Iuri Medeiros - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Transfer

Medeiros wypożyczony do Legii!

Wiśnia

Iuri Medeiros został nowym zawodnikiem Legii. Portugalczyk jest ofensywnym pomocnikiem, grającym ostatnio we włoskiej Genui, do której był wypożyczony ze Sportingu. Medeiros ma 24 lata i do zespołu mistrzów Polski został wypożyczony do końca aktualnego sezonu z opcją przedłużenia na kolejny rok.

Przed przylotem do Włoch Medeiros reprezentował barwy rodzimych zespołów - Sportingu (jest wychowankiem), Boavisty oraz Moreirense. Ma na koncie grę we wszystkich młodzieżowych reprezentacjach Portugalii - od U15 do U21. W tym sezonie Serie A nie miał zbyt wielu okazji do gry. Na odbudowę formy w drużynie mistrza Polski namówił go Ricardo Sa Pinto.

Medeiros jest piątym Portugalczykiem w obecnej kadrze pierwszej drużyny.

W niedzielę Iuri Medeiros stawi się w Warszawie, więc można się spodziewać, że najpóźniej jutro Legia potwierdzi pozyskanie tego zawodnika. Zdaniem portugalskich mediów, jeżeli czerwcu mistrzowie Polski zdecydują się wykupić piłkarza, będą musieli zapłacić 6 mln euro, a także zagwarantować Sportingowi 20% od następnego transferu.

fot. Instagram

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (163)

+dodaj komentarz
Do kapusta - 07.02.2019 / 17:10, *.chello.pl

Kolejny ogór tu wypisuję

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.02.2019 / 17:21, *.vectranet.pl

Po co on nam na pol roku? Przeciez potem go nie kupimy za 6 melonow ojro...!

odpowiedz
Lolo - 05.02.2019 / 21:38, *.play-internet.pl

Transfer dobry. Z jednej strony ogrywamy Sportingowi piłkarza, co w najgorszym razie poprawi nam relacje z nimi, z drugiej, zakładając, że Iuri będzie grał kosztem Szymańskiego, to prawdopodobnie mamy Szymańskiego na jesieni w Legii, z trzeciej, jak Agra okaże się ogórkiem lub szklanką zawsze mamy backup.

odpowiedz
pocisk79 - 05.02.2019 / 15:39, *.telia.com

Odrazu widac kto gral a kto nie w The Manager :)))

odpowiedz
lhm - 05.02.2019 / 15:25, *.153.161

Taaa... świetny ruch Legii. Ten Medeiros jest taki świetnie wyszkolony, że z jego zagrań nie udało się nawet zmontować 3 minutowego filmiku na YouTube :) Widać tyle, że jest lebiegowaty, słaby fizycznie i czasem trafia w poprzeczkę :) Wart 6 mln euro? To chyba żart... Zresztą nawet jakby kosztował 2 mln Legia go i tak nie kupi.

odpowiedz
Karlito - 05.02.2019 / 12:31, *.0.5

Uważam, że to bardzo dobry ruch ze strony Legii. Jeśli gość nie sprawdzi się kompletnie, to pożegnamy go bez żalu. Jeśli będzie grał dobrze, to będzie szansa, żeby przedłużyć wypożyczenie o kolejny rok, wówczas pojedzie na obóz przygotowawczy. Co najważniejsze, nie mamy rozgrywającego o dobrym przeglądzie pola i świetnym wyszkoleniu technicznym, a takim wydaje się Medeiros. Jeśli zaskoczy i uda się wypożyczyć go na przyszły sezon, to bez żalu oddamy Szymańskiego i będziemy mieli lidera drużyny. Powtarzam - jeśli zaskoczy.

odpowiedz
asdasd - 05.02.2019 / 10:57, *.92.5

Nie mamy pieniedzy na dobry transfer zima, ale w lato odejdzie masa pilkarzy i bedzie wiecej srodkow na dobre pensje.

Najwazniejsze to przetrwac do lata i wygrac MP - Medeiros powinien nam w tym pomoc.

odpowiedz
bolo - 04.02.2019 / 22:08, *.inetia.pl

Chodzą słuchy że pozostała część szatni wystąpiła o przyznanie drugiego obywatelstwa.Zgadnijcie o jaki kraj chodzi?

odpowiedz
Legia⚽️News Hot! - 04.02.2019 / 20:37, *.94.121


Fryderyk zloty - 4 godziny temu, *.zebra.lt
Przecież to śmieszne widać od razu że ściągnięcie na pół roku zawodnika z opcia za 6 mln euro jest nie do przyjęcia chodzi tylko o prowizję dla menadżera zakumplowanego z trenerem stawiać na Polaków

odpowiedz
Fryderyk zloty - 04.02.2019 / 15:51, *.zebra.lt

Przecież to śmieszne widać od razu że ściągnięcie na pół roku zawodnika z opcia za 6 mln euro jest nie do przyjęcia chodzi tylko o prowizję dla menadżera zakumplowanego z trenerem stawiać na Polaków

odpowiedz
WWL - 04.02.2019 / 13:25, *.play-internet.pl

Vadis byl naszym zawodnikiem a nie wypożyczonym.

To wypożyczenie jest bez sensu.
Dlaczego?

Ano dlatego ze jak sie nie sprawdzi to będzie szkoda że nie zgrywaliśmy innego piłkarza.
Jak się sprawdzi to i tak nie będzie u nas grał bo my 6 baniek wneuro za piłkarza nie zapłacimy a skoro się sprawdzi to nie przedłużą nam wypożyczenia bo na pewno jakiś inny chętny bedzie go wtedy chciał.

Czyli co,tak czy siak nie bedzie go już latem,odejdzie tuż przed walką o LM a my z łapanki będziemy szukać piłkarza na jego miejsce nie mając czasu na zgranie z drużyną.
Tak przyszedł Necid i Chukwu i jak to się skończyło?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 04.02.2019 / 13:52, *.centertel.pl

@WWL: Ciekaw jestem jak to jest z tym przedłużeniem wypożyczenia, bo nie piszą, czy bezwarunkowe, czy na jakichś warunkach i dla kogo ta opcja - dla nas czy dla Medeirosa ;-) Na początku w ogóle o niej nie pisali, a dodali dopiero później.

odpowiedz
Fafa - 04.02.2019 / 13:14, *.92.132

Genua to w sumie niesamowita kuźnia talentów. W tym okienku jeden zawodnik z Genui trafił do Legii, a drugi do AC Milan ;)

odpowiedz
LWL - 04.02.2019 / 12:10, *.tpnet.pl

Witamy w "L" ! Powodzenia !!!

odpowiedz
m4 - 04.02.2019 / 10:50, *.51.162

Czemy nadal widze malario w skladzie...pogoncie ta nendze i kuchego razem z nim

odpowiedz
WWL - 04.02.2019 / 13:10, *.play-internet.pl

@m4:

4 to iloraz twojej inteligencji?

