Sebastian Szymański i Rui Mota - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia w Portugalii

Troia: Remy i Szymański wrócili do treningu

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę do treningu wrócili William Remy i Sebastian Szymański, którzy przez ostatnie dni zmagali się z drobnymi urazami i ćwiczyli indywidualnie. Prawa łydka Francuza jest nadal mocno oklejona plastrami, ale nie przeszkadza mu to ćwiczyć na pełnych obrotach. Jedynie przez krótki moment rozgrzewki pracował indywidualnie z Piotrem Zarębą.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

W drużynie da się odczuć, że to już końcówka zgrupowania, a wraz z deszczem przyszło lekkie pogorszenie nastrojów. Na początku rozgrzewki Ricardo Sa Pinto na osobności rozmawiał z Michałem Kucharczykiem.

Po kilkunastu minutach sprintów i biegów ze zmianą kierunku, wszyscy przenieśli się na boisko i zaczęła się gra na utrzymanie. Trzecim i ostatnim elementem zajęć była gra 9 na 10, podczas której ćwiczony był atak pozycyjny i wykańczanie akcji. Po zajęciach kilku zawodników jeszcze przez kilka minut ćwiczyło stałe fragmenty gry.

Popołudnie zespół ma wolne, a na czwartek zaplanowany jest ostatni sparing w Portugalii. Na razie nie jest znany rywal i godzina spotkania. W piątek rano zespół wraca do Polski.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
kibic emeryt - 01.02.2019 / 09:28, *.tpnet.pl

Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak że w okresie przygotowawczym praktycznie obyło się bez kontuzji i cały zespól bez większych przerw mógł przygotowywać się do sezonu .Jednak tak można . Bardzo dobrze to świadczy o trenerze .Jeśli ktoś myśli że teraz rozjedziemy ligę to się myli ! Kadrę mamy taka jaką mamy. Na pewno stać ją na zdobycie mistrzostwa ,pucharu i walkę o fazę grupową ligi Europejskiej jednak na pewno nie jest ona taka aby zdominować ligę ,potrzeba co najmniej 3 ;4 grajków umiejętnościami np . Vadisa .Walka o mistrzostwo będzie zacięta do ostatniego meczu .Taki jest mój pogląd .

odpowiedz
kibic emeryt - 31.01.2019 / 17:33, *.tpnet.pl

Dobra wiadomość .Szczególnie bałem się o Remy .Ja też myślę że może pograć tylko do końca rundy bo nie zapominajmy o 40 mln długu .

odpowiedz
Prof. Remy - 31.01.2019 / 11:42, *.omnitec.pl

Mam wrażenie, że ten chłopak przyczyni się znacząco do mistrzostwa, ale niestety po seoznie przyjdzie oferta za 4-5 EUR i pójdzie :/

odpowiedz
LWL - 30.01.2019 / 21:34, *.tpnet.pl

Dobra wiadomosc ! "L"!!!

odpowiedz
Do friki - 30.01.2019 / 16:16, *.chello.pl

Ciekawe kto na kim

odpowiedz
Pio - 30.01.2019 / 16:00, *.play-internet.pl

Mubele z tuluzy w tym tygodniu na Ł3

odpowiedz
Kik - 30.01.2019 / 17:47, *.play-internet.pl

@Pio: 2mln euro ? Chyba nierealne.

odpowiedz
LWL - 30.01.2019 / 15:58, *.tpnet.pl

@ Friki:Dziekuje za infomacje ! Zobaczymy czy zapowiedz sie spelni a poza tym podobno ma byc jutro sparing tylko bedzie wiadomo przed meczem lub po tak jak ostatnio ! "L" !!!

odpowiedz
Friki - 30.01.2019 / 15:15, *.play-internet.pl

Jutro jest ten dzień, według zapowiedzi prezesa, gdy trener i prezes wspólnie pojeżdżą na koniu :D

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.