Jose Kante i Marcin Bator - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kante wypożyczony na pół roku

Woytek, źródło: Legia.com

José Kanté został wypożyczony na pół roku do drugoligowego hiszpańskiego klubu Gimnàstic de Tarragona S.A.E. Reprezentant Gwinei trafił na Łazienkowską latem ubiegłego roku. Latem i jesienią wystąpił w sumie w 25 spotkaniach, w których zdobył 5 bramek.

Ricardo Sa Pinto nie widział miejsca w drużynie dla 28-letniego napastnika i nie zabrał go na obozy przygotowawcze z pierwszą drużyną.

Kontrakt Kanté z Legią obowiązuje jeszcze przez 17 miesięcy - do 30 czerwca 2020 roku.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
BRL - 03.02.2019 / 09:22, *.play-internet.pl

Świetne wyjście.

odpowiedz
Hubsi - 01.02.2019 / 14:19, *.inetia.pl

I dobrze, że go nie ma. Jeśli byłby taki dobry i nie do zastąpienia jak tu niektórzy piszą, to nie poszedłby do 2 ligi hiszpańskiej...
Pytanie do (wiecznie) krytykujących, jak widzicie na treningu 2-3 napastników, którym zależy, starają się, biegają i uczciwie trenują i 1 który przechodzi obok tego wszystkiego obojętnie i nawet nie próbuje dać coś więcej, to kogo wybieracie?
I wcale nie chodziło tu o kwestie rodzinne, jak ktoś tu napisał, a o zwykły brak zaangażowania. Rado też miał być odstrzelony, ale chłop chociaż pokazuje że mu zależy i chyba jako jedyny najwięcej wygrał u naszego "zamordysty"...

odpowiedz
LWL - 01.02.2019 / 13:14, *.tpnet.pl

Niewykorzystany potencjal w "L" ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 01.02.2019 / 13:13, *.tpnet.pl

Pewnie tam zostanie jak zechca o ile bedzie gral ! "L" !!!

odpowiedz
grzesiek - 01.02.2019 / 09:06, *.centertel.pl

Hehe znowu nie udało siè sprzedać i zarobić ojoj. Na miejscu Mioduskiego juz dawno bym spakował walizki i odstąpił klub Leśnemu . Mniejsza siara by bylla . A tak sprowadzi Legie na dno.

odpowiedz
WWL - 01.02.2019 / 08:12, *.play-internet.pl

Dla mnie zajebiscie.

Kante to dobry zawodnik tylko nie dostał prawdziwej szansy a Pinto go skasował bo zakazał mu odwiedzić syna a on i tak pojechał.

Za pół roku Pinto juz nie będzie a Kante wróci i będzie grał

odpowiedz
oLaf - 31.01.2019 / 23:35, *.vectranet.pl

w sumie dobra decyzja - Kante już w Wiśle musiał mieć kilka sytuacji żeby coś strzelić, nie byłem przekonany do jego przyjscia do Legii ale radził sobie całkiem nieżle (w porównaniu do minut ile był na boisku).

Obecnie Legia musi na siłę promować młodziaków żeby ich sprzedać więc i Kulenovic i Niezgoda + Carlitos mają pierwszeństwo , więc Kante jako 4-ty by się nawet nie załapał na grę : (

odpowiedz
Bolo - 31.01.2019 / 23:02, *.com.pl

A wiecie czemu tak jest? Bo w Polsce w klubach jest mega przekupstwo i kombinatorstwo... Taki menago zna się z trenerem i odpala mu działkę za kupno drewna... a ten się zgadza bo u nas trenerzy się co chwila zmieniają... w cywilizowanych krajach nikt takiego drewna nie kupi bo zapłaci za to głową... i mają takiego menadżerka głęboko w doopie...

odpowiedz
oLaf - 31.01.2019 / 23:43, *.vectranet.pl

@Bolo: tak, coś w tym jest niestety, w stylu Oreszczuka...

odpowiedz
SEBO(L) - 31.01.2019 / 22:29, *.chello.pl

Błędem było już jego sprowadzenie tutaj. Może i szybki,może i walczący (??) o piłkę (ale tylko raczej grając u nas),ale bez "głowy",chaotyczny,bez czystego uderzenia,nieskuteczny... Równie dobrze można postawić przed bramką drzewo,i skuteczność będzie podobna...

odpowiedz
Int - 31.01.2019 / 22:24, *.chello.pl

Panowie.moze się nie znam. Niech mi ktoś przetłumaczy. Kante wymiatal w takim Płocku. Topowy zawodnik ligi w zeszłym sezonie. Utrzymał się przy piłce, rozegrał, strzelił. Gra taki Płock z dajmy na to Śląskiem i Kante tam dzieli i rządzi. Później przechodzi do nas. I Ku...a co? No "za słaby na Legię" .. ale w jaki sposób grając przeciwko Śląskowi z WP rządził, a jak ma w Legii dużo lepsze wsparcie od zespołu to nie gra. No jak to się dzieje. I to nie chodzi o Kante tylko ale o 90% naszych transferów z ligi. O co chodzi?

odpowiedz
Imć... - 01.02.2019 / 00:19, *.plus.pl

@Int: Bo u nas nie buduje się drużyny tylko kupuje powiedzmy że lepszych zawodników. Kilku na 100 jakoś ogarnie temat pozostali nie. Ostatnio drużynę mieliśmy jak grała z Celtikiem. Tylko że kierowniczka drużyny nam się nie udała ☺️ Potem drużynę wyprzedany i od tamtej pory są tylko średniej klasy artykuły, które do siebie nie pasują...