K.rwa kiedy się ferie skończą i tr gamonie wrócą do szkoły

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 04.02.2019 / 10:09, *.t-mobile.pl

Pilkarz,ktory nie zaistniał w nienajlepszej włoskiej drużynie ma być gwiazdą Legii?Wolne żarty! To będzie raczej kolejny błąd transferowy za dużą kasę!

odpowiedz
xaa1212 - 04.02.2019 / 10:28, *.inetia.pl

@Kibic Legii od zawsze: raz jak zaistnial Vadis przed przyjściem do Legii?
Ilez to się mu płaci, że piszesz o fortunie?
Zmień lekarza.
Ryzyko znikome, bo wypożyczony na pół roku, jak się sprawdzi to wypożyczą ponownie, jest taka opcja.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 04.02.2019 / 11:51, *.t-mobile.pl

@xaa1212: Vadis był reprezentantem Belgii a grał w Anderlechcie.Tak,że może ty byś zmienił lekarza ,bo marzysz się bez znajomości zagadnienia!

odpowiedz
@kibic Legii od zawsze - 04.02.2019 / 12:16, *.chello.pl

@Kibic Legii od zawsze: Obawiam się,że możesz mieć rację co do tego Portugalczyka.Vadis ,na którego niektórzy się powołują,był uznanym piłkarzem,sprawdzonym w dobrych drużynach. Natomiast Medeiros jest niespełnionym talentem,bez żadnych osiągnięć!Chciałbym się mylić ale mam niedobre przeczucie.......

odpowiedz
Slup - 04.02.2019 / 12:17, *.opera-mini.net

@Kibic Legii od zawsze: co ty bredzisz Vadis reprezentantem? Nowy gral we wszystkich młodzieżówkach portugalii wiec juz tym ofoe bije na łeb

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 04.02.2019 / 13:01, *.t-mobile.pl

@Slup: to ty bredzisz.Vadis był powoływany do reprezentacji Belgii w latach 2010-2012.Dam ci dobrą radę - nie wiesz o czym mowa to nie zabieraj głosu!

odpowiedz
rozbawiony - 04.02.2019 / 13:08, *.chello.pl

@Kibic Legii od zawsze: Zauważyłem dziwną prawidłowość na tym forum - im facet mniej wie,tym bardziej się mądrzy!Taka cecha ćwierćinteligentów - jeszcze do tego chamski sposób polemiki....Mam nadzieję,że przynajmniej niektórzy zmadrzeją z wiekiem,bo to zazwyczaj małolaty!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 04.02.2019 / 13:08, *.centertel.pl

@Slup: Vadis był seniorskim reprezentantem Belgii - dwukrotnym. W młodzieżówkach też grał.

odpowiedz
Slup - 04.02.2019 / 13:42, *.opera-mini.net

@Kibic Legii od zawsze: naprawdę chcesz byc skuropulatny ? Medriros zagral w barwach portugali 57 razy a Vadis 32 w tym tylko 2 razy dla pierwszej.zgadzam sie jak ktos gowno wie to i w dupie slonce zobaczy

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 04.02.2019 / 13:43, *.t-mobile.pl

@rozbawiony: chyba masz rację, małolaty mają ferie to się nudzą. Zresztą ogólny poziom dyskusji na tym forum świadczy o zaniku kultury w naszym kraju,choć na świecie nie jest lepiej!Sporo podróżuje i to wszędzie widzę. Takie czasy-internet daje wzorce zachowań.

odpowiedz
rozbawiony - 04.02.2019 / 13:58, *.chello.pl

@Slup: Czy ty nie widzisz różnicy? Vadis grał w seniorskiej reprezentacji i w dobrych klubach miał miejsce w wyjściowym składzie. Ten Medeiros to niespełniony talent-b.dobrze się zapowiadał ale w żadnym poważnym klubie nie łapał się do pierwszego składu!Dlatego podzielam opinię "kibica Legii od zawsze" ,że może to być kolejny niewypał transferowy.Takich orłów w Legii było sporo,choćby Chukwu,Necid,że o kilku innych nie wspomnę.....Ale mam nadzieję,że się pomylę i to będzie prawdziwa gwiazda - tylko co nam z takiego zawodnika,na którego kasy nie mamy?W czerwcu go pożegnamy.

odpowiedz
Slup - 04.02.2019 / 14:23, *.opera-mini.net

@rozbawiony: gral dwa razy ogony naprawde nawet kuchy dla polski wiecej zagral.po drugie to nie jest transfer tylko wypożyczenie a wlasciwie UBEZPIECZENIE na wypadek kontuzji np Szymańskiego.po trzecie niespelniony talent a ma 24 lata czyli takim niespelnionym talentem mozna również nazwac jego rowiesnika Piotra Zielińskiego?? Będą pełne trybuny bedzie wiecej pieniędzy od sponsorow to i bedzie kasa na prawdziwe transfery ale na to trzeba poczekac.ide do robotu nie mam czasu z Wami sie kłócić.pozdro

odpowiedz
zijan - 04.02.2019 / 15:05, *.t-mobile.pl

@rozbawiony: moze byc niewypal, ale juz bez jaj z Vadisem. Do Legii przychodzil po fiasku w Anglii i patrzylo sie na niego przez pryzmat potencjalu, ktory prezentowal 2 lata wczesniej w Club Brugge (nie Anderlechcie!!!). Repra? Noz qrwa, Piechniak ma wiecej minut niz Vadis ( dwa razy wlazl w 90 min raz gral cos okolo 25 min).

odpowiedz
rozbawiony - 04.02.2019 / 17:18, *.chello.pl

@zijan: Vadis zaczynał seniorską karierę w Anderlechcie - dwa lata tam spędził w wieku 18-20 lat.Mało grał ale był w kadrze I zespołu!A co do gry w reprezentacji to ważne jest,że był powoływany do kadry narodowej !

odpowiedz
Tomek Mokotów - 05.02.2019 / 10:02, *.play-internet.pl

@rozbawiony:

Spoważniej kolego... Dwoma króciutkimi epizodami w reprezentacji Belgii Ofoe nikogo nie odsadził, patrząc na ilość występów w młodzieżowych repr.Medeirosa...


Ofoe był tak uznanym zawodnikiem, że woał odbudowywać formę w Legii niż zostać w Belgii, nawet w średniaku ligowym.

Kłócicie się o bzdury a faktem jest, że Medeirosa nie wykupimy nawet za mniejsze pieniądze, więc bez względu na poziom gry i tak odejdzie po pół roku...
Albo bo za słaby albo za dobry czyli... za drogi.

