fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer

Legia zainteresowana Adzoviciem

Woytek, źródło: cg-fudbal.com

Czarnogórskie media informują, że Legia Warszawa negocjuje transfer Aldin Adžovicia z FK Zeta Golubovac.

Skauci stołecznej drużyny kilka razy oglądali występy 24-letniego ofensywnego pomocnika w spotkaniach aktualnego wicelidera ekstraklasy Czarnogóry. W obecnym sezonie wystąpił w 18 meczach i zdobył 5 goli. Transfermarkt wycenia go na ok. 200 tys. euro.

Kontrakt Czarnogórca z obecnym klubem wygasa za pół roku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Jasio - 31.01.2019 / 21:59, *.telkab.pl

Lepsze to niż ten wieczny talent portugalski Medeiros.

odpowiedz
kuba - 31.01.2019 / 13:52, *.chello.pl

Wszyscy chcieliby Polaków, no ok tylko że oni wolą brać pieniądze na zachodzie i grzać ławę lub grać na zapleczu niż jeszcze bardziej się rozwinąć się w Legii i potem odejść do lepszej ligi. Tym bardziej jak się zgłasza Legia po takiego ''Polaka" to z reguły jest tak, że "Ja nie będę grał w Legii, bo nigdy jej nie lubiłem''. A jest też tak, że większość takich piłkarzy nie jest warta ceny, jakiej żądają kluby jak tylko usłyszą o zainteresowaniu ze strony naszego klubu.

odpowiedz
tekken (L) - 30.01.2019 / 19:15, *.chello.pl

A Polaków może jakiś?

odpowiedz
Tejken - 30.01.2019 / 20:05, *.chello.pl

@tekken (L): Znasz dobrych na miare Legii jakby byli tacy to już by u nas grali.

odpowiedz
tekken (L) - 31.01.2019 / 18:31, *.chello.pl

@Tejken: Na miarę Legii czyli rozwiniętych to już nas nie stać (np.Żurkowski, Świderski), a tacy co się dopiero rozwiną to rzadko dostają szanse w Legii potem i tu jest pies pogrzebany. Tacy co moim zdaniem się rozwiną: Smuga, Chajda, Ambrosiewicz, Angielski i jeszcze paru znalazłoby się co warto zaryzykować.

odpowiedz
Hugon - 30.01.2019 / 16:49, *.vectranet.pl

Musi być czarodziejem skoro przeżył rozpad Jugoslawi.

odpowiedz
Raf - 30.01.2019 / 18:02, *.02.net

@Hugon: jak on nie żył jak była Jugosławia i rozpad tego państwa może ty żyłeś tam

odpowiedz
LWL - 30.01.2019 / 14:38, *.tpnet.pl

@tartakos: W tym temacie masz racje a oceniajac ogolnie byl dobrym pilkarzem ! "L" !!!

odpowiedz
tartakos - 30.01.2019 / 13:38, *.206.4

Jak Pazdan to takie drewno , twardy nieustępliwy . walczak . to patrząc na inne nasze gwiazdy techniki to niezły TARTAK mamy u nas

odpowiedz
ksieciunio - 30.01.2019 / 13:23, *.chello.pl

Pazdan, to eletryczne drewno........ dobrze że poszel za darmo i nie bedzie obciążał budźetu, jak sobie przypomne jego popisy to mdło mi sie robi

odpowiedz
Tak z ciekawości zapytam - 30.01.2019 / 13:20, *.206.4

Kot to powiedz mi może Remym w kadrze Legii z obrońców to który to jest Lepszym od Pazdka ?

odpowiedz
eLuke - 30.01.2019 / 14:55, *.plus.pl

@Tak z ciekawości zapytam: gościu naucz się pisać po polsku, bo wstyd przynosisz!

odpowiedz
Hautausmaa - 30.01.2019 / 13:02, *.tpnet.pl

A mogliśmy brać Piątka.

odpowiedz
ziutek - 30.01.2019 / 14:07, *.vectranet.pl

@Hautausmaa:
dobry żart,przypomnij się kiedy Legia w swojej historii zapłaciła za piłkarza 4,5 mln euro

odpowiedz
Hautausmaa - 30.01.2019 / 14:18, *.tpnet.pl

@ziutek: Jakie 4,5 mln? Przecież Piątek poszedł za 35 mln.

odpowiedz
brasu - 30.01.2019 / 14:31, *.126.81

@ziutek: Piatek zanim poszedł do cracovi wykazywał zaintersowanie naszym klubem. do ostatniej chwili czekal, zanim opuscic zaglebie.

odpowiedz
RAF - 30.01.2019 / 17:58, *.02.net

@Hautausmaa:
Teraz poszedł za 35 zastanów się co komentujesz

odpowiedz
Hautausmaa - 30.01.2019 / 23:12, *.chello.pl

@RAF: Naprawdę? A nie poszedł teraz za 48?

