REKLAMA

Klepacka szósta w PŚ w Miami

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zofia Klepacka zakończyła pierwsze tegoroczne zawody Pucharu Świata, które odbyły się w Miami, na szóstym miejscu. Legionistka prowadziła przez większość zawodów, dopiero przed medal race spadła na 4. pozycję w klasyfikacji generalnej. Klepacka w ostatnim wyścigu zanotowała falstart, przez co spadła na pozycję 6. Legionistka zajmowała następujące miejsca we wcześniejszych wyścigach: 8, 1, 6, 2, 14, 7, 9, (30).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
cxcc - 06.02.2019 / 18:37, *.tpnet.pl

bravo

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.