Wygląda to niestety na prowizję menadżerską albo nie do końca przemyślane ruchy...

odpowiedz
rozbawiony - 05.02.2019 / 13:20, *.chello.pl

@Tomek Mokotów :Pamiętasz,ilu zawodników było gwiazdami w młodzieżówkach ? A ilu z nich przebiło się w "dorosłych" drużynach?Ten Medeiros jest właśnie takim piłkarzem -świetnie się zapowiadał ale nie wystarczyło mu talentu albo pracowitości w dorosłej piłce!
Być może w naszej słabej extraklasie zaistnieje ale osobiście wątpię - wykoszą go w pierwszym meczu......to nie liga techników tylko drwali!
Pomijam już sprawę wykupienia za kilka mln euro - jeśli zagra wyśmienicie to Portugalczycy zażądają wiele a jeśli nie zabłyśnie to nikt w Polsce nie da nawet 1 mln !!!! Więc -moim zdaniem - wypożyczenie tego zawodnika jest bez sensu! Lepiej byłoby ogrywać jakiegoś młodego,na którym w perspektywie czasowej można byłoby zarobić! Zwłaszcza,że 5 Portugalczyków to kolonia a takie NIGDY w Legii dobrze się nie kończyły!Tak było z Brazylijczykami,Bałkańcami itp.
Mam nadzieję ,że się pomylę.......bo dobro Legii jest najważniejsze!

odpowiedz
daniel - 04.02.2019 / 09:45, *.centertel.pl

Tak czysto hipotetycznie jedli miałby przyjść Ronaldo to tez by były płacze ze kolejny Portugalczyk? Gwarantuje ze biletów juz by nie bylo do konca sezonu...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 05.02.2019 / 15:50, *.play-internet.pl

@daniel:

Tak czysto teoretycznie, po co zadajesz takie głupie pytania? Przychodzi Portugalczyk Ronaldo czy Portugalczyk Medeiros? Już widzisz te tłumy?

A jest już kolonia portugalska w Legii. Była bałkańska, jest kolejna...

odpowiedz
Mr T - 04.02.2019 / 09:04, *.mm.pl

Nie rozumiem po co kupiliśmy Agre za 500kE. Albo albo, dwóch na to samo miejsce to na wiosnę za dużo.

odpowiedz
Remino - 04.02.2019 / 08:17, *.t-mobile.pl

do licha; nie pierwszy i nie ostatni niewypał. Gdzie Polacy???

odpowiedz
xaa1212 - 04.02.2019 / 10:29, *.inetia.pl

@Remino: gdybyś był kibicem Legii a nie hjtrem i trollem to byś oeientowal się, że w tym okienku zakupiono 3 Polaków.

odpowiedz
sprite - 04.02.2019 / 11:56, *.play-internet.pl

@xaa1212: Dwóch od czerwca ;-)

odpowiedz
Zenon - 05.02.2019 / 11:56, *.play-internet.pl

@sprite: od czerwca bo mają się jeszcze ogrywać, na ten moment są za słabi aby wskoczyć do pierwszego składu. To jest po prostu inwestycja.

odpowiedz
x - 04.02.2019 / 01:42, *.vectranet.pl

no kurde mistrzostwo, nie dośc, że na pół roku, huk wie po co, to jeszcze kwota wykupu jest turbo debilna, no i kolonia portugalska już całkiem spora - jednym slowem kretynizm po całości

odpowiedz
tomiacab - 04.02.2019 / 06:47, *.virginm.net

@x: tak jakby się szykowali ze ktoś zostanie sprzedany i szukają rozwiązania na rundę. Tylko kto, Nagy? Mam nadzieję ze nikt znaczący nas nie opuści.

odpowiedz
Kapusta - 04.02.2019 / 01:13, *.play-internet.pl

Kolejny ogór.

odpowiedz
Kapusta - 04.02.2019 / 01:13, *.play-internet.pl

Kolejny ogór.

odpowiedz
kibic emeryt - 03.02.2019 / 23:08, *.tpnet.pl

U nas utarło się stwierdzenie że nowy zawodnik musi się zgrywać ,poznawać zespół itp .Nic mylnego jeśli jest dobrze przygotowany to ma wyjść i grać od pierwszego meczu . Przykład Piątek i Milan .Wcale bym się nie zdziwił jakby w Płocku wyszedł w podstawowym składzie .

odpowiedz
xaxa121 - 03.02.2019 / 22:58, *.tpnet.pl

Vojtek co Ty wiesz co !!!

odpowiedz
PintoSa - 03.02.2019 / 20:50, *.tpnet.pl

"W Legii nie bedzie Portugalskiej koloni".

odpowiedz
kaktus - 04.02.2019 / 08:44, *.tpnet.pl

@PintoSa:
kolonii nie będzie.... po prostu Legia będzie Portugalska z niedużą polską kolonią...

odpowiedz
Zawisza - 03.02.2019 / 20:38, *.chello.pl

Arka Malarza damy pewnie w rozliczenie za tego gościa.

odpowiedz
arek - 04.02.2019 / 00:19, *.chello.pl

@Zawisza:
Możemy dać Szymańskiego w rozliczeniu. Pozornie to brzmi głupio, ale tylko pozornie. Gdyby Medeiros się bardzo sprawdził, wiosną tak jak Vadis to nie byłoby już ryzyka tranferowego ( wiadomo, jak nie kupuje się po 10 mln euro to co czwarty się sprawdza). A Szymański i tak odejdzie, więvmoże warto byłoby mieć za niego tranfer którego już jesteśmy pewni. Pamiętajmy też że latem trzeba wykupić Cafu.

odpowiedz
Darek - 03.02.2019 / 20:31, *.t-ipconnect.de

Szkoda ze przychodzi juz po obozie przygotowawczym.Nie wiadomo w jakiej jest formie i ile czasu potrzebuje na poznanie zespolu i koncepcje gry trenera.Na srodku bedzie gral zapewne Cafu z Martinsem wiec on co najwyzej na zmiane.A jest na srodek jeszcze Antolic.I w przypadku gdy okaze sie ze jednak umie grac i tak nie mamy pieniadzy na niego.
Po sezonie odejdzie kolejnych kilku pilkarzy ktorym kończą się kontrakty takich jak Hama czy Rado wiec moze lepiej dzisiaj sprowadzac takich ludzi ktorzy zostana tu dluzej niz do konca sezonu.Pilkarza za 6 milionow euro to Legia nie kupi przez następne 10 lat.Chyba że wlasciciel sie zmieni na dobrego wujka z Kataru.

odpowiedz
Fajans - 03.02.2019 / 20:13, *.18.99

Ten gość z króliczymi siekaczami, to będzie jeden z większych niewypałów transferowych Legii.

odpowiedz
eLka - 03.02.2019 / 22:02, *.tpnet.pl

@Fajans: no widzisz i dla tego wypożyczenie na pół roku z opcją przedłuźenia jak zagra dobrze. Żadne ryzyko

odpowiedz
ADAMOWICZ - 03.02.2019 / 20:12, *.ip-point.pl

Kolejny szrot

odpowiedz
andreas - 03.02.2019 / 18:56, *.chello.pl

Poczekajmy na pierwsze mecze. Myślę że do Płocka Iuri nie pojedzie ale debiut na Legii z Cracovią ok. Polska liga jest siłowa więc większość drużyn będzie nastawiała się na Legie - kopaniem po nogach, murowaniem w obronie i graniem z kontry. Na dziś gdybamy poczekajmy na 3 kolejki wtedy będziemy mądrzejsi. Po pół roku jak się sprawdzi (oby) wtedy przedłużymy kontrakt.