odpowiedz
Portugalski zaciąg taki kiedyś był w Pogoni tylko Brazylijski a jak wyszło wszyscy dobrze wiedzą .... - 30.01.2019 / 12:32, *.206.4

Pazdan tak jak trener powiedział dopiero doszedł do formy do go za darmo oddali najlepszego obrońcę w lidze . Idą całkiem po kosztach widać . Czy zastąpią Kante , Pazdana lepszymi zawodnikami na tych pozycjach jakoś mi się nie wydaje .

odpowiedz
kot - 30.01.2019 / 12:59, *.chello.pl

pazdan najlepszy obronca Legii, niezly zart

odpowiedz
tomiacab - 30.01.2019 / 13:23, *.129.56

@Portugalski zaciąg taki kiedyś był w Pogoni tylko Brazylijski a jak wyszło wszyscy dobrze wiedzą ....:

Weź nie porównuj. Tam bylo w kadrze zespołu 2 Polaków i kilkunastu Brazyliczykow. Jest trochę różnica nieś?

odpowiedz
Balde - 30.01.2019 / 14:19, *.net.pl

@Portugalski zaciąg taki kiedyś był w Pogoni tylko Brazylijski a jak wyszło wszyscy dobrze wiedzą ....:
Tak, Pazdan dochodził do formy już 1,5 roku i jakoś ciągle nie był pierwszym wyborem, tylko 4 a czasem i 5. Życzę mu jak najlepiej ale w Legii po prostu się wypalił. Może u Turków się odnajdzie.
Co do Kante, każdy trener ustala swoje porządki. Wie jakich piłkarzy szuka, czego od nich oczekuje. Ja osobiście nie będę tęsknił a mam 3 lepszych na jego pozycji.

odpowiedz
Kiki - 30.01.2019 / 12:26, *.18.150

A jeszcze niedawno tyle gadania było, że trzeba oczyścić klub z Bałkańców.

odpowiedz
Jurek - 30.01.2019 / 17:00, *.t-ipconnect.de

@Kiki: No i oczyszczono

odpowiedz
Kola9614 - 30.01.2019 / 11:10, *.centertel.pl

Facet bez agenta dzięki czemu nie będzie przy nim dużych prowizji. Myślę że 200 tys euro to nie jest dużo ryzyko a może się trafić ciekawa perełka. Od 3 lat gra regularnie w klubie!

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 30.01.2019 / 10:27, *.co.uk

FK Zeta Golubovac.. serio ktos z Legii sie pofatygowal ogladac wystepy tej slynnej druzyny, czy znowu ktos im podrzucil filmiki z youtube'a? ;o)

odpowiedz
tomiacab - 30.01.2019 / 10:51, *.129.56

@Kajtus Czarodziej: a co w takich klubach nie może być zawodników utalentowanych? Kolejny ku... malkontent albo pyra jakaś. Co by nie napisali to narzekacze zaraz pieją.

odpowiedz
Sputnik 44 - 30.01.2019 / 11:04, *.t-mobile.pl

@Kajtus Czarodziej: jak sprowadzali Dudę czy Nagy'a też tak popłakiwałeś?

odpowiedz
Zetaes - 30.01.2019 / 11:50, *.play-internet.pl

@Kajtus Czarodziej:
A gdzie mają szukać? W Madrycie?

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 30.01.2019 / 12:07, *.co.uk

@Zetaes i inni: czytajcie ze zrozumieniem! Zadalwm pytanie czy rzeczywiscie ktos sie tam pofatygowal..? Nie neguje kierunku.. teraz juz rozumiecie czy jeszcze jasnieh trzeba wam tlumaczyc? ;o)

odpowiedz
tomiacab - 30.01.2019 / 13:20, *.129.56

@Kajtus Czarodziej: to że"tej słynnej drużyny" też pisałeś bez przekąsu. Weź teraz nie świruj, kaszy dobrze zrozumiał lawirancie.

odpowiedz
Sebo - 30.01.2019 / 13:43, *.centertel.pl

@Kajtus Czarodziej: norma ludzie nie rozumieja tego co czytają a pozniej się czepiają i ublizaja. Jest jeden koleś który monitoruje rynek bałkański i współpracuje z Legią ale czy faktycznie oglada grajkow na żywo to juz inna bajka heh

odpowiedz
Ździch - 30.01.2019 / 13:45, *.ibm.com

@tomiacab: Może mu chodziło o to, że nie ma takiej drużyny? Bo klub się nazywa FK Zeta Golubovci, a nie Golubovac.

odpowiedz
DarceLi - 03.02.2019 / 17:15, *.centertel.pl

@Kajtus Czarodziej: nikt z (L) raczej jak na razie się nie pofatygował, najwyżej tylko zawodowy obsrwator z którym LEGIA ma umowę na te część europy, po prostu trafił do sztabu filmik z jego meczami i notatka obserwatora i poszedł sygnał by się dowiedzieć o wymaganiach finansowych i możliwościom pozyskania zawodnika

odpowiedz