorąco,internet to jednak stan umysłu, nienajlepszy

odpowiedz
L - 30.01.2019 / 18:32, *.mpcnet.pl

prawda jest taka...bilety za drogie, padaka na boisku, a na trybunach to samo. Cofnijcie się 10 lat wstecz. Każdy mecz to było coś nowego, na trybunach się działo, a teraz...monotonia, wszystko na jedno kopyto i zero szacunku do swoich kibiców.

i nie piszcie mi głupot o zrezygnowaniu z browarów czy fajek. Pracuję i zarabiam, mogę sobie pozwolic by kupić karnet czy bilet na każdy mecz...ale za co mam płacić? Od około trzech lat jest totalna mizernota z grą naszych grajków...to tego te ostatnie europuchary...tragedia, której mam nadzieję już nigdy nie doświadczyć.

odpowiedz
do L - 01.02.2019 / 23:30, *.play-internet.pl

@L: Stary weź wyprowadz sie do Madrytu. Tam jest ciepło piekny stadion lepsze zarobki i pięknie grajacy zespół. Tak będzie lepiej dla ciebie i dla Legii

odpowiedz
L - 03.02.2019 / 20:42, *.chello.pl

@do L: przeczytaj raz jeszcze to co napisałem, zawstydź się, przeproś i odejdź. Nawet prawdy nie można napisać, bo zawsze znajdzie się mądrala piszący w stylu "jak nie pasuje to się wyprowadź"...no cóż, internet ma to do siebie, że każdy ma głos...nawet ty :)

odpowiedz
(L) - 04.02.2019 / 14:55, *.play-internet.pl

@L: Właśnie przyznałeś się to tego ze nie jesteś kibicem Legii tylko konsumentem produktu o nazwie „ciekawy mecz piłkarski”. Inni na to mówią sezonowy a inni wynikowcy. Ten apel NS nie jest do ciebie bo zaczyna się od zwrotu „Drodzy kibice”

odpowiedz
PPU - 30.01.2019 / 17:11, *.tpnet.pl

Tylko wyniki są w stanie przyciągnąć ludzi na trybuny. Czasy kiedy chodziło się dla atmosfery na trybunach już minęły, mamy inne pokolenie czy komuś się to podoba czy nie

odpowiedz
Garry - 01.02.2019 / 10:43, *.150.124

@PPU: jaka atmosfera??
Te monotone przyśpiewki,na jedno kopyto??
Zero reakcji na to co sie dzieje na boisku,zeby nie rodzinna to czasem lepiej przyjezdnych slychać.

odpowiedz
wieLebny - 01.02.2019 / 20:09, *.play-internet.pl

@Garry: chyba nie byłeś na żadnym wyjeździe. Monotonia to jest wszędzie indziej, przyspiewki przez 90 minut jedne i te same. Na Legii jest całkiem inny klimat. Różnorodność i doping dla Ukochanej a nie obrażanie przyjezdnych. Pzdr

odpowiedz
Alan - 30.01.2019 / 16:24, *.t-mobile.pl

Wszędzie to praktycznie wygląda o wiele gorzej......sorry ale czas zdjąć te klapki z oczu i przejrzeć na oczy jest kilka stadionów gdzie frekwencja jest lepsza o czym mówią statystyki których NS chyba nie bierze pod uwagę i dalej próbuje zakłamywać rzeczywistość może dlatego wciąż tylko apele o zrzutke albo o frekwencje
PS. Warszawa i okolice liczy ok 2 mln mieszkancow jak wyliczycie średnią która przychodzi na stadion to może wtedy wam nie wyjdzie wszędzie gorzej.....

odpowiedz
eth - 30.01.2019 / 14:33, *.tpnet.pl

Jak na mój gust obecnie mamy najlepszego trenera ostatnich lat. Odrzucenie starej gwardii, która wiele klubowi nie dawała, pozbycie się "grzejących ławkę za dużą kasę", dobre przygotowanie fizyczne (wreszcie będą grać 90 a nie 50 minut) i taktyczne (mimo wielu, przedziwnych jak dla mnie, słów krytyki za zamknięte dla mediów sparingi - uważam to za dobrą oznakę), ogólnie niezły skład, nie-kupowanie szrotu - myślę że wiosna będzie bardzo udana.

odpowiedz
Hubs 1916 (L) - 30.01.2019 / 11:57, *.vectranet.pl

Ja po 2 latach wkoncu wracam i bede. Karnet na Żylete kupiony. Jestem głodny zdzierania gardła!! TYLKO (L)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 31.01.2019 / 01:25, *.02.net

@Hubs 1916 (L): Dobrze Bro że wracasz!Czekamy!na!Innych!'Legijnych!Braci!co!zasneli!na!kilka!lat!