odpowiedz
Andrzej - 03.02.2019 / 18:43, *.plus.pl

Po co wypożyczony tylko na pół roku?- po to żeby zdobyć mistrzostwo i puchar, jakby była możliwość wypożyczyć Vadisa na pół roku to każdy byłyby szczęśliwy i nie byłoby tylu idiotycznych komentarzy, jeśli jego gra przyniesie korzyść i zdobędziemy dodatkowo więcej punktów to będzie super.
Czy warto na pół roku wypożyczyć ze Sportingu?- Warto,zawodnik ma szansę się odbudować i na pewno będzie z tego korzyść dla Legii, na pewno Legia go nie wykupi,może przedłuży wypożyczenie a może dzięki odbudowie zawodnika, Sporting sprzeda go za duże pieniądze innej drużynie a Legia nawiąże współpracę ze Sportingiem.
Dlaczego Legia nie kupuje Polaków? - ponieważ ekstraklasa to zawistna liga gdzie nikt nie chce aby ich zawodnik przechodził do Legii, to jedyna liga gdzie pilkarz po jednej udanej rundzie wyjeżdża z kraju (takich szczęśliwych przypadków jak Piątek nie ma duzo, więcej jak Reca czy Kapustka). Taki Reca czy Kapustka powinien przejsc do Legii,Lecha czy Jagiellonii i tam potwierdzic że jest dobry,że radzi sobie z presją i później wyjeżdżać na zachód.
Czemu tylu zagranicznych zawodników?- bo nie ma znaczenia z jakiego kraju jest zawodnik,ważne żeby klub wygrywał, taki Ludogoretc ma większość Brazylijczyków i co roku gra w pucharach i pewnie kibice są szczęśliwi.
Każdy z komentujących ma prawo do opinii wlasnych i każdy miał możliwość zostać trenerem czy prezesem klubu i robic wszystko po swojemu, w tym przypadku trzeba zaakceptować decyzję Pinto i Mioduskiego.
Nie dogodzi się wszystkim, ten zawodnik za niski,ten drewno, za chudy,za stary,ten bez doświadczenia,ten z drugiej ligi,ten murzyn,ten Czech a Czesi u nas są słabi,ten za nisko wyceniony,ten ogor itd można pisać w nieskończoność.

odpowiedz
Mar - 03.02.2019 / 19:13, *.play-internet.pl

@Andrzej: 100% racji

odpowiedz
miL) - 04.02.2019 / 00:04, *.centertel.pl

@Andrzej: 100% jaki budżet takie kontrakty ale to będzie gwiazda naszej kopanej - zobaczycie:)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 05.02.2019 / 17:34, *.plus.pl

@Andrzej:
Ludogorec nie ma kibicow. Prawie.
Dla szanujacego sie kibica MA znaczenie czy pilkarz to Polak czy obcokrajowiec. Co więcej, ma nawet znaczenie czy to warszawiak czy nie... Nie wiem czy łapiesz ale generalnie Against Modern Football panuje na trybunach.

Ale siedząc w kapciach przed tv rzeczywiście można mieć to w d.pie...

odpowiedz
Cult⚽️Legia ! Fans and Friends Forever! - 03.02.2019 / 17:43, *.204.73

Welcome!Broooooooo!Oooleeeeoooo! Leeeeegiiiooooo!Mooooocno!

odpowiedz
Jasz - 03.02.2019 / 17:22, *.play-internet.pl

Może będzie na czym oko zawiesić,podobno technicznie bomba tylko że ma przestoje

odpowiedz
Thru - 03.02.2019 / 15:55, *.play-internet.pl

Jedno pytanie do krytykantów i wiecznych narzekaczy. Lepiej, żeby taki zawodnik grał w Legii choćby i pół roku, czy żeby go w ogóle nie było? Ogarnijcie się w końcu, znowu zupa była za słona????

odpowiedz
@thru - 03.02.2019 / 16:34, *.chello.pl

@Thru: Przecież on będzie grał - o ile będzie - tylko 3-4 miesiące a z całą pewnością kilkaset tysięcy euro trzeba mu będzie zapłacić + drugie tyle dla właściciela! Czy to się opłaca? Bo wątpię,żeby prezes wyszarpał 5-10 mln euro na wykupienie tego piłkarza na stałe.Więc -moim zdaniem- nie warto było go ściągać do Legii,zwłaszcza,że pewnie trzeba będzie sprzedać Szymańskiego,Nagy ,Niezgodę - bo przecież miejsce w składzie trzeba dać Portugalczykom....

odpowiedz
eLka - 03.02.2019 / 22:04, *.tpnet.pl

@@thru: tych co wymieniłes i tak odejdą prędzej czy później

odpowiedz
tomiacab - 03.02.2019 / 15:12, *.144.222

Czyli tylko do czerwca. Jakie 6 mln euro jak miodek 2 za Piątka nie chciał dac?

odpowiedz
Ździch - 03.02.2019 / 16:04, *.net.pl

@tomiacab: A jak Piątek jeszcze grał w Lubinie, to wtedy Leśny żydził 500 tysięcy euro. Więc już daj spokój z tym krytykowaniem Mioduskiego.

odpowiedz
:D - 03.02.2019 / 18:24, *.orange.pl

@tomiacab: To daj te 2 meliony to kupim kurła tego piatka

odpowiedz
tomiacab - 04.02.2019 / 08:04, *.237.21

@:D: a co kasy z LM mało było?

odpowiedz
tomiacab - 04.02.2019 / 08:05, *.237.21

@Ździch: a jak grał w Lubinie to widziałeś w nim zawodnika na miarę Legii. No pewnie tak samo jaj każdy, NIE.

odpowiedz
Misio Wojtek - 04.02.2019 / 10:02, *.25.51

@tomiacab: tomeczku o malym rozumku, wlasnie na tym polega kompetencja dzialaczy, ze potrafia dostrzec potencjal w pilkarzu gdy kosztuje 500tys euro a nie 2 mln, ktore w polskiej lidze nikt nie wyda przez nastepne 10 lat (mowie o transferze wewnatrz esa). A prawda jest taka, ze Lesny zydzil te 500 tys i nie chcial kupic Piatka.
Pytasz co z kasa za LM? Zapytaj Lesnego i jego kolegi z Poznania...oni juz dobrze wiedza gdzie jest ta kasa..

odpowiedz
Gienek - 03.02.2019 / 15:01, *.play-internet.pl

To teraz jedziemy z ekstraklapą i pucharem jak z furą gnoju!

odpowiedz
didi - 03.02.2019 / 16:24, *.tpnet.pl

@Gienek: oby tylko ta fura gnoju nie pojechała z nami....

odpowiedz
Ja - 03.02.2019 / 14:07, *.plus.pl

Może to jakaś teoria spiskowa, ale czy nikt nie ma wrażenia że dlatego Pinto mógł zamykać sparingi (włącznie z odwołaniem transmisji) żeby w tymże sparingu zagrał właśnie taki Medeiros?

odpowiedz
LLLLL - 03.02.2019 / 14:47, *.chello.pl

@Ja: żaden klub nie pozwoli zawodnikowi na kontrakcie zagrać w sparingu dla innego klubu, w razie kontuzji itp zostaje tylko kłopot, inna sprawa że on jeszcze kilka dni temu był formalnie wypożyczony do Genui

odpowiedz
Janusz - 03.02.2019 / 14:03, *.comcast.net

A ja wole ogladac Medeirosa, Cafu, Remiego, Carlitosa czy Kulenovica w Legii niz Monete, Maczynskiego, Sobiecha czy Holownie.