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANCIE - 31.01.2019 / 21:34, *.cyfrowypolsat.pl

GDZIE SA te twoje TRANSFERY golodupcu

odpowiedz
TS - 01.02.2019 / 15:42, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI KONFABULANCIE :
Leśny wytransferowany do Wisły

odpowiedz
xaax12 - 31.01.2019 / 20:54, *.tpnet.pl

znając życie to wypożyczony na 6 miesięcy, ale i tak LEgia oplaca mu polowe pensji...

odpowiedz
Obcy - 31.01.2019 / 20:52, *.t-mobile.pl

Słabe te okienko transferowe. Oddajemy za darmo piłkarzy tylko,aby zejść z kontraktów. Teraz to można już spytać prezesa " Gdzie te k...... transfery? ". Może zna już odpowiedź.

odpowiedz
pol - 31.01.2019 / 21:21, *.tpnet.pl

@Obcy: masz chociaż karnet ?

odpowiedz
Obcy - 01.02.2019 / 07:16, *.t-mobile.pl

@pol: A co to jest?

odpowiedz
Hiszpan - 31.01.2019 / 20:46, *.play-internet.pl

Najlepszy napadzior w Legii.

odpowiedz
Roma - 31.01.2019 / 21:38, *.vectranet.pl

@Hiszpan: zapewne masz rację, ale zwróć uwagę, że miał całe okienko transferowe na znalezienie nowego klubu i jakoś chętnych nie było

odpowiedz
Do Jasio - 31.01.2019 / 20:43, *.centertel.pl

Czarno to widze ;)

odpowiedz
Cch - 31.01.2019 / 20:36, *.mm.pl

Jeszcze jeden..

odpowiedz
Autor - 31.01.2019 / 20:29, *.play-internet.pl

Szkoda chłopa, no ale trzeba Grzelaka, to znaczy Niezgodę sprzedać, Kulo też, to dla Kante nie ma miejsca.

odpowiedz
misiowaty - 31.01.2019 / 19:57, *.orange.pl

Czy to ta bomba o które pisano na onecie w artykule o ostatnim dniu okienka ;)

odpowiedz
lhm - 31.01.2019 / 19:35, *.153.161

Łatwo mu tam nie będzie. To najgorszy zespół w II lidze hiszpańskiej.
Plus jest taki, że formalnie będzie wciąż Legii...
Kiedy Sa Pinto poleci, Kante będzie mógł wrócić.

odpowiedz
Jasio - 31.01.2019 / 18:59, *.edu.pl

Całe stada menadżerów ganiają po naszych stadionach, chcąc żerować na polskich klubach.
A jak trzeba dołożyć coś od siebie i upchnąć gdzieś czarnego za 300k euro, to już żaden nie poradzi.

odpowiedz
Cch - 31.01.2019 / 19:01, *.mm.pl

@Jasio: mistrz xd

odpowiedz
Friki - 31.01.2019 / 19:24, *.tpnet.pl

@Jasio: Co się dziwić, jak tutaj takie warunki dla nich :D opchna szrot do nas za grubą kasę, a jak trzeba od nas sprzedać to już kicha jak mówisz.

odpowiedz
Szelka - 31.01.2019 / 19:35, *.chello.pl

@Jasio: cała sprawa "wypchnięcia" Jose Kante z bieżącej listy płac Legii jawi się dość ponuro i mega nieprofesjonalnie. Chyba dalszy komentarz zbyteczny; oczywiście po za jednym konkretnym szczegółem. Po zakończeniu bieżącego sezonu, przyjdzie czas rzetelnych rozliczeń z tymi, którzy aktualnie zarządzają polityką kadrową w Legii. Oj, chyba będzie się działo w naszym klubie!?

odpowiedz
ff - 31.01.2019 / 19:35, *.ap-media.pl

@Jasio: po co mielibyśmy sprzedawać Kante? Grał bardzo dobrze w Wiśle P i na początku sezonu u nas też.Popadł w konflikt z RSP dlatego nie gra, a za 0,5 roku nie wiadomo co będzie. Zresztą nie sprzedalibyśmy go za dużo po tym jak przesiedział pół rundy jesiennej

odpowiedz
Jasio - 31.01.2019 / 19:42, *.2.5

@ff: Sam sobie już odpowiedziałeś. Popadł w konflikt z RSP i nie gra. Nie oceniam czy to dobrze czy źle. Tak jest i tyle.

odpowiedz