odpowiedz
Hubs 1916 (L) - 01.02.2019 / 13:17, *.vectranet.pl

@Cult⚽️Legia: nie zasnalem Bracie! nie pozwolili chodzic....:(

odpowiedz
Hiszpan - 30.01.2019 / 09:02, *.play-internet.pl

Chodziłem ponad 10 lat. Ale nie mam zamiaru ładować kasy na utrzymanie portugalskiego szrotu.

odpowiedz
eth - 30.01.2019 / 14:29, *.tpnet.pl

@Hiszpan: okej.

odpowiedz
Rh- - 30.01.2019 / 14:42, *.play-internet.pl

@Hiszpan: masz rację, zostań w domu pod kocem i włącz sobie Bundesliga z matim i kołtunem

odpowiedz
Do amek - 30.01.2019 / 08:59, *.chello.pl

To ma na bilet

odpowiedz
DaMarcus - 30.01.2019 / 08:43, *.centertel.pl

Wiadomo coś o zapisach na łacha?

odpowiedz
Robson - 30.01.2019 / 05:13, *.play-internet.pl

Tu nie chodzi o ceny biletów. Teraz na mecze Legii chodzą fanatycy ci którzy kochają ten klub. Natomiast zwykli kibice, których jest de facto najwięcej nie przychodzą na mecze bo mają dość - Legia się nie rozwija, nie ma żadnego progresu - rozwoju tego klubu. Jest chaos , właściciel nie znający się na piłce próbuje coś stworzyć - brak normalnego trenera, brak kasy, a co za tym idzie słaba kadra, lanie w europie od Słowaków, Luksemburga. Kto po tych wszystkich ostatnich ekscesach Legii przyjdzie na mecz - tylko Fanatyk a kibic ma gdzieś takie szambo

odpowiedz
Pio - 30.01.2019 / 09:45, *.play-internet.pl

@Robson: właśnie teraz jest normalny trener po pseudo trenerch z chorwacji czy jacusiu

odpowiedz
Sokòł - 30.01.2019 / 19:18, *.plus.pl

@Pio: co do poprzedników się zgodzę, z jednym wyjątkiem. Jacek był dobry. Jak grał w LM i miał wyniki był ok. Nie dam na niego złego słowa powiedzieć. Wyprzedali mu drużynę. Odidja, Nicolic, Prijovic, czego wymagać?! Potrzebny był czasy, którego nie dostał i tyle.

odpowiedz
Raf - 30.01.2019 / 00:44, *.btcentralplus.com

Na polską ligę to bilety powinny być góra 30 zł na zwykłą trybunę

odpowiedz
SEBO(L) - 30.01.2019 / 00:24, *.chello.pl

Czyli nowa forma " wszyscy na mecz "... :) Będzie wspaniała, z całą pewnością, oprawa,ale okraszona pirotechniką,za którą klub dostanie kilkadziesiąt tysięcy złotych kary, a kibice zakaz wyjazdowy do Poznania. Klub karę będzie mógł zapłacić z nadwyżki finansowej za "ponadprogramowych" kibiców.Taki scenariusz zdarzeń nie jest niemożliwy...

odpowiedz
olo - 30.01.2019 / 14:12, *.centertel.pl

@SEBO(L):
Masz trochę racji, ale z drugiej strony kibice potrzebni są zawsze, niezależnie od okoliczności związanych z meczem

odpowiedz
SEBO(L) - 30.01.2019 / 18:19, *.chello.pl

@olo: pełna zgoda,ale takich czasów dożyliśmy,że trzeba na mecz namawiać... w latach 90-92 bywały mecze ,że było po ok. 2000-3000 ludzi,to były czasy :)

odpowiedz
emer - 30.01.2019 / 00:02, *.centertel.pl

Wszyscy na mecz !!!

odpowiedz
kamil - 29.01.2019 / 20:33, *.98.186

U nas po prostu mody nie ma tak jak na Widzewie, Górniku czy Wisle. Ludzie wolą wygodny fotel . piwko i Canal +. Taniej i wygodniej. Takie moblizacje to nie te lata.

odpowiedz
1909 - 29.01.2019 / 19:51, *.tpnet.pl

Legia to wiecej niz druzyna wiecej niz klub to religia i miłosć jezeli kochasz Legie to kasa nie ma znaczenia. Namawiac wszystkich braci i siostry pokazmy moc Legii bo Legia to My!!! Nie jestescie głodni darcia mordy Oiiii !!!

odpowiedz
Olo - 29.01.2019 / 17:52, *.chello.pl

O 10 zł niższe ceny i macie pełną trybune

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.01.2019 / 18:17, *.cyfrowypolsat.pl

@Olo : O 3 browary mniej na 2 tygodnie i masz 10 złotych więcej...

odpowiedz
anonimek253816 - 29.01.2019 / 19:04, *.chello.pl

@Sputnik 44: Dobrze prawisz!!!

odpowiedz
Siwy - 29.01.2019 / 19:07, *.beskidmedia.pl

@Sputnik 44: drogie piwo pijesz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.01.2019 / 20:03, *.play-internet.pl