odpowiedz
Pio - 03.02.2019 / 17:36, *.chello.pl

@Janusz: ja rowniez

odpowiedz
Jacek - 03.02.2019 / 17:40, *.tpnet.pl

@Janusz: Masz kolego racje w 100%

odpowiedz
Jacek Rosa - 03.02.2019 / 13:54, *.vectranet.pl

Bardzo dobry transfer do Legii oby jeszcze jeden piłkarz albo kilku dobrych piłkarzy takich samych dobrała do pierwszego składu

odpowiedz
Znawca - 03.02.2019 / 13:44, *.ip-point.pl

LEGIA PORTUGAL-CRACOVIA 0-0

odpowiedz
Dickson Chotowski - 03.02.2019 / 13:44, *.btcentralplus.com

Witamy w Sporting Club Legia de Varsovia.

odpowiedz
Slup - 03.02.2019 / 13:32, *.opera-mini.net

Prawda jest ze stadion w polowie pusty a wszyscy wymagaja budżetu niczym bayern monachium.jakby frekwencja urosla o kolejne 10tys to smialo po takim sezonie klub inkasuje 10mln zlotych zysku ktore można przeznaczyc na fajny transfer.

odpowiedz
Gromislaw - 03.02.2019 / 13:59, *.play-internet.pl

@Slup: żeby stadion był pełny to muszą być piłkarze pokroju Vadisa,Priovicia,Niklolicja I DANIELA LJUBOJA.Dotego drużyna musi grać w piłkę a nie tylko kopać.nieda się patrzeć jak oni grają poza momentami przebłysku.Moze to się zmieni w rundzie wiosennej.oby

odpowiedz
językowy strażnik - 03.02.2019 / 14:57, *.chello.pl

@Gromislaw: a wiesz co to jest interpunkcja i syntatyka?
Kierwa wasza mać, do słowników i książek kołtuny, a potem brać się za pisanie komentarzy...

odpowiedz
językowy strażnik - 03.02.2019 / 15:05, *.chello.pl

@językowy strażnik: syntaktyka, mea culpa:)

odpowiedz
Bi-slo - 04.02.2019 / 10:06, *.25.51

@językowy strażnik: dziecko, to nie syntaktyka, tylko składnia (z ang. syntax). Jak nie znasz znaczenia slow, to po prostu ich nie uzywaj.

odpowiedz
jim - 03.02.2019 / 13:21, *.tpnet.pl

Glenn?

odpowiedz
Samuel__ - 03.02.2019 / 13:07, *.mm.pl

Zamknąc gęby placzki czy cafu przychodząc do nas mial wielką przeszłość i pochodzil z barcelony lub realu?Powiem tylko tyle od dawien dawna narodowość portugalska różniła sie od innych europejskich państw właśnie zaradnością przedsiębiorczością i pracowitością.i wlasnie jednym z przykladow jest wysmiewana biedronka.jak ktoś mądrzejszy niech powie mi która Polska siec marketow rozwinela sie przez tyle lat wolnego rynku w Polsce?czy te mądrale szkalujący Portugalczykow wiedzą kogo Kolonią przez lata była Brazylia?wlaśnie Portugalską .Dlatego troche pokory i uczmy się od nich a wszystko bedzie dobrze

odpowiedz
Rozbawiony - 03.02.2019 / 13:23, *.t-mobile.pl

@Samuel__: może sprobowalbys napisać coś w mniej chamski sposób i bez błędów ortograficznych.

odpowiedz
Tomigcw - 04.02.2019 / 00:00, *.plus.pl

@Samuel__: o jakim wolnym rynku piszesz? Balcerowicza się nasluchales? Gdy pojawiają się regulacje rynek przestaje być wolny, a spróbuj sobie pohandlować kanapkami przy metrze centrum, zobaczysz wolny rynek

odpowiedz
Iceman - 03.02.2019 / 12:53, *.orange.pl

P.s ja również jestem za tym żeby polska młodzież rozwijała się w drużynie, ale na razie nie ma i nie będzie takiej kasy która utrzymałaby taki potencjalny diament w naszej lidze. Gdyby pojawił się tak Polski Mbappe to gwarantuje że już 3 lata temu by grał gdzieś w Anglii. Taka nasza liga, takie pieniądze. Pytanie - kto z polskich piłkarzy w rozsądnym wieku piłkarskim zdobył ostatnio tytuł króla strzelców w naszej lidze nie licząc weterana Robaka?

odpowiedz
Iceman - 03.02.2019 / 12:42, *.t-mobile.pl

Apropos braku Polaków w drużynie to sprawa jest poważniejsza i dotyczy całej ligi. Czytałem ostatnio fajny artykuł o polskiej piłce po "wejściu smoka" Piątka do Milanu. Prawda jest taka że nie ma na dzień dzisiejszy zawodników w Polsce którzy a) wzmocnili by Legię b) obecny klub puścił by do Legii c) puścił by za rozsądną cenę.

odpowiedz
A234 - 03.02.2019 / 12:20, *.centertel.pl

Cel jest jeden ..mistrzostwo.. po sezonie będzie rozliczenie czy zaciag Portugalczyk ów dał radę..
Walczyć trenować!.....

odpowiedz
Piekario - 03.02.2019 / 12:13, *.t-mobile.pl

Kuchego na kurs portugalskiego

odpowiedz
Mchr - 03.02.2019 / 12:12, *.orange.pl

Bez urazy. Skończmy pier....lić i zapełnijmy stadion, bo od jakiegoś czasu, to jest dramat. Najpierw wymagajmy od siebie, potem od grajków. Pozdrawiam i do zobaczenia za kilka dni.

odpowiedz
Marcus - 03.02.2019 / 13:31, *.chello.pl

@Mchr: Skrzynka dobrego porto dla tego Pana.

odpowiedz
Tom - 03.02.2019 / 14:09, *.mm.pl

@Mchr: Hahahaha, co za debil.
Niech piłkarze wygrywają i się nie kompromitują to wtedy i ludzie przyjdą.

odpowiedz
Friki - 03.02.2019 / 22:04, *.tpnet.pl

@Tom: jak tak podchodzisz do sprawy to nic dziwnego, że stadion pusty. Z L jest się na dobre i złe, a nie jak przyjeżdża Real.

odpowiedz
Bear - 03.02.2019 / 12:11, *.orange.pl

Wszystko pięknie, tylko jaki jest sens wypożyczenia zawodnika na pół roku skoro i tak nie będzie Legii stać żeby go później wykupić jeżeli się sprawdzi ?

odpowiedz
oLaf - 03.02.2019 / 12:29, *.vectranet.pl

@Bear: wiesz, to tak jak Vadisem OO - był w Legi niecały rok (niecały bo pierwsze 2 miesiace wytapiał sadło a nie grał) a mocno pomógł Legii zdobyć Mistrza. Tu - mam nadzieję - będzie tak samo : )

A że nas na niego nie stać... takie życie, na Messiego też nie a każdy chciałby żeby tu pół roku zagrał.

odpowiedz
Konrad987 - 03.02.2019 / 13:41, *.cyfrowypolsat.pl

@Bear: Mamy możliwość przedłużenia jego wypożyczenia o rok

odpowiedz
jankoL - 03.02.2019 / 12:08, *.cyfrowypolsat.pl

A zarzad przyglada sie i co gorsza zgadza na te "grubo wątpliwe transfery"...
Czemu wzmacniamy się tylko portugalczykami ,układy??!!!

odpowiedz
Konrad987 - 03.02.2019 / 12:00, *.cyfrowypolsat.pl

Według portugalskiego dziennika A Bola, Legia bedzie miala opcje wykupu Medeirosa za 6 milionow euro. Ponadto jezeli go wykupi, 20% kwoty od nastepnego transferu zagwarantowane ma Sporting.

odpowiedz
Marcelinho - 03.02.2019 / 11:56, *.plus.pl

Wincej Portugalii, wincej..

odpowiedz
Norbi - 03.02.2019 / 20:52, *.centertel.pl

@Marcelinho : za dużo zbiornika się naogladąłeś kolego???

odpowiedz
Ale jaja - 03.02.2019 / 11:42, *.skranetcan.pl

Robi się z naszego klubu zaciag dla zwykłych kopaczy w pogoni Szczecin już grali sami Brazylijczycy i wyszła lipa

To przenosimy się do ligi portugalskiej?

Nie o taką Legie chyba chodziło , bez młodych wychowanków

odpowiedz
PrzemoL - 03.02.2019 / 11:01, *.chello.pl

Popieram tych nierozumiejących. Też nie rozumiem tego płaczu. Ok, argument, że już po przygotowaniach, a on dopiero do nas dołącza, jestem w stanie zrozumieć. Jednak, jak już ktoś tu zauważył, nie jest to zawodnik, co od roku piłki nie wąchał. Faktem jest też, że nie wiadomo jak się wpisze do drużyny. Być może będzie "grał" jak nieobecny już Mauricio (był dosyć niedawno u nas, a ktokolwiek go jeszcze pamięta?), a być może z miejsca wejdzie do pierwszego składu i będzie grał tak, że wielu tęskniących za Vadisem, zapomni, że taki kiedyś u nas był. Tego nie wie nikt. I jeszcze jedna rzecz. Wielu tutaj mówi, że ten transfer jest bez sensu, bo i bez niego powinniśmy rozjechać ligę bez problemu, a jak nie jest przewidziany na LM, to po co on nam? Rozumiem, że wielu z was już wie, że będziemy się cieszyć z mistrzostwa? Skąd ta pewność? Nie takimi gwiazdami zdarzało się frajersko przegrać mistrzostwo. Więc jeśli (powtarzam JEŚLI) gość jest dużo lepszy od Szymańskiego i da nam jeszcze więcej, dokładając ogromną cegłę do mistrzostwa, to popieram transfer w 100%. Że odejdzie i nie pomoże w ewentualnej walce o LM? Trudno, takie życie. Ale, żeby zagrać o LM to najpierw wygrajmy tę marną ligę podwórkową (a to wcale nie jest takie pewne, jak to się wielu osobom tutaj wydaje). Tak więc zalecam niektórym zaparzyć sobie melisy i uspokoić się, bo mam wrażenie, że nawet jakby teraz Lewandowski do nas przyszedł, to znaleźliby się tacy co by narzekali.

odpowiedz
Zduneq - 03.02.2019 / 11:41, *.play-internet.pl

@PrzemoL:

Jedyny normalny (no może nie jedyny ale jeden z niewielu) komentarz.

Wyposażenie to nie koniec świata.Moze w kontrakcie będzie ciekawa opcją pierwokupu?
A może gość zobaczy że tutaj robi co chce i puchary są na wyciągnięcie ręki i będzie chciał rozwiązać umowę ze Sportingiem bo tam się nie łapie?Może wypożyczenie uda się przedłużyć?

odpowiedz
LWL - 03.02.2019 / 10:59, *.tpnet.pl

Czy to ostatni to nie wiadomo bo okienko jeszcze otwarte ! "L"!!!

odpowiedz
LWL - 03.02.2019 / 10:56, *.tpnet.pl

Witamy w "L" i oczekujemy dobrej gry ! "L" !!!

odpowiedz
GCW - 03.02.2019 / 10:54, *.play-internet.pl

Widzę że sami znawcy piłki nożnej tutaj mamy. Ci sami znawcy co rozpływali się nad umiejętnościami Jose Kante.

odpowiedz
Jerry - 03.02.2019 / 12:01, *.com.pl

@GCW : Jose Kante jest bardzo dobrym zawodnikiem. I nie jest tak, że się u nas nie sprawdził. Od drużyny został odsunięty za sprawę nie zwiazaną z futbolem.

odpowiedz
Wojtek (L) - 03.02.2019 / 10:53, *.ap-media.pl

Super

odpowiedz
Dedi - 03.02.2019 / 10:43, *.centertel.pl

Będą Polacy, będą kibice.

odpowiedz
Kibic - 03.02.2019 / 10:58, *.centertel.pl

@Dedi: zobacz sobie jakie składy mają top6 w premiership Góra 5 z 18 piłkarzy w kadrze meczowej jest z Anglii a są przypadki że jest tylko 2 Angoli i to na ławce więc nie narzeka

odpowiedz
eth - 03.02.2019 / 13:24, *.tpnet.pl

@Dedi: Będą Polacy, nie będzie kibiców. U nas szkolenie jest tak słabe, że na porządku dziennym stałoby się przegrywanie z Koronami i Piastami. Polaków na dobrym poziomie w 1 składzie może być ze trzech - czterech, resztę trzeba uzupełniać obcokrajowcami.

odpowiedz
Bart - 03.02.2019 / 10:35, *.tpnet.pl

Ciekawe czy to ostatni transfer?

odpowiedz
Hiszpan - 03.02.2019 / 10:30, *.play-internet.pl

Dojenie Legii trwa w najlepsze. Kolejny szrot z Portugalii.

odpowiedz
IMP - 03.02.2019 / 20:21, *.chello.pl

@Hiszpan: I tak lepszy niż szrot z Polski.

odpowiedz
Kipkorir - 03.02.2019 / 10:27, *.chello.pl

I bardzo dobrze. Jeżeli ma pomóc w zdobyciu mistrzostwa, to nawet jeśli odejdzie za pół roku, to i tak warto go mieć w drużynie. Część z Was pewno chciałaby widzieć w drużynie takie "talenty" jak: Żyro, Hołownia, Wieteska, Turzyniecki, Moneta, Kwietniewski, Praszelik i reszta plus Jacek Magiera na ławce. Tylko wtedy po sezonie zasadniczym można by było walczyć o pierwsze miejsce... w grupie spadkowej.