@Sputnik 44: Kolego,jest zasadnicza różnica między "za drogie"a "się nie opłaca".

odpowiedz
:D - 29.01.2019 / 20:34, *.orange.pl

@Sputnik 44: Jak dla mnie to bilet powienien kosztować ze 100 zł więcej. Trzeba wspierać klub. 5 paczek fajek mniej na 2 tygodnie i jazda! Pozdro

odpowiedz
Siwy - 29.01.2019 / 22:27, *.beskidmedia.pl

@:D: pewnie 150 bilety :D i 1k osob nie ma ;] myśl człowieku

odpowiedz
Amek - 29.01.2019 / 23:12, *.tpnet.pl

@Sputnik 44: a jak ktoś tyle nie pije?

odpowiedz
Sputnik 44 - 30.01.2019 / 07:39, *.cyfrowypolsat.pl

@Amek: jak nie pijesz/palisz/grasz/inne i Ci nie starcza to po prostu idź do roboty!

odpowiedz
Sputnik 44 - 30.01.2019 / 07:46, *.cyfrowypolsat.pl

@FOREVER LEGIA: podpisujesz się "forever" a wobec Legii stosujesz kryterium "nie opłaca się"??

odpowiedz
oLaf - 30.01.2019 / 15:36, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: jak widzi tandetę z Luxemburgiem czy Trnawą to zwątpił... co się dziwić.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.01.2019 / 17:55, *.play-internet.pl

@Sputnik 44: Nie myl pojęć,bo to że ktoś nie daje się doić z kasy nie oznacza,że Legię ma w doooopie.Nie podoba mi się i właściciel i ceny nieadekwatne do jakości produktu i coroczne ściemnianie prezesa,że to właśnie ten sezon będzie przełomowy.Najgorsza postawa kibica-fanatyka jest taka,że bezkrytycznie przyjmuje wszystkie posunięcia właściciela i pomimo że widzi że wszystko zmierza w złym kierunku udaje że wszystko jest ok.To akurat nie jest oznaka miłości do klubu,tylko jej brak,bo jak komuś na czymś zależy,to wymaga,żeby było lepiej,a nie byle jak,aby nazwa była.Nie przeszkadza Wam-fanatykom,co te dranie uczyniły z Legią?.Totalna wyprzedaż zawodników co rundę i zamiana ich na obcokrajowców,którzy ostatnio piłkę kopali pół roku temu.Jesteśmy na takim etapie,że każdy klub Europejski się cieszy,że na Legię trafił,a my z Kazachami toczymy wyrównane boje.Dopóki jedynym celem kibicowania będzie śpiewanie piosenek na trybunach, to nic się nie zmieni i dalej Mioduski będzie prał Kulczykowe pieniądze ,a my będziemy drżeć do ostatniej kolejki,kto zostanie mistrzem w tej beznadziejnej eksraklasie.

odpowiedz
Andre - 31.01.2019 / 15:00, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: zmień sibie nick na forever ksp i won na konfidencka albo wyłóż kilka baniek z własnej kieszeni np na kontrakt Ofoe

odpowiedz
Andee - 31.01.2019 / 15:10, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: idź na konfidencka ... tam za darmo będziesz miał mega poziom

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.02.2019 / 01:48, *.play-internet.pl

@Andee: Zawsze mnie zastanawia,czemu jak ktoś ma krytyczne,a zarazem słuszne uwagi co do prowadzenia klubu przez właściciela,to zaraz go odsyłają na Konwiktorską,albo do Poznania.Uważam,że to tacy jak Ty m.in.wyglądacie na polonistów,bo popieracie działania Mioduskiego,który pośrednio działa na szkodę naszego klubu swoją polityką finansową,co prawdopodobnie doprowadzi do upadku Legii,bo przecież El-Loko "zainwestowanych"pieniędzy nie odzyska,a w nieskończoność "pompował kasy"nie będzie.Zobaczycie-niedługo będziemy zaczynać rozgrywki od 4 ligi.Ciekawe,czy wtedy tacy pseudowierni kibice będziecie,jak najdalszy wyjazd będzie na O.K.S.Otwock.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.02.2019 / 02:01, *.play-internet.pl

@Andee:I te głupie teksty w rodzaju "wyłóż swoje pieniądze i zainwestuj w klub".Tylko półgłówek może takimi argumentami rzucać.Przecież od inwestowania w klub jest właściciel,a jak już się tego podjął i źle się z tego wywiązuje,to chyba logiczne,że kibic któremu zależy na dobru klubu,będzie te błędy wytykał.No chyba,że tak jak napisałem wcześniej,jest Wam na rękę,że Legia przy takim właścicielu ostatecznie wyląduje w okręgówce.Bo w to że uważacie,że Mioduski jest dobrym właścicielem po prostu nie uwierzę.

odpowiedz