odpowiedz
Inteligent - 03.02.2019 / 10:12, *.chello.pl

Już wam tłumacze jaki jest sens Medeirosa w Legii, ani taki że przychodzi piłkarz, któremu piłka nie odskakuje, bez problemy ja przyjmuje, zagrywa tam gdzie chce a nie tam gdzie mu się kopanie czyli realne wzmocnienie a nie szrot lub jakiś dziad krajowy! Celem jest mistrzostwo a w tej naszej słabej lidze idzie nam średnio więc wszystkie ręce na pokład bo z dziadami typu Kuchy daleko nie zajedziemy!

odpowiedz
wrt - 03.02.2019 / 11:04, *.play-internet.pl

@Inteligent: skoro celem jest mistrzostwo to dlaczego z Kuchym tam nie zajedziemy, jak na razie jeździmy z nim tam prawie co roku ? Taki mały przytyk, wybacz , co do meritum jak najbardziej się zgadzam, jak można narzekać , że przychodzi ktoś kto może się przydać?

odpowiedz
Inteligent - 05.02.2019 / 17:06, *.t-mobile.pl

@wrt: Jak sam wiesz ciężko polegać tylko i wyłącznie na krajowym szrocie! Jeszcze będziemy Medeirosa nosić na rękach!!!

odpowiedz
(L) - 03.02.2019 / 09:42, *.chello.pl

Dalej będą zaprzeczać na temat portugalskiej koloni w Legii?
Obóz Portugalia, sparingi tylko portugalskie zespoły, transfery również..
Opcja pierwokupu była dla Genui 10 ml euro, dla nas nawet gdy ta połowa była by o połowę niższa to i tak NIEREALNA !! Po co nam grajek na chwilę? Nawet jak się w tą drużyne dobrze wkomponuje to na wiosnę osłabi zespół.

odpowiedz
wrt - 03.02.2019 / 10:20, *.play-internet.pl

pamiętam jak w 95 wypożyczany był Kucharski na same eliminacje potem przedłużono wypożyczenie i wykupiono go, ale chodzi mi o to, że od tamtej pory ani razu nie wykorzystano tego by kogoś wypożyczyć na same eliminacje jak największe ligi nie grają, najważniejszy moment jest w sierpniu, wtedy powinno się wypożyczać nawet za drogich zawodników bo awans do pucharów mógłby ich skusić do pozostania i pozwolić na albo wykupienie , albo realniej na dalsze wypożyczenie, najważniejsze jest samo podniesienie poziomu sportowego, więc nawet jak Medeiros nie zostanie na eliminacje to nie można z góry mówić ,że w zasadzie to przychodzi po to by latem nas osłabić, może jest jakaś opcja na przedłużenie kontraktu, nie sądzę, żeby to była wyłącznie prywata Sa Pinto i chęć pomocy zawodnikowi. Tak czy inaczej, na każdym dobrym zawodniku się zyskuje , nawet jakby miał grać tylko na wiosnę, co do paranoi dotyczącej portugalskiej koloni, mogę tylko napisać to co wczoraj Technojezus ,wolę mieć u nas Szachtara od Górnika

odpowiedz
BRL - 03.02.2019 / 09:28, *.play-internet.pl

Odbuduje się i sobie pójdzie.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 03.02.2019 / 09:17, *.t-mobile.pl

Zgadzam się z tymi kolegami,którzy sceptycznie podchodzą do tego transferu.Bo szanse na wykupienie są żadne a zawodnik ma się podobno "odbudowywac "w Legii.A jak się odbuduje to pójdzie w świat! To jaki sens go sprowadzać? To samo z Rocha -przecież jest niedużo lepszy od Holowni a Hlouskowi do pięt nie dochodzi....Szkoda mi byłoby Niezgody,bo ten nowy portugalski wynalazek chyba ma go zastąpić.

odpowiedz
Zenon - 03.02.2019 / 09:08, *.centertel.pl

Co wy tu wypisuje ie jesteście psychiczni wszystko wam nie pasuje

odpowiedz
Johnny Morales - 03.02.2019 / 10:02, *.tpnet.pl

@Zenon: Racja.

odpowiedz
Racjona(L)ny - 03.02.2019 / 10:16, *.play-internet.pl

@Zenon: Racja w 100%

odpowiedz
lob - 03.02.2019 / 08:55, *.chello.pl

To pewnie Szymański odejdzie do Rosji ???
Oby nie...........

odpowiedz
Slup - 03.02.2019 / 08:50, *.opera-mini.net

Jak trenerem byl Polak to byli Polacy.jak byl Chorwat byli Chorwaci.jest Portugalczyk i beda Portugalczycy.jakby trenerem gdzies na Węgrzech zostal Polak (np Nawalka) to caly sztab tez byłby polski i napewno kilku Polaków by tam gralo

odpowiedz
KENT - 03.02.2019 / 09:27, *.centertel.pl

@Slup: JAK BYŁ CZERCZESOW TO BYLI POLACY .

odpowiedz
Norbi - 03.02.2019 / 09:39, *.centertel.pl

@Slup: a jak był Rosjanin to jakoś nikogo z Rosji nie sprowadził i cała koncepcja legla w gruzach...

odpowiedz
wrt - 03.02.2019 / 10:44, *.play-internet.pl

@wrt: co jest zniknął mój tekst? Nie było tak ,że każdy sprowadzał swoich, trenerzy są u nas traktowani wybiórczo. Gdyby Berg, Czerczesow czy nawet Magiera mieli taki wpływ na transfery jak Josak, Pinto czy Hasi to osiągnęliby w/g mnie więcej , mieli małe możliwości w sprowadzaniu zawodników, dlatego Czerczesow odszedł, z kolei Berg nawet bez swoich zawodników awansowałby w świetnym stylu do LM , gdyby miał swojego kierownika

odpowiedz
Slup - 03.02.2019 / 10:56, *.opera-mini.net

@KENT: czerczesow chcial ale nie zdazyl poszedl do rosji nie pamietasz??zreszta ilu u nas w lidze gra rosjan?? Nasza liga akurat dla nich nie jest atrakcyjna tak jak dla Portugalczyków czy Chorwatów

odpowiedz
Kostinho - 03.02.2019 / 08:16, *.chello.pl

Większość z Was totalnie nie rozumiem. Niestac nas na porządne transfery gotowkowe(na tego gościa długo nas nie będzie stać patrząc na wartość rynkowa). Facet jest w treningu, brakuje mu tylko rytmu meczowego, a to co innego. Takiego gracza nasza liga niema prawa ogladac, osoba Pinto zadziałała i przyszedł nam pomoc, zwiększyć możliwości w ustawieniu ataku. Zakładam ze płacimy cześć jego pensji, wiec transakcja obarczona niskim ryzykiem. Was zadowolić to jest sztuka...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.02.2019 / 09:05, *.centertel.pl

@Kostinho: Ci których nie rozumiesz uważają, że Legia potrzebuje wzmocnień na puchary europejskie (Medeiros takim nie jest), a ligę to obecnym składem powinna rozjechać. Nasi rezerwowi w każdym innym klubie ekstraklasy byliby w podstawowym składzie. I tyle w temacie.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 03.02.2019 / 09:39, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: napisałeś to,co ja myślę. Dodam jeszcze,że odchodzą lub odejdą Polacy (Niezgoda,Szymanski,)a ich miejsce zajmują bardzo przeciętni Portugalczycy-np Rocha.

odpowiedz
- 03.02.2019 / 09:53, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: najpierw wygrajmy ligę a Punto wtedy zrobi transfery na puchary bo stawiam że tak to poukłada że ze sprzedaży Szymańskiego będzie jakaś kasa i na wzmocnią będzie , ale najpierw mistrz - a wy już widzę że jesteście mega pewni . Wolę by ten gość nas wzmocnił byśmy zdobyli mistrza

odpowiedz
Piotrek - 03.02.2019 / 07:36, *.gigainternet.pl

Nie rozumiem niektórych komentarzy; jeśli ma nam pomóc zdobyć Mistrzostwo i dać możliwość gry w LM to chyba lepiej Go mieć nawet na te pół roku niż bez Niego zająć np. 4 miejsce w lidze.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.02.2019 / 07:35, *.centertel.pl

Ciekawe jak długo będzie dochodził do formy. Oby krócej niż te pół roku, na które został wypożyczony. Nawet jak odzyska formę i będzie wsparciem do wakacji, to potem przed pucharami europejskimi znowu zostaniemy bez porządnego kreatora gry. Opcji przedłużenia wypożyczenia nie ma, bo by o tym poinformowali, więc trzeba będzie pewnie płacić za przedłużenie wypożyczenia (ciekawe ile). O jego wykupieniu nawet nie ma co gdybać, bo Miodek go nie kupi.

odpowiedz
Do wszystkich placzkow. - 03.02.2019 / 06:55, *.tpnet.pl

Pozyjemy, zobaczymy. Przestancie narzekac przed startem rundy. Pinto wie co robi. Zna potencjal Madeirosa. Przeprowadzil przygotowania jakich w Legii nie bylo od lat. Ocenmy wszystkie te jego ruchy na koniec sezonu. Ja wierze, ze Legia w cuglach rozlozy na łopatki te lige.

odpowiedz
Roma - 03.02.2019 / 07:55, *.vectranet.pl

@Do wszystkich placzkow.: do płaczków się nie zaliczam, ale odpowiem tak : już pożyliśmy i dużo zobaczyliśmy. Właśnie o to chodzi, że przygotowania zostały już przeprowadzone, a przychodzi piłkarz, który ma się odbudować. Kiedy? Odbuduje się za 2, 3 miesiące i będziemy się żegnać, bo chyba nie myślisz, że go wykupimy. A my poprzez MP powinniśmy już budować drużynę na puchary.

odpowiedz
Do wszystkich placzkow - 03.02.2019 / 13:51, *.tpnet.pl

@Roma: Pamietaj jednak,ze mistrzostwa jeszcze nie zdobylismy, a on moze nam w tym pomoc wchodzac chociazby w koncowkach. Poza tym nikt nie wie na chwile obecna czy jezeli sie sprawdzi nie bedziemy mogli dalej go wypozyczyc. Wtedy pomoze Legii w meczach o europejskie puchary.

odpowiedz
Bródno - 03.02.2019 / 15:58, *.chello.pl

@Do wszystkich placzkow.
100% poparcia nie ma co płakać przed rozpoczęciem rundy

odpowiedz
r - 04.02.2019 / 10:45, *.vectranet.pl

@Do wszystkich placzkow.: Nikt nie płacze na sam transfer, tylko na kretynizm wypożyczenia tylko na 6 miesięcy, zgra się wkomponuje i nara - no super :)

odpowiedz
1909 - 03.02.2019 / 06:13, *.media.pl

Pozbywamy sie polakow i reprezentantow Polski nie ma jodły, pozdana,maki,malarza,niezgoda tez niepasuje. Czy na naszym podwurku nikt juz nie umie kopnac piłki ... ???

odpowiedz
SEBO(L) - 03.02.2019 / 07:24, *.chello.pl

@1909: za to coraz więcej takich,jak "ty",którzy nie umieją pisać.

odpowiedz
OstrowMaz - 03.02.2019 / 08:05, *.t-mobile.pl

@1909: do szkoły radzę wrócić

odpowiedz
Balde - 03.02.2019 / 09:15, *.play-internet.pl

@1909:
A który z tych "reprezentantów" łapał się ostatnio do składu Legii, o reprezentacji już nie wspominając? Pazdan 1,5 roku brał kasę za nic, Mąką nie ta para kaloszy, Malarz wielki szacun ale wiek robi swoje.

odpowiedz
Lolo - 03.02.2019 / 05:29, *.net.nz

Miało nie być portugalskiej Legii, a już mamy pięciu z zaciągu. Do tego same nazwiska których nikt nie zna i niczego nie osiągnęły. Brawo wy.

odpowiedz
magoo - 03.02.2019 / 08:15, *.chello.pl

@Lolo: a za kilka tygodni będziesz o nich śpiewał, po co te spekulacje ?

odpowiedz
kwiatek80 J-no - 03.02.2019 / 05:26, *.inetia.pl

po co wypożyczać jak klubu nie stać na wykupienie bez sensu chyba ze się myle

odpowiedz
Y - 03.02.2019 / 03:14, *.tpnet.pl

Weśmy kadejrosa tępaki

odpowiedz
językowy strażnik - 03.02.2019 / 08:12, *.chello.pl

@Y: "weźmy" ćwoku, weź nie pytaj, weź nie pier...

odpowiedz
Yto - 03.02.2019 / 02:58, *.tpnet.pl

Kumaty!!!włącz myślenie

odpowiedz
Kumaty ( L) - 03.02.2019 / 03:52, *.optonline.net

@Yto: a ty pisz komentarze na portalu swojego klubu

odpowiedz
Wo(L)a - 03.02.2019 / 02:22, *.chello.pl

Może i jestem marudą, ale patrząc na historię ostatnich półrocznych wypożyczeń (Necid, Mauricio) wydaje mi się że to chybiony ruch. Inna kwestia że przydałby się na puchary. Na ligę skład mamy wystarczająco dobry.

odpowiedz
Krisu - 03.02.2019 / 06:13, *.centertel.pl

@Wo(L)a: Czytaj ze zrozumieniem, wypożyczony do końca sezonu. Jakie puchary ? Chyba że PP.

odpowiedz
Wo(L)a - 03.02.2019 / 07:04, *.chello.pl

@Krisu:
Przydałby się na puchary europejskie. Dlatego napisałem - inna kwestia.
Czytaj że zrozumieniem:)
Pozdrawiam

odpowiedz
Pepe - 03.02.2019 / 02:17, *.t-mobile.pl

Następnym sprzedanym będzie Szymański.

odpowiedz
Witek - 03.02.2019 / 02:07, *.chello.pl

Znane familia Medeirosów https://www.youtube.com/watch?v=14il7-w9peA

odpowiedz
Yto - 03.02.2019 / 02:06, *.tpnet.pl

Oby trenerem Legii nie ostał eskimos bo będziemt mieli samych eskimosów w składzie@@@@@@@

odpowiedz
Kumaty (L) - 03.02.2019 / 02:48, *.optonline.net

@Yto: co za głupie przytyki, wolałbyś pewnie piłkarzy z Malty albo Indonezji

odpowiedz